ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko dana u godini radite za državu?

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 6 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 09:03

Triny wrote:
pizzon wrote:svakog dana, ne samo ja, vec svi,
direktno ili indiretno
No, može se   izračunati i koliko sati dnevno radite za državu.

da, moze,
ja cu, ovako aproksimativno,
mozda, vise sigurno, oko 8o% neto zarade  !?

Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 6 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Guest 27/9/2017, 09:30

Triny wrote:Izračunajte koliko dana u godini radite za državu.

http://danporezneslobode.manjiporezi.hr/


tu kalkulator računa troškove koje ima poslodavac i prikazuje ih kao troškove koje ima pojedinac s neto plaćom

štednju za mirovinu prikazuje kao krošak umjesto kao aktivu, kupnju polica osiguranja...



zabava za maloumne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 6 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by RayMabus 27/9/2017, 11:00

croatia yes wrote:
Triny wrote:Izračunajte koliko dana u godini radite za državu.

http://danporezneslobode.manjiporezi.hr/


tu kalkulator računa troškove koje ima poslodavac i prikazuje ih kao troškove koje ima pojedinac s neto plaćom

štednju za mirovinu prikazuje kao krošak umjesto kao aktivu, kupnju polica osiguranja...



zabava za maloumne
Primjedba na mjestu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 6 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by RayMabus 27/9/2017, 11:04

Ja sam deset godina radio, živim s ocem koji ima penziju dakle ako ništa drugo moja odvajanja za penziju idu njemu i opet se vračaju u kućanstvo

Tako da to bar meni nije nikad bilo odvajanje državi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 6 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by RayMabus 27/9/2017, 11:06

To se inače zove ekonomska petlja
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 6 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by RayMabus 27/9/2017, 11:13

Sad malo primam s biroa tako da smanjuje razliku koliko sam izdvajao za državu deset godina od plaće
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 6 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Eva_ 27/9/2017, 11:14

RayMabus wrote:
croatia yes wrote:
Triny wrote:Izračunajte koliko dana u godini radite za državu.

http://danporezneslobode.manjiporezi.hr/


tu kalkulator računa troškove koje ima poslodavac i prikazuje ih kao troškove koje ima pojedinac s neto plaćom

štednju za mirovinu prikazuje kao krošak umjesto kao aktivu, kupnju polica osiguranja...



zabava za maloumne
Primjedba na mjestu
Docenti & primarijusi, vi ste pogriješili forum!
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 6 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by RayMabus 27/9/2017, 11:20

Ja nisam nikakvi stručnjak nego imam soli u glavi, deset godina rada ni dana bolovanja, živim s ocem koji je penzioner dakle moje uplaćivanje za mirovinsko ide njemu pa se vraća u kućanstvo, sad na birou primam naknadu

Inače ja sam tu državu u deset godina rada dobro sredija jer to tamo di san ja radija možeš a da joj nisi ukrao ali jesi uzeo dobit za koji nema pojma
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Koliko dana u godini radite za državu? - Page 6 Empty Re: Koliko dana u godini radite za državu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum