ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by Trinity 21/9/2017, 17:58

croatia yes wrote:
Eroo wrote:
croatia yes wrote:no to narod puši, što veća glupost to veće oduševljenje sranjem

poduzetnici koji zarađuju 20x više nego Rimac ne reklamiraju se po index.hr, nemaju potrebu preseravati se sa prodajom laži i magle

Jebiga, onda počnite prodavat maglu ako će je kupiti Kinezi.
No, prosto sumnjam, jer imaju i svoje previše.

Slavite uvoz i preprodaju kineske robe kao nekakav veliki uspjeh hrvatske industrije.

Što točno ta industrija proizvodi kad uveze kinesku robu?



treba znat pokrast i prevarit, onda se poslije lako opere novac kroz neki izmišljeni biznis
Pliva uvozi kemikalije iz Indije i Kine i pravi lijekove. study

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by marcellus 21/9/2017, 18:12

veber wrote:
redizajn se radi jer se potroše alati koji to rade pa je jednostavnije napravit "redizajn".

svejedno moraš napravit komplet nove alate i preše

to košta neku lovu i nije mala

_________________
Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by veber 21/9/2017, 19:02

marcellus wrote:
veber wrote:
redizajn se radi jer se potroše alati koji to rade pa je jednostavnije napravit "redizajn".

svejedno moraš napravit komplet nove alate i preše

to košta neku lovu i nije mala
tebi za info, radiš samo alate. preše su u eksploataciji oko 30g

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by veber 21/9/2017, 19:04

recimo zastava iz kragujevca ima preše iz reparacije vojne štete iz 38e pa do 60ih. rade kao mutave. samo je ugrađena elektronika i novi motori.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by crvenkasti 22/9/2017, 09:31

veber wrote:
marcellus wrote:uostalom nemoj se čudit ako iduća generacija električnih auta od GM-a, BMW-a, Forda, možda i Tesle bude imala ugrađene "Rimac" dijelove na ključnim pozicijama - veliki proizvođači sami u biti ne rade ništa, osim montaže i dizajna
ne piši gluposti, eto baš mi je sutra zadnji dan u ADplastik koji proizvodi dijelove za renault, fiat, bmw, mercedes i još ih ima. sve je robotizirano.

vanjskim dobavljačima se daju low cost poslovi koji se njima ne da raditi niti im je isplativo.
sve velike firme rade svoje motore i karoserije te interijer što je najskuplje i najviše se zaradi.

lijevana felga je oko 40€, a ovi ti ju prodaju po 500
prednji branik za Clio u ADP je 400kn gotov, a kasnije ti ga prodaju za 3500kn

itd

Zašto mu cijelo vrijeme govoriš da piše gluposti?

Zar ne vidiš da se on trudi i piše, ono, iz srca? Zar ne vidiš da ulaže sebe i sve energiju u to što radi?

Umjesto da ga ohrabrujemo i podstičemo, mi, čim malo pogriješi, dižemo dreku i rugamo mu se!

Zato nam i ide ovako, zato jer ne nagrađujemo rad i trud kod ljudi. No volimo one koji puno rade! Nama imponiraju neradnici i hohštapleri, oni koji ništa ne rade, varaju, kradu, a imaju lovu i moć.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by Eva_ 22/9/2017, 09:35

Veber je ljubomoran na Marčela.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by crvenkasti 22/9/2017, 09:38

Zašto na njega? Ajde što je na mene, to razumijem. Pametniji sam, imam veći pimpek i žene me vole. Ali na marčela stvarno nema razloga ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by Eva_ 22/9/2017, 09:40

Marčelo više zarađuje, to mu Veber nemre oprostit.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by crvenkasti 22/9/2017, 09:48

Ne kužiš ti vebera uopće...
Zašto se on hvali s lovom?
Jer su ružnoća, glupost i mali pimpek nepopravljivi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by Guest 22/9/2017, 09:53

Svaka dečku čast. Svi mogu pod prozor da mu pljunu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by Eva_ 22/9/2017, 09:55

crvenkasti wrote:Ne kužiš ti vebera uopće...
Zašto se on hvali s lovom?
Jer su ružnoća, glupost i mali pimpek nepopravljivi.
Ne kužiš ti Nijemce.

Bilanz über alles.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by Eroo 22/9/2017, 11:02

veber wrote:
Eroo wrote:
marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:
nadalje, da bi ti se proizvodnja auta isplatila, moraš prodat xy komada, za velikoserijski auto klase golfa u pravilu je to bar 300.000 komada godišnje inače si na gubitku.
opet pišeš gluposti twingo s motorom košta oko 4000€ u revozu novo mesto, kada siđe s trake. onda renault nabije soma i pol, pa dileri pa carina pa porezi i eto ti 10 000€

jasno da košta 4 soma eura u proizvodnji, ali kvaka je da je renault na gubitku ako ne proda određen broj tijekom životnog ciklusa modela, znači za svaki auto postoji "break eaven" točka preko koje si u profitu, ispod toga si u gubitku jer nisi vratio trošak razvoja.
Samo kao dodatak, tamo u blizini je i  talijanska tvornica CECOM, koja izrađuje (presa) limariju za sve moguće automobile.
Po narudžbi, naravno.
samo da znaš, oni su drugi dobavljač. znači samo kao zamjena. nikako ne kao prva ugradnja.
u bregani se radi limarija za hrpu vozila. 90% ide u izvoz ali nisu prva ugradnja.
Treći. Drugi je Revoz, a prvi su Vrancuzi.
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by Guest 22/9/2017, 11:29

marcellus wrote:
inače naravno da ne proizvodi baterije

Rimac tvrdi da proizvodi baterije u Svetoj Nedelji, najavljivao da će graditi mega tvornicu baterija u Hrvatskoj

tvrid i da proizvodi elektromotore itd.

tvrdi da je napravio autonomni automobili koji sam vozi uz pomoć računala bez asistencije čovjeka za Njemačku tvrtku kojoj ne smjije reći ime zbog tajnosti ugovora

tvrdio je da pravi 300 jahti na električni pogon

itd. itd. itd.



nemoj meni objašnjavat daj objasni kretenima Eri i Rimcu da ne proizvode baterije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by Guest 22/9/2017, 11:36

Pinochet wrote:Mislim jebe se mene , ionako se nekuzim

ti si popušio Rimčevu priču, misliš da je on momak iz malog mjesta koji je uspio zahvaljujući trudu, žrtvi i znanju


u stvarnosti je Mate sin hrvatskog tajkuna koji se nakrao u pretvorbi i privatizaciji, pa sineku dao koji milijun eura da se igra autima, a ovaj pod patnjom ega svako malo ima press konferencije za novinare na kojima poput Mamića sam sebe hvali kako je uspješan i pametan, kako je promijenio imidž i obrijao bradu

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by Guest 22/9/2017, 11:57

croatia yes wrote:
Pinochet wrote:Mislim jebe se mene , ionako se nekuzim

ti si popušio Rimčevu priču, misliš da je on momak iz malog mjesta koji je uspio zahvaljujući trudu, žrtvi i znanju


u stvarnosti je Mate sin hrvatskog tajkuna koji se nakrao u pretvorbi i privatizaciji, pa sineku dao koji milijun eura da se igra autima, a ovaj pod patnjom ega svako malo ima press konferencije za novinare na kojima poput Mamića sam sebe hvali kako je uspješan i pametan, kako je promijenio imidž i obrijao bradu

:^0
nisam popušio priču , sa jedne strane čitam tebe koji misliš ssve najnegativnije o njemu, sa druge strane čitam marca koji misli sve najbolje . 

nisam ja popušio niti tvoju niti njegovu priču, zato jer jedan i drugi imate uvjerljive argumente. 

međutim  kako vrijeme prolazi sve duže, izgleda da je ipak marc mozda u pravu,. vidit ćemo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by marcellus 22/9/2017, 12:19

deda ne seri puno po rimcu

jednog dana ćeš možda radit za njega

_________________
Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura - Page 3 Empty Re: Sjajna vijest za Matu Rimca! Kinezi ulažu 30 milijuna eura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum