ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by epikur37 Thu 7 Sep - 11:55

:D sunce malo naivno

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by Guest Thu 7 Sep - 11:57

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
AHHAHAHAHAHA

JEDVA ČEKAM DA SUTRA PONOVO SVI ČARDAKOVCI ZA DOM SPREMNI, PONOVO BUDU GLASOVALI ZA PLENKOVIĆA I HDZ.

HAHAHAHA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by Guest Thu 7 Sep - 11:58

kaja wrote:
metilda wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Cenim da će ustaše početi da hiperventliraju.
đango si se video... :)

plenković i hdz se mogu pozdravit s novim mandatom
hahaha


iduće izbore.. "ipak ćemo glasovati za Plenkovića koji je ratni dezerter i dolazi iz komunističke obitelji i HDZ koji je neo-komunistička stranka bivših komunjara i skidaju ploče braniteljima",  moramo glasovati za njih, samo da "komunisti" iz ostalih stranka ne dodju na vlast :D


ČAAAARDAK HAHAH
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by kic Thu 7 Sep - 11:58


metilda je uskratila podršku, čardak pada..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by mutava baštarda Thu 7 Sep - 12:00

Pinochet wrote:HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
AHHAHAHAHAHA

JEDVA ČEKAM DA SUTRA PONOVO SVI ČARDAKOVCI ZA DOM SPREMNI, PONOVO BUDU GLASOVALI ZA PLENKOVIĆA I HDZ.

HAHAHAHA
  cheers

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by Guest Thu 7 Sep - 12:00

The Klaw wrote:
metilda je uskratila podršku, čardak pada..
budi bez brige, bude i ona, i njezin muž i njezinih 6 djece(i ta djeca ako imaju bračne drugove) svi oni zajedno iduće izbore zaokružili za HDZ i Plenkovića.

Ja imam dosta frendova HDZovaca i jednog koji je visoki partijski komesar, i znam točno zašto će oni glasovati za HDZ. I glasovati će. Jer im  je HDZ osigurao njima i djeci poslove, benificije, uhljebio ih, i svake izbore HDZ ih nadzire jesu li svi glasovali. Tako ta stranka funkcionira. I oni će glasovati za HDZ, pa makar im ga Don Anemio osobno utrpao u dupe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by vuksadinare Thu 7 Sep - 12:03

Pinochet wrote:
The Klaw wrote:
metilda je uskratila podršku, čardak pada..
budi bez brige, bude i ona, i njezin muž i njezinih 6 djece(i ta djeca ako imaju bračne drugove) svi oni zajedno iduće izbore zaokružili za HDZ i Plenkovića.

Ja imam dosta frendova HDZovaca i jednog koji je visoki partijski komesar, i znam točno zašto će oni glasovati za HDZ. I glasovati će. Jer im  je HDZ osigurao njima i djeci poslove, benificije, uhljebio ih, i svake izbore HDZ ih nadzire jesu li svi glasovali. Tako ta stranka funkcionira. I oni će glasovati za HDZ, pa makar im ga Don Anemio osobno utrpao u dupe
a ako ne glasaju...mada ima logike ovo o kontroli......mada realno bas ni nemaju nekog izbora  glasati..losa ponuda svakako..tako d ana koncu opet glasuju za hdz...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by mutava baštarda Thu 7 Sep - 12:03

Pinochet wrote:

JEDVA ČEKAM DA SUTRA PONOVO SVI ČARDAKOVCI ZA DOM SPREMNI, PONOVO BUDU GLASOVALI ZA PLENKOVIĆA I HDZ.

glas za pravaše glas je za sdp :D

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by vuksadinare Thu 7 Sep - 12:05

evo jucer citao mostovci pilaju fotelju patrovu i bulju...narocito oni skloniji ljevici koji bi se utrpali sdp-u i bernardicu(mada moras biti bolestan da ovog uzmes za koalicijskog partnera)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by mutava baštarda Thu 7 Sep - 12:11

vuksadinare wrote:evo jucer citao mostovci pilaju fotelju patrovu i bulju...narocito oni skloniji ljevici koji bi se utrpali sdp-u i bernardicu(mada moras biti bolestan da ovog uzmes za koalicijskog partnera)
... od sad za žz

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by crvenkasti Thu 7 Sep - 12:16

Što onda, nećemo više bit Hrvati? Ja se već privikao.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by Guest Thu 7 Sep - 12:18

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:
The Klaw wrote:
metilda je uskratila podršku, čardak pada..
budi bez brige, bude i ona, i njezin muž i njezinih 6 djece(i ta djeca ako imaju bračne drugove) svi oni zajedno iduće izbore zaokružili za HDZ i Plenkovića.

Ja imam dosta frendova HDZovaca i jednog koji je visoki partijski komesar, i znam točno zašto će oni glasovati za HDZ. I glasovati će. Jer im  je HDZ osigurao njima i djeci poslove, benificije, uhljebio ih, i svake izbore HDZ ih nadzire jesu li svi glasovali. Tako ta stranka funkcionira. I oni će glasovati za HDZ, pa makar im ga Don Anemio osobno utrpao u dupe
a ako ne glasaju...mada ima logike ovo o kontroli......mada realno bas ni nemaju nekog izbora  glasati..losa ponuda svakako..tako d ana koncu opet glasuju za hdz...
da glasuju za dizanje svih mogućih poreza, za ratovanje sa rusima i podršku islamskoj invaziji u hrvatsku, europu, siriju, za porez na nekretnine, za rušenje ploča braniteljima "jer nemaš za koga glasovati ,a HDZ je stvorio državu" - tako oni meni govore. 

realno sva ta ekipa koja glasuje za HDZ, oni pljunu ujutro sebe u ogledalu i zaokruže za HDZ. HDZ nadzire jesu li glasovali. Viruj mi, jedan koji me je htio vrbovati za HDZ, sve mi je detaljno ispriča. Svaki detalj.  Mislim, nisam niti ja "svetica" da je ponudio uhljebljenje odmah za 1500€ mjesečno ušao bih i ja u HDZ, ali on meni "pa mlad si, imaš fakultet, pametan si, trebaš par godina nagovarati ljude, vući ih za rukav, trgati postere od SDPa i Živog Zida, a onda budemo ti za par godina sredili neki posal u upravi.:"

hvala ne, za par godina čardak prdne u fenjer, a dok ja dobijem tamo "siguran posal", zaradim puno više love okolo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by vuksadinare Thu 7 Sep - 12:21

...hdz ne moze biti gotov doce drugi na celo stranke...sa sitom spikom..ali vjerojatno plenkiju je to pocetak kraja plus sto mu se jso đapic uvlaci u dupe..di ces onda gore... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by vuksadinare Thu 7 Sep - 12:30

ka'k prcaju plenkija u bulju

Štromar:'nismo zadovoljni hocemo ukloniti 'zds' iz javnosti'.. :D

http://www.index.hr/vijesti/clanak/stromar-o-preseljenju-ploce-u-novsku-nismo-zadovoljni/992983.aspx

sigurno su uocili jos koje fotelje... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by vuksadinare Thu 7 Sep - 12:32

..i'l bu plenki letio do kraja godine iz hdz-a ili idu prijevremeni izbori..ovi hns-ovci su se uskurcili ko most prije.. cheers
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by Guest Thu 7 Sep - 13:51

vuksadinare wrote:..kao ono ploca ne smeta samo ono zds...a uklonili cijelu plocu..jer pupovcu i kompaniji ocito smeta ploca i bez onog zds sto ej sad i ocito...jadno....'ne ma neee ne smeta nama ploca samo ono zds'...

ne kukaj sad..Srbi ti vode drzaqvu i pomiri se sa tim.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by Guest Thu 7 Sep - 13:53

metilda wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:Cenim da će ustaše početi da hiperventliraju.
đango si se video... :)

plenković i hdz se mogu pozdravit s novim mandatom
stos sad,za Milanovica ponovno?? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by vuksadinare Thu 7 Sep - 13:56

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:..kao ono ploca ne smeta samo ono zds...a uklonili cijelu plocu..jer pupovcu i kompaniji ocito smeta ploca i bez onog zds sto ej sad i ocito...jadno....'ne ma neee ne smeta nama ploca samo ono zds'...

ne kukaj sad..Srbi ti vode drzaqvu i pomiri se sa tim.. :cleanteeth
ne srbi...nego supci..sto pupovac nije vodio drzavu dok ej karamarko bio vlast..jer ga je karamarko napucao i zato je pao...pusti price lovica i to...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by Guest Thu 7 Sep - 14:01

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:..kao ono ploca ne smeta samo ono zds...a uklonili cijelu plocu..jer pupovcu i kompaniji ocito smeta ploca i bez onog zds sto ej sad i ocito...jadno....'ne ma neee ne smeta nama ploca samo ono zds'...

ne kukaj sad..Srbi ti vode drzaqvu i pomiri se sa tim.. :cleanteeth
ne srbi...nego supci..sto pupovac nije vodio drzavu dok ej karamarko bio vlast..jer ga je karamarko napucao i zato je pao...pusti price lovica i to...

E vako Fuk..kad ce vam vec u te tintare uci cinjenica,da svi koji dojdu na vlast su VASI,iz VASEG naroda..Puponja,samo je oportunist,a ovi sto nemaju kicme je drugi par opanaka...
Kako da kazem,krivica je u vama i do vas samih,tak oda ne izigravati neko postenje,kad,svi koji dojdu na vlast,rade istu stvar...

devedesetih,kad sam cuo da HDZ ide u koaliciju sa SDS-oim,meni je bilo ravno izdaji,neshvatljivo...

vi ste sjebani fuk,nema ovakvih onakvih,svi ste isti..i isto bi napravili da dojdete na vlast
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by Eva_ Thu 7 Sep - 14:03

Neće se četnici tu zaustavit. Njima smeta i Baščanska ploča.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by Stanojko Thu 7 Sep - 14:04

Eva_ wrote:Neće se četnici tu zaustavit. Njima smeta i Baščanska ploča.
A bogami i luka Ploce! :cleanteeth

_________________
Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj! - Page 2 Empty Re: Velika pobjeda četnika u Hrvatskoj!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum