ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nba

Page 33 of 52 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 42 ... 52  Next

Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by kic Tue 23 Oct - 8:58


kaže vracala dončić prevara

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 23 Oct - 9:00

Prevara, jedna lasta ne čini proleće. Brzo će nazad u Evropu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by kic Tue 23 Oct - 9:02


samo što nije-

ako je Zvezdaš ne znači da nije čo'ek
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 23 Oct - 9:04

Dobar je mali, zaboravlja korene Basketball

nba - Page 33 8bb3ac10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by kic Tue 23 Oct - 9:11


ipak je mentalna sirotinja-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 23 Oct - 9:25

Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed... Basketball

Anyway, kako mi je drago što ga putujući cirkus iz LA-a puši. 90% ostaju be PO ove sezone.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by FRANK Tue 23 Oct - 16:46

Serbia Strong wrote:Nikad ne zaboravi da sam ja niski cigan glup ko kurac

Anyway, kako mi je drago što ga putujući cirkus iz LA-a puši. 90% ostaju be PO ove sezone.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 25 Oct - 4:22

PABLO ESCOBAR wrote:
kolerik wrote:Eno ti na, čovjek se sjetio Parisha. Sad, 90-te nisu moja specijalnost, rodjen sam 1992, ali Parish je 90-ih bio na zalazu.

Ili Kemp, svaka mu dala na zakucavanjima, ali to je bio citkusant, ne igrač. Na kraju droga i alkohol. Šteta, mogao je biti veliki igrač.

Njih je naveo, Olayuwona ispustili. Najbolji rad nogu u reketu, najbolja obrambeni centar ikada, pomeo je teren sa Shaqom.
Znaci moga sam te komotno napraviti. Tko zna mozda i jesan.
Parish je bija cudo od igraca. Tih 80ih te dvoboje celtics vs lakers tesko od moje generacije moze tko zaboravit. Bird vs Magic. Neponovljivo. 90e protjecu u dominaciji gospodina zraka. Uz 2 godine raketa i neponovljivog hakeema. Jos mu dodas Clydea Drexlera jeben tandem.
Znači dvoboji Celticsa i Lakersa su bili 80-ih, mi pričamo o 90-ima. Kad je biologija napravila svoje, Parish je u trećem desetljeću u NBA ipak nije bio onaj igrač kao 80-ih.

Godine su samo broj, a napravio me tovarče definitivno nije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 25 Oct - 8:55

Vratio steph walla u srednju školu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 25 Oct - 12:09

Lepo šarke igra odbranu, igrači koje čuvao mu i sve utakmice dali 88 poena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 26 Oct - 0:12

Moj Boze...sto radi Steph. Gasi internet, nema vise NBA. Stepha sa terena iznijeti pravo u Hall of Fame.

Jako me podsjeca po nekim motima u igri na Drazena, ali nezahvalno je usporedjivati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by FRANK Fri 26 Oct - 0:18

kolerik wrote:Moj Boze...sto radi Steph. Gasi internet, nema vise NBA. Stepha sa terena iznijeti pravo u Hall of Fame.

Jako me podsjeca po nekim motima u igri na Drazena, ali nezahvalno je usporedjivati.
Sutra da si se javio u vojarnu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 26 Oct - 0:18

Serbia Strong wrote:Lepo šarke igra odbranu, igrači koje čuvao mu i sve utakmice dali 88 poena...

Nije mogao mene cuvati 1-na-1 ni ovo ljeto, kako ce druge. Cuva sa rukama, a cuva se lateralnim kretanjem nogama i citanjem igre, i pravovremenim zatvaranjem.

Onda te ruke ne pomazu, ili je faul ili je kos, ili je faul-kos.

To su mu lose navike od prvih dana, nikada to nije korigirao. Bio je atletski superioran kao kadet i junior. Meni je smijesno da me je onda rasturao kad smo bili klinci, a danas kad je NBA igrac, ali razlika u visini, snazi, brzini, itd. nije vise takva, ja mu uredno trpam. Opasan je u napadu, u postu sa loptom u rukama, to voli i u tome je dobar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 26 Oct - 0:21

kic wrote:
kaže vracala dončić prevara

Pa i je.

Prevario je Srbiju za zlato na EP, skupa sa Dragicem. :)

Doncic je igrac, mozda nece u NBA napraviti brojke kao Jokic, ali Doncic je igrac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 26 Oct - 0:22

PABLO ESCOBAR wrote:
kolerik wrote:Moj Boze...sto radi Steph. Gasi internet, nema vise NBA. Stepha sa terena iznijeti pravo u Hall of Fame.

Jako me podsjeca po nekim motima u igri na Drazena, ali nezahvalno je usporedjivati.
Sutra da si se javio u vojarnu

U subotu u vojarnu?!

Ojebemtezivote...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by FRANK Fri 26 Oct - 0:24

kolerik wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
kolerik wrote:Moj Boze...sto radi Steph. Gasi internet, nema vise NBA. Stepha sa terena iznijeti pravo u Hall of Fame.

Jako me podsjeca po nekim motima u igri na Drazena, ali nezahvalno je usporedjivati.
Sutra da si se javio u vojarnu

U subotu u vojarnu?!

Ojebemtezivote...
 Nema rasprave. Obrij se okupaj i drito Operwu na razgovor. I bolje ti je priznaj sve

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by FRANK Fri 26 Oct - 0:25

I sutra je petak. Tj po europskom vrimenu subota

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 26 Oct - 0:28

PABLO ESCOBAR wrote:
kolerik wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
kolerik wrote:Moj Boze...sto radi Steph. Gasi internet, nema vise NBA. Stepha sa terena iznijeti pravo u Hall of Fame.

Jako me podsjeca po nekim motima u igri na Drazena, ali nezahvalno je usporedjivati.
Sutra da si se javio u vojarnu

U subotu u vojarnu?!

Ojebemtezivote...
 Nema rasprave. Obrij se okupaj i drito Operwu na razgovor. I bolje ti je priznaj sve

Vidi ovo kakva je to gay vojska, pa nisam ti ja Talijan.

Vojnik mora bit neobrijan, smrznut, ranjen, gladan, ljut i zao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by FRANK Fri 26 Oct - 1:03

kolerik wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
kolerik wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
kolerik wrote:Moj Boze...sto radi Steph. Gasi internet, nema vise NBA. Stepha sa terena iznijeti pravo u Hall of Fame.

Jako me podsjeca po nekim motima u igri na Drazena, ali nezahvalno je usporedjivati.
Sutra da si se javio u vojarnu

U subotu u vojarnu?!

Ojebemtezivote...
 Nema rasprave. Obrij se okupaj i drito Operwu na razgovor. I bolje ti je priznaj sve

Vidi ovo kakva je to gay vojska, pa nisam ti ja Talijan.

Vojnik mora bit neobrijan, smrznut, ranjen, gladan, ljut i zao.
Tko kaze da si vojnik. Ti si zidov. Mason

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by bafalo Sun 28 Oct - 11:14

Serbia Strong wrote:Prevara, jedna lasta ne čini proleće. Brzo će nazad u Evropu...
zato je jokara odma ekplodirao lol ovako kako dončić igra sa 19 ovaj je mogao samo na playstationu
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Guest Sun 28 Oct - 15:13

Jokara je one of a kind
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 33 Empty Re: nba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 52 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 42 ... 52  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum