ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nba

Page 32 of 52 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 42 ... 52  Next

Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Sun 21 Oct - 14:11

Leonard se lijepo vratio nakon sezone u strajku.

Jokic odlican, Davis isto tako. GSW se muce, pobijedili sa tip-in kosem. Ne znam da li treba kljucati dvorane i otkazati sezonu.

Boston bi mogao patiti od ''Pat Ewing'' sindroma, sad su svi zdravi.

Bilo je puno losih trade odluka u post sezoni, LBJ u Lakerse, beznadeznu ''momcad''. Leonard je htio na veliko trziste (Toronto to, naravno, nije), itd. itd.

Vidim Bojana na klupi, vrlo brzo, zadnja sezona ugovora. Saric ce kako cujem u trade, spore noge u obrani kostaju '76. Mario se nije usrecio, zakopan u klupi Knicksa. Bender, Zizic i Zubac naprosto trose vrijeme. Ne sa time sto igraju u NBA, nego naprosto sto igraju. Iako je Zizic napravio napredak, ali to nije dosta za nista ozbiljno.

Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Sun 21 Oct - 14:15

Serbia Strong wrote:i naravno, počelo je ogoljavanje prevare zvane luka dončić. 5/16 šut na otvaranju i lagan poraz od sunsa...

Glupost, svaki rookie ima pravo na 82 takve noci, samo mora izvlaciti pouke iz toga.

Luka je najbolji europski igrac jos od Dejana Bodiroge, sve moze i zna. Sa loptom, sad ce morati nauciti ono sto se vec uci u NBA, kako se igra kad nemas loptu u rukama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Sun 21 Oct - 14:17

fridrih_niche wrote:Teatar...
Na sve bi njih pustija Meta World Peacea nek ih educira...
;)

Kokoskanje, odmah razdvajaju suci i suigraci, nekad bi ovo eruptiralo u opcu tucnjavu.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Sun 21 Oct - 14:54

kolerik wrote:
fridrih_niche wrote:Teatar...
Na sve bi njih pustija Meta World Peacea nek ih educira...
;)

Kokoskanje, odmah razdvajaju suci i suigraci, nekad bi ovo eruptiralo u opcu tucnjavu.  Basketball
Ma ovo danas je sve za zaborav...
Od košarke same, pa do popratnih sadržaja ala tuča na parketu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by kic Sun 21 Oct - 15:03


jebemte Kawhi

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by kic Sun 21 Oct - 15:49


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Sun 21 Oct - 17:51

kic wrote:
Zlatno doba NBA lige...
Današnje prevare od superstar igrača bi bili no name playersi u ono doba...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by FRANK Mon 22 Oct - 16:36

fridrih_niche wrote:
kic wrote:
Zlatno doba NBA lige...
Današnje prevare od superstar igrača bi bili no name playersi u ono doba...
;)
Doba Magica Birda Jordana Stocktona Malonea Millera Kempa Barkleya Drexlera Parisha ...
Zlatno doba Nba

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by darth_vader Mon 22 Oct - 17:04

Osim Birda i Stocktona svih na plantažu pamuka poslati...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 22 Oct - 17:36

fridrih_niche wrote:
kolerik wrote:
fridrih_niche wrote:Teatar...
Na sve bi njih pustija Meta World Peacea nek ih educira...
;)

Kokoskanje, odmah razdvajaju suci i suigraci, nekad bi ovo eruptiralo u opcu tucnjavu.  Basketball
Ma ovo danas je sve za zaborav...
Od košarke same, pa do popratnih sadržaja ala tuča na parketu...
;)
Ma daj čovječe, mi se kao juniori pomlatili sa Grcima u praznoj dvorani, 12 na 12...prije toga smo premlatili Tallijane, čisto jer su nam išli na živce.

Grci i mi smo se pošteno dohvatili na terenu, sudac prekinuo i pustio nas da se mlatimo.

Turci su se pokoškali, onda se naglo smirili, a gubili 30 poena. I naravno, gotova utakmica, u tunelu oni i osiguranje, kako su bili domaćini, na nas. Umalo smo letjeli sa turnira.

Da smo bili NBA ekipa (odnosno, samo Pistonsi), platili bi 80 i nešto milijuna dolara kazni, suspendirali bi na smjene svih 12 igrača.

Ovako, ništa. Na kraju uspješno ljeto, ne baš i taj turnir.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 22 Oct - 17:46

1990-te? OLAYUWON...njega svi uredno zaborave, jebem vam selo.
Stockton, dribling sa minifintom, poigrava se sa refleksima čuvara, to laik ne može vidjeti. Nitko ga nije mogao čuvati.

Rodman i njegova obrana jedan-na-jedan, pozicioniranje na skok. Sve je zaustavljao, jedino nije mogao držati sam Malonea i Olayuwona.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 22 Oct - 21:47

kolerik wrote:1990-te? OLAYUWON...njega svi uredno zaborave, jebem vam selo.
Stockton, dribling sa minifintom, poigrava se sa refleksima čuvara, to laik ne može vidjeti. Nitko ga nije mogao čuvati.

Rodman i njegova obrana jedan-na-jedan, pozicioniranje na skok. Sve je zaustavljao, jedino nije mogao držati sam Malonea i Olayuwona.
Ko može zaboravit Olajuwona?
Covik je najbolji centar svih vrimena...
Umjetnik svoje pozicije...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 22 Oct - 22:06

Eno ti na, čovjek se sjetio Parisha. Sad, 90-te nisu moja specijalnost, rodjen sam 1992, ali Parish je 90-ih bio na zalazu.

Ili Kemp, svaka mu dala na zakucavanjima, ali to je bio citkusant, ne igrač. Na kraju droga i alkohol. Šteta, mogao je biti veliki igrač.

Njih je naveo, Olayuwona ispustili. Najbolji rad nogu u reketu, najbolja obrambeni centar ikada, pomeo je teren sa Shaqom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 22 Oct - 22:32

Da je Tata ima Olajuwona umisto Longleya i sličnih prevara, ima bi 82-0 skor na kraju regularne sezone...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 22 Oct - 22:47

fridrih_niche wrote:

Da je Tata ima Olajuwona umisto Longleya i sličnih prevara, ima bi 82-0 skor na kraju regularne sezone...
;)


Ne bi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 22 Oct - 23:07

fridrih_niche wrote:Da je Tata ima Olajuwona umisto Longleya i sličnih prevara, ima bi 82-0 skor na kraju regularne sezone...
;)
Moraš ufaktorirati zamor, sve i da si u pravu.
82-0 je slučaj ne za statistiku, nego za FBI.
0-82 je slučaj za ludnicu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 22 Oct - 23:21

Hakim the dream, najbolji footwork u istoriji košarke. Kako kaže opis za igrače na 2k-one of a kind
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by FRANK Mon 22 Oct - 23:26

kolerik wrote:Eno ti na, čovjek se sjetio Parisha. Sad, 90-te nisu moja specijalnost, rodjen sam 1992, ali Parish je 90-ih bio na zalazu.

Ili Kemp, svaka mu dala na zakucavanjima, ali to je bio citkusant, ne igrač. Na kraju droga i alkohol. Šteta, mogao je biti veliki igrač.

Njih je naveo, Olayuwona ispustili. Najbolji rad nogu u reketu, najbolja obrambeni centar ikada, pomeo je teren sa Shaqom.
Znaci moga sam te komotno napraviti. Tko zna mozda i jesan.
Parish je bija cudo od igraca. Tih 80ih te dvoboje celtics vs lakers tesko od moje generacije moze tko zaboravit. Bird vs Magic. Neponovljivo. 90e protjecu u dominaciji gospodina zraka. Uz 2 godine raketa i neponovljivog hakeema. Jos mu dodas Clydea Drexlera jeben tandem.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 23 Oct - 0:04

Jokara igrač nedelje... :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by FRANK Tue 23 Oct - 1:32

Serbia Strong wrote:Jokara igrač nedelje... :hail
A ti i dalje glup ko kurac. Mi pricamo o magicu i co a ti udaras ko maks po diviziji. Znaci cigane tebi stvarno nema pomoci. Kad si se rodio glup ko i krepat ces glup ko kurcina

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by kic Tue 23 Oct - 8:58


kaže vracala dončić prevara
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 32 Empty Re: nba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 52 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 42 ... 52  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum