ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nba

Page 15 of 52 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 33 ... 52  Next

Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 12 Apr - 6:10

Браћала wrote:Bože dragi, hvala ti što si me probudio za ovakvu utakmicu života...
Nisu 8grali boston i lakersi ?



Btw Wes je opet u td sezoni . Druga zaredom . Ističe kandidaturu da detronizira lebronka kao najboljeg igrača današnjice .

Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by kic Thu 12 Apr - 7:30


izvjestaj vracala?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 12 Apr - 7:55

Dybala wrote:
Браћала wrote:Bože dragi, hvala ti što si me probudio za ovakvu utakmicu života...
Nisu 8grali boston i lakersi ?



Btw Wes je opet u td sezoni . Druga zaredom . Ističe kandidaturu da detronizira lebronka kao najboljeg igrača današnjice .


wes je najbezblamniji igrac u istoriji nba-a, mada kapa dole za statistiku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 12 Apr - 8:02

kic wrote:
izvjestaj vracala?


denver je ekipa sa mozda najgorim kosarkaskim operacijama na svetu. da daju nurkica i pik za plumlee-a, da potpisu milsapa za 30 miliona po sezoni, a da je pritom njegov doprinos jako skroman, stavise jako stetan po ekipu, da drze na klupi lylesa koga su trejdovali za pika preko kog je jazz uzeo mitchela, da drze na jakim ugovorima farrieda koji iz nekog razloga ne igra i chandlera koji vec polagano po prikazanom moze u mirovinu. da nemaju jokica, bili bi u rangu cibone. 

jokara je sinoc pokazao da je bolji od KAT-a i da je generalno uz embiida predvodnik buducnosti ove lige sto se tice visokih igraca. sudija je malko vise navlacio za wolvese na kraju jer su dopustili da gibson bas tuce jokica (iako ga je stvarno par puta vrhunski zatvorio), a da bi takodje wolvesi bez butlera glatko izgubili utakmicu od denvera gde je jokic bukvalno cela ekipa. 

ugl. na teske misice su wolvesi dobili utakmicu, i mislim da ispadaju vec u prvoj rundi. 

steta za denver, sa harrisom, murrayem i jokarom mogu mnogo, ali dzaba kada igraju sa kompletnim dunsterima pored sebe i kada imaju dunstera za trenera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by kic Thu 12 Apr - 11:58


Spursi idu na GSW :}
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by bafalo Thu 12 Apr - 16:28

gejbron je gejbron ali komotno su mu mogli zadnjih 10 godina dat mvp kao šta su i jordanu mogli a i kobeju su ukrali par radi opužbe za silovanje. nije u interesu lige da uvijek isti dobivaju sve je to marketing ali da pitaš bilo koga za jednog igrača svi bi gejbrona uzeli

_________________
nba - Page 15 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by bafalo Thu 12 Apr - 16:30

dobar je jokara da zna igrat obranu bio bi već ove u doigravanju no možda mu dovedu bolje igrače da pokriju to

_________________
nba - Page 15 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 12 Apr - 23:06

bafalo wrote:dobar je jokara da zna igrat obranu bio bi već ove u doigravanju no možda mu dovedu bolje igrače da pokriju to
Denever
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 13 Apr - 3:22

Ajde, raspolozen sam za prognoze: GSW ovo uzima, Curry MVP.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 13 Apr - 3:31

Dybala wrote:
Браћала wrote:Bože dragi, hvala ti što si me probudio za ovakvu utakmicu života...
Nisu 8grali boston i lakersi ?



Btw Wes je opet u td sezoni . Druga zaredom . Ističe kandidaturu da detronizira lebronka kao najboljeg igrača današnjice .

Svaka cast, treba to moci.

Triple-double ucinak je kao da si igrao tri utakmice zaredom, mrtav si nakon toga, vise psihicki. Pratite postotak suta u drugom poluvremenu kod igraca koji su ostvarili td, Lonzo bi bio ponosan. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 13 Apr - 3:35

bafalo wrote:dobar je jokara da zna igrat obranu bio bi već ove u doigravanju no možda mu dovedu bolje igrače da pokriju to

Najbolji sa ovih prostora u ligi, sta pilimo obranu, danas to vise nitko ne igra. Da zatvara reket, skace i blokira, ne bi ga bilo u napadu. Kosarka je jako ubrzala, mislim da ce barem jedno 10-ak godina PF morati igrati centre u tranziciji. Svatko veci nema pluca za obje strane terena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by bafalo Fri 13 Apr - 15:29

a gdje je jokari brzina dok se dovuče do druge strane terena srbija izgubi još jednu pokrajinu

_________________
nba - Page 15 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by muckodjubre Sun 15 Apr - 21:34

ajd da pogledam jednu tekmu...sad se biber melje kad je doigravanja do sada je bilo zagrijavanje...

bojan vs lbj

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nba - Page 15 6b8efe2f85c2b63406b2nba - Page 15 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nba - Page 15 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by muckodjubre Sun 15 Apr - 22:50

indiana napadački odlična u 1.p...

šta je s bostonovim kyrie irvingom i stephom curryem? hoće igrati u doigravanju?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nba - Page 15 6b8efe2f85c2b63406b2nba - Page 15 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nba - Page 15 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by bafalo Mon 16 Apr - 16:31

kakva dominacija naših šarke i bojan doslovno prebili heat i gaybrona. večeras bi mogao malo bacit pogled na jokaru u koliko sati igra ako može info

_________________
nba - Page 15 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by kic Tue 17 Apr - 13:51


kak su jaki ovi nounari: Šarić izgubio ključnu loptu unatoč sjajnoj partiji!

kad ono: 4min prije kraja je izgubio loptu za +4 Miami

:stare1
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 17 Apr - 13:52

kako ih je stara kuka wade oducio od kosarke. milina bozija... :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by kic Fri 20 Apr - 9:00


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 20 Apr - 9:03

Briši ovu temu!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 20 Apr - 9:23

metlica se smesi najvecim luzerima u ligi. kao zvezdafmp, tempiraju formu za februar i mart... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by kic Fri 20 Apr - 9:26


e moji Blazersi-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 15 Empty Re: nba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 52 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 33 ... 52  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum