ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji'

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji' - Page 11 Empty Re: Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji'

Post by Guest Wed 23 Aug - 16:52

kic wrote:
šta će Srbin bit nego žandar, stoljetna tradicija :^^
Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji' - Page 11 2Q==

Guest
Guest


Back to top Go down

Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji' - Page 11 Empty Re: Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji'

Post by Guest Wed 23 Aug - 16:57

Odo na Vukovar Film Festival.  Pozdrav svima!

Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji' - Page 11 2Q==
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji' - Page 11 Empty Re: Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji'

Post by kaya Wed 23 Aug - 17:00

Eroo wrote:
dzango wrote: Pravo na hapšenje ima samo policija i niko drugi.
Samo po sebi to pravo nema policija. Hapšenje propiše sud(+tužitelj), kao i resurse za to.
Policija može samo "pridržati" nekoga do dolaska tužitelja, koji može odrediti pridržanje do
 toliko i toliko sati, a nastavak slijedi na temelju odluke suda...
Još jednom, policija hapsi jedino na temelju odluke tužilaštva, odnosno sudske odluke.
Tako kad te policija dođe hapsiti traži da ti pokaže odluku suda...I dalje, ne smije ti ni ući u kuću,
ako za to nema pismenu odluku suda...
Hvala na pažnji, drugi put za savjet računam ...plaćanje u kešu! :)
ja ti ne bi platila ništa..:)
zato što ne govoriš točno
policija naravno ima pravo uhititi , uhapsiti, lišiti slobode i pritvoriti zbog ..nekog kaznenog djela.
kasnije ide državni odvjetnik, istražni sudac, određivanje pritvora itd.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji' - Page 11 Empty Re: Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji'

Post by kaya Wed 23 Aug - 17:00

kofein wrote:Odo na Vukovar Film Festival.  Pozdrav svima!

Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji' - Page 11 2Q==
pozz...:) pazi kad slikaš
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji' - Page 11 Empty Re: Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji'

Post by Guest Wed 23 Aug - 17:02

kaja wrote:
kofein wrote:
kaja wrote:
kofein wrote:
kic wrote:

šta si ti kupovao da pogađam? :^^

Knjaz Miloš 2 paketa i 2 šteke marlbora. Keve mi :)
mogu ja pitati nešto?

Zauzet sam, ali reci.  :)
jesam li ja to dobro shvatila, ti si znači kupovao u ovom Bogojevu, to je Srbija jel? valjda
i onda si nakon što si kupio, poslikao prazan dućan da dokažeš da tamo nitko ne kupuje?!
i onda si slikao na parkingu aute sa hr tablama da pokažeš i prokažeš  izdajnike?!
aj reci da me zajebavas, da nisam dobro shvatila
ovo je jače od balkanskog špijuna:)

Kupovao sam jer nemam ništa protiv Srbije i Srba, slikao sam Asili vozni park koji tamo kotira i koji nije ni na koji način "siromaški". Htio sam pobiti njegove bezumne teze o "histeriji" kupovanja u navedenoj trgovini kao da je riječ o Palmanovi kod Trsta. Vraćao sam se s posla u Srbiji, pa da bih izbjegao gužvu na Bajakovu, skrenuh gore na Bogojevo.  Eto. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji' - Page 11 Empty Re: Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji'

Post by kaya Wed 23 Aug - 17:10

kofein wrote:
kaja wrote:
kofein wrote:
kaja wrote:
kofein wrote:

Knjaz Miloš 2 paketa i 2 šteke marlbora. Keve mi :)
mogu ja pitati nešto?

Zauzet sam, ali reci.  :)
jesam li ja to dobro shvatila, ti si znači kupovao u ovom Bogojevu, to je Srbija jel? valjda
i onda si nakon što si kupio, poslikao prazan dućan da dokažeš da tamo nitko ne kupuje?!
i onda si slikao na parkingu aute sa hr tablama da pokažeš i prokažeš  izdajnike?!
aj reci da me zajebavas, da nisam dobro shvatila
ovo je jače od balkanskog špijuna:)

Kupovao sam jer nemam ništa protiv Srbije i Srba, slikao sam Asili vozni park koji tamo kotira i koji nije ni na koji način "siromaški". Htio sam pobiti njegove bezumne teze o "histeriji" kupovanja u navedenoj trgovini kao da je riječ o Palmanovi kod Trsta. Vraćao sam se s posla u Srbiji, pa da bih izbjegao gužvu na Bajakovu, skrenuh gore na Bogojevo.  Eto. :)
aha ok, al ovo sa sjenkom mi prejako :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji' - Page 11 Empty Re: Roko Antic:Ovi domaci Srbi sto podmecu pozare kod Kistanja 'nisu bas svoji'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum