ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :)

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :) - Page 2 Empty Re: Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :)

Post by Guest 18/9/2015, 18:47

pizzon wrote:i nije 2 nedelje. mi celog  leta radimo sa njima.
Samo se dublje zakopavaj. Trebali ste ih nahraniti i proslijediti dalje onima koji bi i trebali biti njihova briga. Tko ce Srbiji platiti troskove? Vi mislite da ce vam otvoriti pregovore? Za to trebate 28 "da". Sto mislis, cemu dogovor oko srpskih opcina na Kosovu? Cemu integracija Balkana pod pokroviteljstvom Njemacke? U nikakvu EU vi ne idete, EU nece primiti nu 100.000 ljudi ili jednu Crnu Goru, a kamoli Srbiju.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :) - Page 2 Empty Re: Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :)

Post by drop_dead_gorgeous 18/9/2015, 18:51

Moj je tata jači od tvog .

Ne znam čiji argumenti su smješniji.
drop_dead_gorgeous
drop_dead_gorgeous

Posts : 57
2015-09-01


Back to top Go down

Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :) - Page 2 Empty Re: Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :)

Post by Guest 18/9/2015, 18:51

pizzon wrote:dobro, da li je normalno jedna mala srbija zaustavi proces koji neko
vrlo mocan organizovao i sprovodi. sta treba, da napravimo kosovo
21. veka :)) ni slucajno. pa i mi ih saljemo dalje. oni ne zele u srbiju,
mi ne zelimo njih, i sve ok. zele u bec i minhen.  nema problema. vrlo je
mali broj onih koji zele da ostanu. ne zele ni madjarsku ni hrvatsku,
nemoj da glumite metu. za sad je tako.
Saljete ih dalje kad vam je doslo iz dupeta u glavu, nakon cijelog ljeta navlacenja, da vas drze za budale, a zemlju vam hoce pretvoriti u izbjeglicki kamp, o vasem trosku. Ne mislite svojom glavom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :) - Page 2 Empty Re: Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :)

Post by Guest 18/9/2015, 18:54

da li ti znas sta pises. normalno da idu dalje, da li ti znas da oni vec dugo
dolaze i prolaze, mesecima. i hrvatsko da ili ne, za sribiju, vezano za eu,
 totalno je nebitno. vi ste
vec u startu afirmisali svoj suverenitet, pesmom d.d. jadno je da neko zivi
u ubedjenju, kao hrvati,  da mogu da stopiraju  srbiju. moze, samo ako
se to dozvoli sa najviseg mesta. kao sto je dozvoljno rastakanje yuge.
samo tako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :) - Page 2 Empty Re: Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :)

Post by Guest 18/9/2015, 19:02

Ma ja ti velim, ti kojima se ulizujete su vas pospremili u rupu na neodredjeno, pa samo citaj vijesti i povezuj. To je licemjerje pred kojim je i vas bizantizam plemenit i naivan. Nece vas Hrvatska blokirati, blokirati ce vas onaj koji vam je sredio integraciju i organizirao nogometnu utakmicu premijera. Dobro, sad se vec ponavljamo, pisemo si na drugim temama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :) - Page 2 Empty Re: Dačić_Bolje Milanović da se pobrine da ne bude "orao pao“ :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum