ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao

Go down

Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao Empty Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao

Post by Serbinho-3 Wed 3 May - 22:39

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/kurir-ekskluzivno-spektakularni-okrsaj-nato-komandosa-i-srba-za-zivot-pilota-oborenog-f-16-clanak-2813699
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao Empty Re: Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao

Post by Serbinho-3 Wed 3 May - 22:41

Soko ovog puta nije dosao, zasto, ne znam.
Lokalni seoski mestanin sa tandzarom je mleo sarzer po NATO helikopteru.
Nasi da su brzi bili, mogli su oboriti jos neki helikopter sa marincima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao Empty Re: Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao

Post by Serbinho-3 Wed 3 May - 22:52

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao Empty Re: Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao

Post by Guest Wed 3 May - 23:15

kakvo karanje americkih sisa... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao Empty Re: Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao

Post by RayMabus Thu 4 May - 0:13

F 16 i nije neki plijen , oboren je jedan i u BiH sa PZO , ocekivali su ipak neke gubitke a ponata je da oni kad su krenili onda su odlucili slomit režim S,M, pa da ste ih oborili i više tj jaci otpor ovdje postigli oni bi samo jace udarali dok nepostignu cilj.

Ono nevidljivo shranje šta je oboreno ima vecu važnost al u smislu razvoja tih letjelica tj oboranje iste tamo jest utjecalo na povijest toga jer se i nije pokazala baš nešto nevidljiva tj prakticna tj nije zadovoljila ono šta su od nje ocekivali.


https://hr.wikipedia.org/wiki/F-117_Nighthawk

Imam ja rodicu svojih godina u Bg i jedan njen vic šta mi je pricala o tim stvarima ide : Oprostite nismo znali da je nevidljiv.

Sanja se zove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175468
2014-04-11


Back to top Go down

Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao Empty Re: Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao

Post by Guest Thu 4 May - 0:17

koliko je NATO imao mrtvih u udaru na antifašizam u YU? 0?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao Empty Re: Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao

Post by BB-8 Thu 4 May - 8:30

kbk

_________________
Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao Attach13 Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao Empty Re: Natalija oborila Orla, Orao pao, Orao pao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum