ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU  - Page 5 Empty Re: SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU

Post by čardak efendija Mon 7 Aug - 13:39

jastreb wrote:
čardak efendija wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:jedno je činjenica, u istri su ljetne oluje dosta česta pojava
Ma nisu. Ali u posljednje vrijeme Gospa kažnjava Istrijane ,jer ne vole Hrvatsku.
uh dobro je, bitno da ih ne kažnjava što sve više vole srbiju!
Pa ako je Istra vekovna srpska zemlja,onda bi bilo logično da vole Srbiju.
pa i meni logično a vidi onog ćubaku šta sere!

čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU  - Page 5 Empty Re: SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU

Post by čardak efendija Mon 7 Aug - 13:43

metilda wrote:
čardak efendija wrote:
metilda wrote:lijepo ste popratili moj topic.. ali ako se na njemu ne oglasi čardak efendija sve je niš, trulo, propalo, smrdi od repa...  pozdrav čardak efendiji ma gdje sada bio...
evo me, nije valjda da sam vama ustašama drag!!! valjda moji krajišnici neće ovo da vide :redface1

o lepoto moja, taman da pomislim kako ću da umrem na jednoj od ćuprija medison okruga  :x
jel to ono sa klintom istvudom neki film, počeo sam da ga gledam ali nisam mogao da podnesem toliko ljubavi pa sam odusto!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU  - Page 5 Empty Re: SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU

Post by čardak efendija Mon 7 Aug - 13:44

metilda wrote:
čardak efendija wrote:
metilda wrote:
Noor wrote:
metilda wrote:

ne valja biti namčorast.. nikad više.. rekao bi Gavran   bom
sva sam ponosna što smo tako vrijedni.. da je cijela Croatia takva ni irska nam ne bi bila do koljena..  jocolor

nego čekam čardak efendiju.. zanimljiv lik.. ne znam budi li se prije podne i vozi li porše...  flower znaš li ti nešto više o njemu?  :D
nemam pojma..neki krajiški srbin kaže da je, vidim jako voli ove prekodrince :P :20
a nadam se da će doći još koji put :]

probudio mi zanimaciju jer je uzeo nick s brojnikom čardak..  :D
nadam se da će doći.. nadam se da ga ne privlače samo mlade djeve...  B-)  :^0
jesi ustaškinja ali sam slab na ovakve reči :x

jesi krajišnik ali ove reči osnažiše moje srculence    B-)
razoružan sam :redface1
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU  - Page 5 Empty Re: SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU

Post by Guest Mon 7 Aug - 13:45

čardak efendija wrote:
metilda wrote:
čardak efendija wrote:
metilda wrote:lijepo ste popratili moj topic.. ali ako se na njemu ne oglasi čardak efendija sve je niš, trulo, propalo, smrdi od repa...  pozdrav čardak efendiji ma gdje sada bio...
evo me, nije valjda da sam vama ustašama drag!!! valjda moji krajišnici neće ovo da vide :redface1

o lepoto moja, taman da pomislim kako ću da umrem na jednoj od ćuprija medison okruga  :x
jel to ono sa klintom istvudom neki film, počeo sam da ga gledam ali nisam mogao da podnesem toliko ljubavi pa sam odusto!

je, milo moje, vidim da si bio nedavno u bioskopu.. sad kad smo razmenili ove lepe besede ti možeš svojim a ja ću da svojim putem pođem   :x
srećan ti put!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU  - Page 5 Empty Re: SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU

Post by čardak efendija Mon 7 Aug - 13:49

metilda wrote:
čardak efendija wrote:
metilda wrote:
čardak efendija wrote:
metilda wrote:lijepo ste popratili moj topic.. ali ako se na njemu ne oglasi čardak efendija sve je niš, trulo, propalo, smrdi od repa...  pozdrav čardak efendiji ma gdje sada bio...
evo me, nije valjda da sam vama ustašama drag!!! valjda moji krajišnici neće ovo da vide :redface1

o lepoto moja, taman da pomislim kako ću da umrem na jednoj od ćuprija medison okruga  :x
jel to ono sa klintom istvudom neki film, počeo sam da ga gledam ali nisam mogao da podnesem toliko ljubavi pa sam odusto!

je, milo moje, vidim da si bio nedavno u bioskopu.. sad kad smo razmenili ove lepe besede ti možeš svojim a ja ću da svojim putem pođem   :x
srećan ti put!
hvala ti ustaškinjo
zaboravio sam napisati da sam ovo čardak jer sam video da je to ovde jako popularno, čardak ovo, čardak ono, čardak vamo, čardak tamo...pa pomislih da je zgodno jer želim da budem i ja popularan iako sam srbin!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU  - Page 5 Empty Re: SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU

Post by Sexual Tyrannosaurus Mon 7 Aug - 14:01

čardak efendija wrote:
Sexual Tyrannosaurus wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:
nemam pojma..neki krajiški srbin kaže da je, vidim jako voli ove prekodrince :P :20
a nadam se da će doći još koji put :]
I onda meni kažete da nemam smisla za šalu??!!

Pa taj "Čardakefendija" je sve samo ne Srbin.
zašto misliš da nije? ko će ga znat...
Nije srbin .
jesam i a vi ste svi katolički srbi ustašo!
Krivo .Povampireni proktokatoličeni srbi koji nisu svjesni činjenice da pripadaju odabranom,nebeskom narodu Serba.
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU  - Page 5 Empty Re: SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU

Post by Guest Thu 10 Aug - 10:24

čardak efendija wrote:
metilda wrote:
čardak efendija wrote:
metilda wrote:
čardak efendija wrote:
evo me, nije valjda da sam vama ustašama drag!!! valjda moji krajišnici neće ovo da vide :redface1

o lepoto moja, taman da pomislim kako ću da umrem na jednoj od ćuprija medison okruga  :x
jel to ono sa klintom istvudom neki film, počeo sam da ga gledam ali nisam mogao da podnesem toliko ljubavi pa sam odusto!

je, milo moje, vidim da si bio nedavno u bioskopu.. sad kad smo razmenili ove lepe besede ti možeš svojim a ja ću da svojim putem pođem   :x
srećan ti put!
hvala ti ustaškinjo
zaboravio sam napisati da sam ovo čardak jer sam video da je to ovde jako popularno, čardak ovo, čardak ono, čardak vamo, čardak tamo...pa pomislih da je zgodno jer želim da budem i ja popularan iako sam srbin!

dobro, krajišniče.. malo sam pogriješila, mislila sam da si ti moj dobri znanac sa iskona pa sam te bombardirala miloštama.. samo ti slobodno piši.. hrvatski političari imaju više razumijevanja za četnike nego za svoj narod
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU  - Page 5 Empty Re: SNAŽNO NEVRIJEME POTOPILO ISTRU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum