ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by Guest Wed 2 Aug - 3:19

Brutalni pljačkaši: ‘Gdje su pare? Ubit ćemo tebe i majku!’


Podravina je u strahu: Marijan Nothing (48) je ostao bez 250.000 kn ušteđevine. Muškarca iz Ferdinandovca su tukli kundakom, a njegovu majku rezali nožem

Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/news/brutalni-pljackasi-gdje-su-pare-ubit-cemo-tebe-i-majku-534401 - 24sata.hr


Razbojnički trojac bio je naoružan puškom i nožem. Tražili su novac. Vezali su majku i u usta joj nagurali čarape. Onaj koji se “igrao” nožem porezao je staricu po rukama. Drugi ih je držao na nišanu. Treći bandit tražio je životnu ušteđevinu koju cijeli život marljivim radom stječu Marijan i njegova majka baveći se poljoprivredom. Zlostavljanje starice i njezina sina trajalo je dok se treći nije vratio iz premetačine s plijenom. Neslužbeno se doznaje da su ukrali 250.000 kuna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by Guest Wed 2 Aug - 3:20

sad imaju Nothing, a da su imali kredit u kući umjesto ušteđevine ovo im se ne bi moglo dogoditi

škrta starica štedi za crne dane, sin joj se nije ni oženio jer je to trošak, žena i djeca koštaju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by RayMabus Wed 2 Aug - 3:32

Moraš bit glup da toliko keša držiš u kući
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by RayMabus Wed 2 Aug - 3:49

Mislim da to nije ušteđevina

Istražio sam malo to prezime

Prodali su nešto od nasljedstva a lopovi su znali da su ovi dobili keš
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by RayMabus Wed 2 Aug - 3:54

Nezgodno je prodavati nekretnine veće vrijednosti

To moraš raditi u tajnosti i odma se riješiti kešu u kući

Imao sam u kući u jednom trenutku puno veće cifra nego ovi, tri puta veće
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by RayMabus Wed 2 Aug - 4:08

Nije žvaka za seljaka

Prije 15 godina ili tako nešto sam polagao za agenta za nekretnine, privatno

Znaš koliko mi je trebalo da kažem koje stanove hoću u zgradi

Nanosekunda

Južna strana prvi kat

Ima svijetlo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by RayMabus Wed 2 Aug - 4:12

A prvi kat je jer onda mogu biti i poslovni prostori

I točno to i imam

Može podstanare može apartman a Bogami može i poslovni prostor imam i parkinge
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by RayMabus Wed 2 Aug - 4:26

Meni neće ući u kuću

Mogu jedino ako nisu upoznati sa situacijom gdje tj kome upadaju

Zadnji koji je to napravio dobio je maj geri udarac u osnovnoj školi

Poslije je lik otišao u četvrtu gardijsku dobio nož u kafiću od jednog lika iz mista s kojim sam ok i još ga uvatilo s heroinom i izbacilo iz vojske

Išao mi ukrast biciklu u vlastitoj kući i uhvatio ga

Jači bio al isto dobio nogu u glavu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by RayMabus Wed 2 Aug - 4:28

Maj geri vam je inače polukružni udarac nogom u glavu

Osnovna škola lik jači od mene

Samo sam ga zavidao

KRAJ PRIČE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by RayMabus Wed 2 Aug - 4:31

Ali nisam ga udario radi bicikle i jer mi je išao tj provalio u kuću

Udario sam ga jer je umislija da me može maltretirat

BUM

NOGA U GLAVU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by RayMabus Wed 2 Aug - 4:42

Ali danas vlada emanchwipacija tako da se ne slažem da se morao ženit

Emanicipirana ženska je isto što i lopov

Nije tu radi tebe nego da ti se zakači na materiju

Zanimaju je pare a ne ti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by RayMabus Wed 2 Aug - 4:43

To je lopov

Ni više ni manje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by omni Wed 2 Aug - 5:58

RayMabus wrote:Moraš bit glup da toliko keša držiš u kući
A da pri tomu nemas kalasnjikov, pistolj i petoro brace kojima je zaklat nekoga kao casu vode popit.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by aben Wed 2 Aug - 7:04

dedalos bi nojstritniji bi kad šoldi uopće ne bi bili store of value, 
da je inflacija 1000%, ili da su šoldi printani ko računi za kafu, pa da izbledu za deset dana...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by mutava baštarda Wed 2 Aug - 7:27

RayMabus wrote:Moraš bit glup da toliko keša držiš u kući
tako je... vrijednosti se drže u vinu, pršutu, pšenici, kumpiru,... kada dođu gosti počastiš ih i oni zadovolji odu.
ovako usijane glave čim čuju da ima keša odmah se vide kako vozaju brze aute i kupuju starletama botox...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by vuksadinare Wed 2 Aug - 7:30

...navika...vecina ljudi nema povjerenja u banke...propadne banka ode usteđevina..sjetimo se slucaja glumine banke...pa onda ti ganjaj godinama preko suda da dođes do svog novca vise te to kosta nego sto imas usteđevine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by vuksadinare Wed 2 Aug - 7:31

..ili ljubljanske banke..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by debotoijusto Wed 2 Aug - 7:35

vuksadinare wrote:...navika...vecina ljudi nema povjerenja u banke...propadne banka ode usteđevina..sjetimo se slucaja glumine banke...pa onda ti ganjaj godinama preko suda da dođes do svog novca vise te to kosta nego sto imas usteđevine

hoces reci da domoljubi ne vjeruju u HR ?
da su novac drzali u banku i ona propala dobili bi ga za 20-ak dana natrag na neki drugi racun ovako samo sreca spasi ostatke tezora
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by RayMabus Wed 2 Aug - 13:20

vuksadinare wrote:...navika...vecina ljudi nema povjerenja u banke...propadne banka ode usteđevina..sjetimo se slucaja glumine banke...pa onda ti ganjaj godinama preko suda da dođes do svog novca vise te to kosta nego sto imas usteđevine
manji iznosi štednje su osigurani, staviš lovu u više banaka
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by Guest Wed 2 Aug - 13:29

cuddle bitch wrote:

Brutalni pljačkaši: ‘Gdje su pare? Ubit ćemo tebe i majku!’



Podravina je u strahu: Marijan Nothing (48) je ostao bez 250.000 kn ušteđevine. Muškarca iz Ferdinandovca su tukli kundakom, a njegovu majku rezali nožem

Pročitajte više na: https://www.24sata.hr/news/brutalni-pljackasi-gdje-su-pare-ubit-cemo-tebe-i-majku-534401 - 24sata.hr


Razbojnički trojac bio je naoružan puškom i nožem. Tražili su novac. Vezali su majku i u usta joj nagurali čarape. Onaj koji se “igrao” nožem porezao je staricu po rukama. Drugi ih je držao na nišanu. Treći bandit tražio je životnu ušteđevinu koju cijeli život marljivim radom stječu Marijan i njegova majka baveći se poljoprivredom. Zlostavljanje starice i njezina sina trajalo je dok se treći nije vratio iz premetačine s plijenom. Neslužbeno se doznaje da su ukrali 250.000 kuna.

to nisu pljačkaši ni banditi razbojnici. to su poduzetnici. i nisu ništa oni ukrali oni su investirali ušteđevinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve Empty Re: Štedjeli, nisu htjeli trošiti pa su im uhljebi oteli sve

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum