ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Kermit 7/28/2017, 10:53

http://100posto.hr/news/stubistem-mi-tumaraju-balavci-koji-uriniraju-gdje-stignu-prodali-smo-se-za-sacicu-narkomana-pijanaca-i-dilera
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Kermit 7/28/2017, 10:53

ANARHIJA U NOVALJI


"Stubištem mi tumaraju balavci koji uriniraju gdje stignu. Prodali smo se za šačicu narkomana, pijanaca i dilera"
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Kermit 7/28/2017, 10:54

U Novalji je u turističkoj sezoni svake godine sve veći nered. Turisti, ponajviše Britanci, obavljaju nuždu na svakom koraku, drogiraju se na cesti, u tangama ulaze u trgovine, glasni su i ne pokazuju nikakvo poštovanje prema lokalnom stanovništvu.
"Ovo je nered u gradu, nije samo u pitanju golotinja, ovdje je u pitanju totalna anarhija. Ljudi se boje s malom djecom izaći van na ulicu. Vidite ih iza nekog ugla, kako ih dolazi dvadeset, trideset i uhvati vas strah", rekao je gradonačelnik Novalje Ante Dabo u lipnju. Izjavio je tad da neće više tolerirati nered u gradu.  
No, nered je i dalje tu. 
Učiteljica iz Zagreba M. K. (podaci poznati redakciji) napisala je za 100posto tekst o 'svojoj Novalji', koju više gotovo da ne poznaje.
"Ja sam kao klinka ljetovala još davne 1986. u Novalji na Pagu. Nekada je to bilo divno, pitomo, ribarsko naselje sa dva hotelčića. Kada sam se udala i moj suprug je zavolio Novalju i otok Pag. Na našu preveliku radost i ponos odvažili smo se kupiti mali apartmančić 2006., naravno na kredit. Bili smo na sedmom nebu. 
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Kermit 7/28/2017, 10:54

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice 1501222285IMG-20170719-WA0001
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by epikur37 7/28/2017, 10:54

Teraj to......

Gledam isto na hvaru...primitivna britanska stoka
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Guest 7/28/2017, 10:56

ko da u slunju bude drugačije...al no to je festival :facepalm
hehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by jastreb 7/28/2017, 10:57

A ne tumaraju cijele godine. Mislim da se mjesec-dva možemo malo strpjeti.

Već u 9.mjesecu na otocima nastupi strašna pustoš i mislim da ne trebamo sad tjerati mak na konac.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Guest 7/28/2017, 11:00

jastreb wrote:A ne tumaraju cijele godine. Mislim da se mjesec-dva možemo malo strpjeti.

Već u 9.mjesecu na otocima nastupi strašna pustoš i mislim da ne trebamo sad tjerati mak na konac.
nedavno si pisao da jedva čekaš da svi odu..i vjerujem da je tako..i sama tako razmišljam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Guest 7/28/2017, 11:05

Noor wrote:ko da u slunju bude drugačije...al no to je festival  :facepalm
hehe

pa mi imamo 3 festivala za redom pa se ne bunimo. ogradite se žicom evo mi ćemo vam pomoć i postavit zid na Učki da vas niti ne gledamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by vuksadinare 7/28/2017, 11:08

Gnječ wrote:
Noor wrote:ko da u slunju bude drugačije...al no to je festival  :facepalm
hehe

pa mi imamo 3 festivala za redom pa se ne bunimo. ogradite se žicom evo mi ćemo vam pomoć i postavit zid na Učki da vas niti ne gledamo.
..ko i onomad kod spomeniak titu u puli..a ja dosao a gnjeca nigdje...tssss :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Guest 7/28/2017, 11:09

Gnječ wrote:
Noor wrote:ko da u slunju bude drugačije...al no to je festival  :facepalm
hehe

pa mi imamo 3 festivala za redom pa se ne bunimo. ogradite se žicom evo mi ćemo vam pomoć i postavit zid na Učki da vas niti ne gledamo.
pa ne, neka se ljudi raduju, svako ima pravo na svoje veselje, ako ne maltretira ostatak. ovi festivali u prirodi su srećom izolirani od ostatka svijeta, mene osobno ničime ne smetaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by catabbath 7/28/2017, 11:11

Ne bunimo se zato jer su se kao malo upristojili i njihovi (engleski) security ih namlati kao stoku ako pocnu kopati sranja.

_________________
Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Guest 7/28/2017, 11:12

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:ko da u slunju bude drugačije...al no to je festival  :facepalm
hehe

pa mi imamo 3 festivala za redom pa se ne bunimo. ogradite se žicom evo mi ćemo vam pomoć i postavit zid na Učki da vas niti ne gledamo.
pa ne, neka se ljudi raduju, svako ima pravo na svoje veselje, ako ne maltretira ostatak. ovi festivali u prirodi su srećom izolirani od ostatka svijeta, mene osobno ničime ne smetaju.

naši su odmah do naselja Štinjan i nitko se ne buni. čak štoviše jedva čekaju da britsi dođu da im napune kesu. a vi bi i jare i pare? e nemože to jedino ako si na lsd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Guest 7/28/2017, 11:13

catabbath wrote:Ne bunimo se zato jer su se kao malo upristojili i njihovi (engleski) security ih namlati kao stoku ako pocnu kopati sranja.

ajde molim te ne budali. ti si strano tijelo u Istri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Guest 7/28/2017, 11:17

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Guest 7/28/2017, 11:18

Gnječo,ti im se pridruzis,podijelite cugu,žižu i cure,i normalno da se ne bunis..... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by vuksadinare 7/28/2017, 11:19

pismejker wrote:Gnječo,ti im se pridruzis,podijelite cugu,žižu i cure,i normalno da se ne bunis..... lol!
gnjec ne priznaje tvije uguzivanje njemu...on takve...prezire..takvi su gliste za njega.. lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Guest 7/28/2017, 11:22

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:ko da u slunju bude drugačije...al no to je festival  :facepalm
hehe

pa mi imamo 3 festivala za redom pa se ne bunimo. ogradite se žicom evo mi ćemo vam pomoć i postavit zid na Učki da vas niti ne gledamo.
pa ne, neka se ljudi raduju, svako ima pravo na svoje veselje, ako ne maltretira ostatak. ovi festivali u prirodi su srećom izolirani od ostatka svijeta, mene osobno ničime ne smetaju.

naši su odmah do naselja Štinjan i nitko se ne buni. čak štoviše jedva čekaju da britsi dođu da im napune kesu. a vi bi i jare i pare? e nemože to jedino ako si na lsdu/quote]


pričao si sa štinjanima ili to iz rukava?


Last edited by Noor on 7/28/2017, 11:22; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Guest 7/28/2017, 11:22

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:Gnječo,ti im se pridruzis,podijelite cugu,žižu i cure,i normalno da se ne bunis..... lol!
gnjec ne priznaje tvije uguzivanje njemu...on takve...prezire..takvi su gliste za njega.. lol!


A ja..nijeto bas moj obicaj..bojis se da Gnječo & Inc(odnosno Ja). zajedno ne navale na vas,pa vas logicki pojedu?? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by bora-corba 7/28/2017, 11:23

asilovski wrote:
"Ja sam kao klinka ljetovala još davne 1986. u Novalji na Pagu. Nekada je to bilo divno, pitomo, ribarsko naselje sa dva hotelčića.

evo, saće sve da sruše da bi tebi bilo ko nekad

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Kostimi-split
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice Empty Re: Anarhija all over Novalja i tužno pismo učiteljice Mice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum