ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by Guest 25/7/2017, 08:59

samo oću reć da su imali keruma i baldasara koje su sami birali... a sad im kriv plenković 


https://narod.hr/hrvatska/prosvjed-splitu-postali-smo-primitivna-balkanska-favela-a-ne-cvit-mediterana
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by epikur37 25/7/2017, 09:01

Opet balkan...nikako utec od sjene
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by Eva_ 25/7/2017, 09:11

Proces balkanizacije HR počel je s ustoličenjem kraljice Balkana i kraljice političkog trasha.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by Kermit 25/7/2017, 09:13

Kriv im je odnos zagreba prema svemu sto nije zagreb koji je u biti kolonijalni a plenki je sociopata tu nema sumnje on nema niti natruhe empatije prema bilo kome
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by Eva_ 25/7/2017, 09:16

Nema, on okreće leđa ljudima kad mu postave pitanje i ignorira ih. Ili se posprdno i nadmeno razgovara s njima. Kao i Kolindino, čega gospođo?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by Guest 25/7/2017, 09:18

Chardak favela
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by Eva_ 25/7/2017, 09:18

Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by Guest 25/7/2017, 09:19

hoću reći, imali su 4 godine keruma i 4 godine baldasara što za neuke znači da su 8 godina imali vlast koju su izabrali

4 + 4 = 8

a sad im kriv plenković i opara koji je na vlasti koliko... mjesec dana...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by vuksadinare 25/7/2017, 09:19

split je uvijek bio svoj..nije badava piceferaj u velom mistu govorio za split..'politi petruljeom i uzgati ludi grad najluđi'... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by vuksadinare 25/7/2017, 09:20

skoro mu se i prorocanstvo obistinulo... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by Guest 25/7/2017, 09:48

metilda wrote:hoću reći, imali su 4 godine keruma i 4 godine baldasara što za neuke znači da su 8 godina imali vlast koju su izabrali

4 + 4 = 8

a sad im kriv plenković i opara koji je na vlasti koliko... mjesec dana...

gle normalno da je kriv Plenković i njegova bosansko-vlaška čardak ekipa iz Zagreba, kojima zanimljivo treba 24 sata da reagiraju na najveći požar zadnjih 20godina. Kada padnu 3 baklje na stadion, odmah "krizni stožeri" i slične gluposti. Iako je zanimljivo središte vatrogasne službe u STu, ništa se nije smilo pokrenit bez dozvole usporenih bosansko-vlaških birokrata iz Zagreba, koji su preplaćeni našim novcem. Koji kurac hranimo te parazite i uhljebe?

Zanimljivo je, da Torcidaši i ostali orjunaši se organizirali i krenuli u akciju u svega uru vremena, dok ekipa koja je masno plaćena za to, treba im 24 sata da reagiraju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by aben 25/7/2017, 09:52

ne pokušavaj umanjivati splitsku orjunu, 
ne govorin da vas država ne koči, ali kad bi digli uzrok fifu, centar intersocijalizma, puno bi lakše dihali.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by Guest 25/7/2017, 09:53

Eva_ wrote:Nema, on okreće leđa ljudima kad mu postave pitanje i ignorira ih. Ili se posprdno i nadmeno razgovara s njima. Kao i Kolindino, čega gospođo?

dakle..4 godine keruma + 4 godine baldasara = 8 godina balkanske favele
za neuke:




i što ja uradim kad mi eva, pinoče i eskaped predbacuju nešto s čim ja nemam nikakve veze - okrenem im leđa, tj. prestanem komentirati njihove budalaštine..
zar se split godinama ne zalaže za decentralizaciju vlasti?
a sad kad imaju konkretan problem traže reakciju centra..

dajte.. orjuna je već počela predizbornu kampanju za sljedeće lokalne izbore

odgovor vrijedi i za pinočeta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by L'âme 25/7/2017, 09:54

Ne cita mi se.
Pretpostavljam da su zanemarena demografska kretanja stanovnistva, kao i obicno.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by Guest 25/7/2017, 09:56

ja ti kažem, da je krivica na Zagrebu i vlasti u ZGu, i krivica je na ludim Splićanima što su poništavali listiće , gdje su ostali doma kada su bili izbori, pa im 17% parazita i članova HDZa dovelo pedera na vlast, te će ih uskoro deložirati sa plaža, stanova, ako bude požar biti će zakurac, dizat će im poreze .

tko ih jebe kada su stali doma.

ja samo znam, da ja ovu čardak vukojebinu ne poštujem ništa, niti poštujem zakone, niti ih se planiram držati, osim silom prilike kada sam prisiljen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by aben 25/7/2017, 10:00

ti si vjernik demokracije,
kad je pritisak javnosti prijetio preferencijalnim sustavon, partija se udružila- da svi splićani ustanu na birališta, nišće se ne bi preminilo.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by vuksadinare 25/7/2017, 10:01

Pinochet wrote:
metilda wrote:hoću reći, imali su 4 godine keruma i 4 godine baldasara što za neuke znači da su 8 godina imali vlast koju su izabrali

4 + 4 = 8

a sad im kriv plenković i opara koji je na vlasti koliko... mjesec dana...

gle normalno da je kriv Plenković i njegova bosansko-vlaška čardak ekipa iz Zagreba, kojima zanimljivo treba 24 sata da reagiraju na najveći požar zadnjih 20godina. Kada padnu 3 baklje na stadion, odmah "krizni stožeri" i slične gluposti. Iako je zanimljivo središte vatrogasne službe u STu, ništa se nije smilo pokrenit bez dozvole usporenih bosansko-vlaških birokrata iz Zagreba, koji su preplaćeni našim novcem. Koji kurac hranimo te parazite i uhljebe?

Zanimljivo je, da Torcidaši i ostali orjunaši se organizirali i krenuli u akciju u svega uru vremena, dok ekipa koja je masno plaćena za to, treba im 24 sata da reagiraju.
pa morali su pitat mamica za dozvolu..pa dok mamic razmisli..pa se sjetio bola..pa onog mamicu cigane..pa malo rastegnuo..te porucio..'ajd ajd sto cu s njima ako izgori nema derbija' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by epikur37 25/7/2017, 10:05

Pinochet wrote:ja ti kažem, da je krivica na Zagrebu i vlasti u ZGu, i krivica je na ludim Splićanima što su poništavali listiće , gdje su ostali doma kada su bili izbori, pa im 17% parazita i članova HDZa dovelo pedera na vlast, te će ih uskoro deložirati sa plaža, stanova, ako bude požar biti će zakurac, dizat će im poreze .

tko ih jebe kada su stali doma.

ja samo znam, da ja ovu čardak vukojebinu ne poštujem ništa, niti poštujem zakone, niti ih se planiram držati, osim silom prilike kada sam prisiljen.

Nisu priznavali ni Srbi 91. pa su na rkaju klekli.

I vi ćete orjunaši isto tako.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by vuksadinare 25/7/2017, 10:15

plenki ej bodul...a boduli sam brinu za sebe....i svoje potrebe..da je od pozara bilo ugrozeno velebno imanje plenkovica obitelji na hvaru..svi kanaderi bi letjeli istovremeno i tisucu vatrogasaca bilo na raspologanju u roku pola sata
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by aben 25/7/2017, 10:16

plenković ni bodul

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana Empty Re: Postali smo primitivna balkanska favela, a ne cvit Mediterana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum