ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

časni čovjek Provizorko Krstičević

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by Regoč Sat 22 Jul - 15:10

Ovo zvuči kao ostavka, a ne davanje mandata na raspolaganje.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by Guest Sat 22 Jul - 15:11

Regoč wrote:- Dajem ostavku na mjesto ministra obrane. Više nisam ministar obrane - kazao nam je u u 14 sati i 10 minuta ministar obrane Damir Krstičević.

Citat prema http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/neocekivana-i-neopoziva-ostavka-ministra-obrane-damir-krsticevic-za-jutarnji-objasnio-zbog-cega-je-odlucio-povuci-tako-radikalan-potez/6379619/

Citat prema Jutarnjem. No, to se pokazalo dezinformacijom iz razloga koje sam naveo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by Regoč Sat 22 Jul - 15:14

Nakon njezinih riječi Krstičević je najprije novinaru Jutarnjeg lista rekao da daje mandat na raspolaganje ako vojska nije nešto dobro napravila, no desetak minuta kasnije rekao je: "Dajem ostavku na mjesto ministra obrane. Više nisam ministar obrane".

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/damir-krsticevic-prvi-put-pred-novinarima-nakon-sto-je-najavio-ostavku---483306.html

_________________
časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by Regoč Sat 22 Jul - 15:15

Evo i Nove. Prvo mandat pa ostavka.

_________________
časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by debotoijusto Sat 22 Jul - 15:17

Regoč wrote:Ovo zvuči kao ostavka, a ne davanje mandata na raspolaganje.

nemoj da te @sliding zbunjuje retorickim akrobacijama , dao je ostavku a sad je uzeo odmor i reci ce da nije
postoji i mala mogucnost da ode s polozaja kao casna osoba , nisam sklon vjerovati u nju
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by crvenkasti Sat 22 Jul - 15:18

slidingdoorsoperator wrote:
crvenkasti wrote:Meni je drago što sam Hrvat.

Sad još dodaj da si glup i genocidan pa si ispunio svoju dnevnu dozu trolanja za danas.

Da, jebote, kako mi ne dosadi: hrvatovanje, pisanje gluposti i besmislica, i ustašovanje?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by Guest Sat 22 Jul - 15:24

debotoijusto wrote:
Regoč wrote:Ovo zvuči kao ostavka, a ne davanje mandata na raspolaganje.

nemoj da te @sliding zbunjuje retorickim akrobacijama , dao je ostavku a sad je uzeo odmor i reci ce da nije
postoji i mala mogucnost da ode s polozaja kao casna osoba , nisam sklon vjerovati u nju

Kakve crne retoričke akrobacije? Nije moja krivica što je većina novinara polupismeno pa i retardirano i što što nejasne Krstičevićeve izjave samo takve mogu zbuniti.
Sve je jasno iz njegove posljednje najave kako će konačnu odluku donijeti nakon odmora po čemu se vidi da neopozive ostavke nema pa nema jednostavno zato jer o tome još nije donio konačnu odluku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by debotoijusto Sat 22 Jul - 15:36

slidingdoorsoperator wrote:
debotoijusto wrote:
Regoč wrote:Ovo zvuči kao ostavka, a ne davanje mandata na raspolaganje.

nemoj da te @sliding zbunjuje retorickim akrobacijama , dao je ostavku a sad je uzeo odmor i reci ce da nije
postoji i mala mogucnost da ode s polozaja kao casna osoba , nisam sklon vjerovati u nju

Kakve crne retoričke akrobacije? Nije moja krivica što je većina novinara polupismeno pa i retardirano i što što nejasne Krstičevićeve izjave samo takve mogu zbuniti.
Sve je jasno iz njegove posljednje najave kako će konačnu odluku donijeti nakon odmora po čemu se vidi da neopozive ostavke nema pa nema jednostavno zato jer o tome još nije donio konačnu odluku.

- Kao predsjednik Vlade ne prihvaćam najavljenu ostavku potpredsjednika Vlade i ministar obrane Damira Krstičevića - kazao je premijer Andrej Plenković na konferenciji za medije.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/damir-krsticevic-podnio-ostavku-1183355 - www.vecernji.hr


dakle svi barataju terminom ostavka osim tebe koji barata s odlucno mozda
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by Guest Sat 22 Jul - 15:43

debotoijusto wrote:dakle svi barataju terminom ostavka osim tebe koji barata s odlucno mozda

Pa i ja baratam terminom ostavka ali ponuđena, a ne neopoziva.
Mislim, ako to nisi shvatio do sada...
Osim toga,
ministrova priča po kojoj će konačnu odluku donijeti nakon odmora to u potpunosti potvrđuje.
Mislim, ako to nisi shvatio do sada...
Da ne spominjem njegovu izjavu kako je on ministar dok ga Sabor ne razriješi te dužnosti što zapravo ukazuje kako je zapravo samo stavio mandat na raspolaganje.
Ali već sam spomenuo kako su njegove izjave nejasne, a on očito nije jaka politička osoba nego samo vojnik koji se zatekao u politici i nije navikao davati precizne izjave za javnost u kojima nema puno sloboda za različita tumačenja pa su to neki na političkoj sceni pokušali iskoristiti kako bi politički profitirali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by debotoijusto Sat 22 Jul - 15:56

Osim toga, ministrova priča po kojoj će konačnu odluku donijeti nakon odmora to u potpunosti potvrđuje.

moj upis odmah nakon ostavke je bio - reci ce da nije -
procitana ste knjiga

Ali već sam spomenuo kako su njegove izjave nejasne, a on očito nije jaka politička osoba nego samo vojnik koji se zatekao u politici 

tu dolazimo do bitka , nedorastao je zadatku , vojska trenutno sklapa najveci posao od osamostaljenja s likom koji je totalno nesposoban i podlozan utjecajima sa strane , jednom rijecju moglo bi se sve izrodit u skupi promasaj
lik da ostavku jer ga netko mrko pogledao ? dobije izbore na vojni rok i odustane 3 dana nakon toga , snimka kriminalnog govora engleskog za najveci posao vojske/drzave u 25g. a zavrsio skole u USA ?

nije navikao davati precizne izjave za javnost 

nije ni gotovina pa je casni ribar
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by debotoijusto Sat 22 Jul - 16:11

Mislim, ako to nisi shvatio do sada...

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Vk_com_gifmast_1
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by Regoč Sat 22 Jul - 16:13

Debo, daj nauči slike stavljati!

_________________
časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by debotoijusto Sat 22 Jul - 16:26

Regoč wrote:Debo, daj nauči slike stavljati!

ne vidis ?
promijeni preglednik ako to ne pomogne deinstaliraj sve i ponovo podigni
ako nista ne pomogne pitaj krsticevica za savjet on zna znanje oko kompa ili dragana iz postrane sto radi u skupim programima za koje treba naobrazba i znanje engleskog
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

časni čovjek Provizorko Krstičević - Page 2 Empty Re: časni čovjek Provizorko Krstičević

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum