ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Patrijarh Irinej uveren: Dijalog o Stepincu će biti nastavljen

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Patrijarh Irinej uveren: Dijalog o Stepincu će biti nastavljen - Page 2 Empty Re: Patrijarh Irinej uveren: Dijalog o Stepincu će biti nastavljen

Post by Eroo 21/7/2017, 15:32

dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
NJih tako vidi ekipa koja slavi ustaške koljače kao svece i pripada pedofilskoj i sifilističnoj crkvi. Sve zavisiod tačke gledanja.
ne, oni su se takvima sami pokazali i dokazali kroz svoj život i zabilježene povijesne činjenice.
I Stepinac je bio osvedočeni ustaški kardinal i pomagač u zločinu neviđenih razmera.

I u Jasenovci je dugo bilo 700,000 žrtava....od toga  milijun srpskih (autor bata Toma). :)
Ne znam šta da ti kažem. Vas dvojica ste mi nekako slični. Najbolje da se ne mešam u vaše međusobne priče.

Imaš pravo, drž'se ti Vulina, on nikad ne odustaje od baba Julkine istine. :)

Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Patrijarh Irinej uveren: Dijalog o Stepincu će biti nastavljen - Page 2 Empty Re: Patrijarh Irinej uveren: Dijalog o Stepincu će biti nastavljen

Post by dzango 21/7/2017, 15:38

Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
ne, oni su se takvima sami pokazali i dokazali kroz svoj život i zabilježene povijesne činjenice.
I Stepinac je bio osvedočeni ustaški kardinal i pomagač u zločinu neviđenih razmera.

I u Jasenovci je dugo bilo 700,000 žrtava....od toga  milijun srpskih (autor bata Toma). :)
Ne znam šta da ti kažem. Vas dvojica ste mi nekako slični. Najbolje da se ne mešam u vaše međusobne priče.

Imaš pravo, drž'se ti Vulina, on nikad ne odustaje od baba Julkine istine. :)
Vulin je više za Norku. Ja sam pre za Vuka Jeremića, Čedu Antića i tako.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum