ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by vuksadinare 5/8/2019, 12:30

https://www.dnevno.hr/domovina/patrijarh-irinej-hrvatsku-drzavu-nazvao-zlocinackom-prozvao-i-katolicku-crkvu-1346534/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by vuksadinare 5/8/2019, 12:35

Malo sam korigirao naslov ali poruka patrijarha je ista kao i kolege mu to je ta ista misao popova iz spc-a stoljecima

https://youtu.be/L26QurCtUG4
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by Eroo 5/8/2019, 12:41

Irinej ne laže kad je rekao da je HR planirala porazit tkzv. RSK.
Rat se i dobiva pomnim planiranjem taktike obrane i napada.
Civili? Među njima je uvijek bilo manje ili više žrtava.
Kolateralna šteta, jebiga...Zato ne ratuj ako ne moraš.
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by Guest 5/8/2019, 12:48

sve je to tacno
ali politika  spc nije na strani koja
obecava pozitivne pomake.
menjaj politiku ili ce nas jos vise
pomeriti.


Last edited by pizzon on 5/8/2019, 12:49; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by vuksadinare 5/8/2019, 12:48

Eroo wrote:Irinej ne laže kad je rekao da je HR planirao poraz tkzv. RSK.
Rat je dobio pomna planiranja taktike obrane i napada.
Civili? Među njima je uvijek bilo manje ili više žrtava.
Kolateralna šteta, jebiga ... Zato ne ratuj ako ne moraš.
Tko je taj mir koji zeli miriti nepomirljivo pravo pitanje postavio pop...dakle irinej se zapravo ponasa po toj matrici koja je davno postavljena u spc-u kao nekakav zavjet..i onda onaj papa franjo misli da ovi raspopi misle ozbiljno o nekakvom pomirenju..cudan taj papa ili teski naivac ili teski prevarant kao i ovi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by vuksadinare 5/8/2019, 12:52

Mislim ima medju pravoslavnim popovima ok ljudi poput bivseg episkopa hercegovacke patrijarhije grigorija koji je zbog toga od spc-a skinut i nogiran u nekakvu njemacku eparhiju..ali na koncu sto pojedinac moze sam u vucjem coporu osim da sam strada..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by ljubo1212 5/8/2019, 12:55

spc treba da se bori, do zadnjeg srbina u rh, dabogda
evo, ako nisu uspeli 1995, možda budu 2025...
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by vuksadinare 5/8/2019, 12:58

ljubo1212 wrote:spc treba da se bori, do zadnjeg srbina u rh, dabogda
evo, ako nisu uspeli 1995, možda budu 2025...
Bore se oni od 1389 ali manje vise nikako da uspijevaju obicno od njihovog 'spasavanja ovi stradaju :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by Regoč 5/8/2019, 13:00

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Udbina-agro1

_________________
Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by Guest 5/8/2019, 13:00

ja sam fan tog proteranog u brd
nadam se da ce prevagnuti
razum i pravednost "juzne struje "
koreni spc !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by ljubo1212 5/8/2019, 13:00

kosovo je naša druga briga, sad kad tamo niču katoličke crkve i daju se mise, ne smijemo to zanemariti
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by Guest 5/8/2019, 13:04

ne kenjaj
ta na koju ciljas nikad nije bila kc
niti su srbi ometali aktivnost
kc, na kosovu ili bilo gde u srbiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by ljubo1212 5/8/2019, 13:09

spc uvijek i redovito ometa druge, ako treba i vojnim helikopterima postavljati makete crkvi, ne bi li pokvarila ekumenstvo
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by RayMabus 5/8/2019, 13:12

vuksadinare wrote:Mislim ima medju pravoslavnim popovima ok ljudi poput bivseg episkopa hercegovacke patrijarhije grigorija koji je zbog toga od spc-a skinut i nogiran u nekakvu njemacku eparhiju..ali na koncu sto pojedinac moze sam u vucjem coporu osim da sam strada..
Grigorije je bija previše normalan pa su ga makli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva... Empty Re: Patrijarh Irinej:Hrvati ti vekovni neprijatelji srpstva...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum