ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

luce vs hana

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by melkior Sun 16 Jul - 15:57

marcellus wrote:
melkior wrote:Carismo Baionetta
stvari treba nazivati onakvima kakve jesu, tako da puna podrška ovoj bosanskoj instagram štraci da ovoj pretiloj krmačetini objasni kako je ponos na obline neće učiniti mršavijom, a bogami ni zdravijoj. jest da bosna ima facu ko teška prometna nesreća, al prije bi ga umočija u nju nego li u ovu hodajuću bačvu sala.


dobro malo brutalno ali otprilike i moj stav s tim da je meni bosanka odbojna čisto kao osoba
;) I to je to.

melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by melkior Sun 16 Jul - 16:09

pismejker wrote:tko voli vitkost,evbo i nje..samo prirodan,od dobrih gena..ne izgleda nimalo bolesno..

vrijem kad su zene bile zdrave,vitalne,rodne i plodne..i pozeljne za cijeli zivot..

luce vs hana - Page 7 Ef3808cdbf6537337e10f52aa32787bf--marilyn-monroe-quotes-marylin-monroe

Industrijska hrana je zlo. Brz život, stres, junk food, sve to utječe na izgled. Moja baka je pekla domaći crni kruh, od jedne šnite bio si sit aloi taj kruh je imao svoju težinu i nutritivnu vrijednost. Smeće koje se danas u pekarama prodaje pod crni kruh radi se od polubijelog brašna s aditivom, sredina kruha, kao i onog bijelog mekana je kao vata, prije za kurac nabit unutra nego pojest. lol!
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by melkior Sun 16 Jul - 16:17

pismejker wrote:luce vs hana - Page 7 E2bfaeaef246fad7908275e8990fd3b1
Metar i 70 visine i 55 kila za žene je idealan omjer. Isto kao i za muške metar 80 visine i 80 kila.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest Sun 16 Jul - 16:26

melkior wrote:
pismejker wrote:luce vs hana - Page 7 E2bfaeaef246fad7908275e8990fd3b1
Metar i 70 visine i 55 kila za žene je idealan omjer. Isto kao i za muške metar 80 visine i 80 kila.
tako je...i dobro si primjetio da je hrana sjebana u zadnjih 30-40 godina..

unatrag 100 godina,prosjecna ,kao primjer,mrkva je imala 7 puta vise vitamina,i ostalih hranjivih i korisnih elemenat,a tk oje i sa svim drugim vocem i povrcemm..danas moras pozderati hrpetinu toga,da bi izvukao minimalno..a preopteretis probavni trakt,i dolazi do debljine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by melkior Sun 16 Jul - 16:36

pismejker wrote:
melkior wrote:
pismejker wrote:luce vs hana - Page 7 E2bfaeaef246fad7908275e8990fd3b1
Metar i 70 visine i 55 kila za žene je idealan omjer. Isto kao i za muške metar 80 visine i 80 kila.
tako je...i dobro si primjetio da je hrana sjebana u zadnjih 30-40 godina..

unatrag 100 godina,prosjecna ,kao primjer,mrkva je imala 7 puta vise vitamina,i ostalih hranjivih i korisnih elemenat,a tk oje i sa svim drugim vocem i povrcemm..danas moras pozderati hrpetinu toga,da bi izvukao minimalno..a preopteretis probavni trakt,i dolazi do debljine
Nutritivna vrijednost suvremene hrane je upitna. Inače, manekenke nisu (i ne bi trebale biti) mjerilo ljepote, ok, to bi trebale biti sportašice, ali opet, nije i svaki sport isti, za skijanje ti moraš imati tjelesnu masu, recimo Janica Kostelić ili Sandra Perković su PREDEBELE, ali za sportsku disciplinu kojom se bave, drugačije ne bi mogle ni biti (ili se radi o tome da današnji profesionalni sport od ljudi radi predebela i premršava čudovišta?) a Blanka Vlašić je realno, za svoju visinu premršava (opet, da je deblja ne bi mogla skakati u vis). Pada mi na pamet ritmička gimnastika ili klizanje kao idealan sport za žene (wtf, ovo je bolestan video lol! )

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by dijagram Sun 16 Jul - 16:37

melkior postavlja ove,...a ne postavlja one druge:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by melkior Sun 16 Jul - 16:44

melkior wrote:
pismejker wrote:
melkior wrote:
pismejker wrote:luce vs hana - Page 7 E2bfaeaef246fad7908275e8990fd3b1
Metar i 70 visine i 55 kila za žene je idealan omjer. Isto kao i za muške metar 80 visine i 80 kila.
tako je...i dobro si primjetio da je hrana sjebana u zadnjih 30-40 godina..

unatrag 100 godina,prosjecna ,kao primjer,mrkva je imala 7 puta vise vitamina,i ostalih hranjivih i korisnih elemenat,a tk oje i sa svim drugim vocem i povrcemm..danas moras pozderati hrpetinu toga,da bi izvukao minimalno..a preopteretis probavni trakt,i dolazi do debljine
Nutritivna vrijednost suvremene hrane je upitna. Inače, manekenke nisu (i ne bi trebale biti) mjerilo ljepote, ok, to bi trebale biti sportašice, ali opet, nije i svaki sport isti, za skijanje ti moraš imati tjelesnu masu, recimo Janica Kostelić ili Sandra Perković su PREDEBELE, ali za sportsku disciplinu kojom se bave, drugačije ne bi mogle ni biti (ili se radi o tome da današnji profesionalni sport od ljudi radi predebela i premršava čudovišta?) a Blanka Vlašić je realno, za svoju visinu premršava (opet, da je deblja ne bi mogla skakati u vis). Pada mi na pamet ritmička gimnastika ili klizanje kao idealan sport za žene (wtf, ovo je bolestan video lol! )

Jebena reklama za šampon  luce vs hana - Page 7 1f602  :facepalm  :sleazy:
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by melkior Sun 16 Jul - 16:47

dijagram wrote:melkior postavlja ove,...a ne postavlja one druge:)
A tko će svima udovoljiti drunken

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest Sun 16 Jul - 16:48

dobre sve osim one Kayine Daskače.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by debotoijusto Sun 16 Jul - 17:12

pojela je sve i moze se ici igrati

luce vs hana - Page 7 2mXz7IJ
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by jastreb Sun 16 Jul - 17:13

debotoijusto wrote:pojela je sve i moze se ici igrati

luce vs hana - Page 7 2mXz7IJ
Sasvim lijepa djevojka. Prije bi opremio nju,nego neku anoreksičnu barbiku sa modne piste.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest Sun 16 Jul - 17:14

jastreb wrote:
debotoijusto wrote:pojela je sve i moze se ici igrati

luce vs hana - Page 7 2mXz7IJ
Sasvim lijepa djevojka. Prije bi opremio nju,nego neku anoreksičnu barbiku sa modne piste.

Puno ovakvih ima u Svabiji,i sasvim se ponose sobom..gutaju to ocima pravi moškije..bez brige,kurtza im ne fali... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by jastreb Sun 16 Jul - 17:15

Pa ako je ženska lijepa,onda joj ni onaj "višak" kilograma ružno ne stoji.

Znam par debeljuca koje su lijepe ko vile. I naravno da im ne fali qurtza.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest Sun 16 Jul - 17:42

jastreb wrote:Pa ako je ženska lijepa,onda joj ni onaj "višak" kilograma ružno ne stoji.

Znam par debeljuca koje su lijepe ko vile. I naravno da im ne fali qurtza.

Ali ako je dobro osmotris,samog sala,ima jako malo,ovo ostalo su dobro uhranjen misici,jka bedra i guza...batja moj,ovakvo sto ne treba izbjegavati...no potrebana je prava muska energija... bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by jastreb Sun 16 Jul - 17:46

pismejker wrote:
jastreb wrote:Pa ako je ženska lijepa,onda joj ni onaj "višak" kilograma ružno ne stoji.

Znam par debeljuca koje su lijepe ko vile. I naravno da im ne fali qurtza.

Ali ako je dobro osmotris,samog sala,ima jako malo,ovo ostalo su dobro uhranjen misici,jka bedra i guza...batja moj,ovakvo sto ne treba izbjegavati...no potrebana je prava muska energija... bounce
Slažem se. Nekada su slavonske rumene i jedre snaše bile sinonim za ženstvenost,a danas su to neuhranjene i beskrvne čaplje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest Sun 16 Jul - 17:52

jastreb wrote:
pismejker wrote:
jastreb wrote:Pa ako je ženska lijepa,onda joj ni onaj "višak" kilograma ružno ne stoji.

Znam par debeljuca koje su lijepe ko vile. I naravno da im ne fali qurtza.

Ali ako je dobro osmotris,samog sala,ima jako malo,ovo ostalo su dobro uhranjen misici,jka bedra i guza...batja moj,ovakvo sto ne treba izbjegavati...no potrebana je prava muska energija... bounce
Slažem se. Nekada su slavonske rumene i jedre snaše bile sinonim za ženstvenost,a danas su to neuhranjene i beskrvne čaplje.
hehehehehehe..dobr oreceno...

Pazi sada..jos dok sam bio u Audiju,sa mnom je radila jedna ovakva cura,malo starija,blondina,.proslo vremena...susreli su gradu i nije e odmah prepoznla..ja onako stao ispred nje i rasirio ruke,dame primjeti..jebote..osimijeh od uha do uha.,,.zaletio se ona i zagrli mene...jebate stiska..!!! ali godi..ja uzvratim,sve cvrsto,koje vrazje salo???..mislici..jebote,to osjetio i onaj doli Prostak i skocio kao kobra...covječe..tako se reagira na prave zene..diće me koske nadraziti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by Leviathan2 Sun 16 Jul - 18:37

sve to treba jebati da oprostite na rjecniku, ta hana je nadrkana jer nije ebena, da jest nebi bila takva,
ne postoji ruzna zenska nego samo premala kolicina alkohola :D

_________________
luce vs hana - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by Guest Sun 16 Jul - 18:55

Leviathan2 wrote:sve to treba jebati da oprostite na rjecniku, ta hana je nadrkana jer nije ebena, da jest nebi bila takva,
ne postoji ruzna zenska nego samo premala kolicina alkohola :D

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by debotoijusto Sun 16 Jul - 18:56

Leviathan2 wrote:sve to treba jebati da oprostite na rjecniku, ta hana je nadrkana jer nije ebena, da jest nebi bila takva,
ne postoji ruzna zenska nego samo premala kolicina alkohola :D
da bi rec rekel :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by L'âme Sun 16 Jul - 19:44

Uvijek vi vodu na svoj mlin,ha?! O.O

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by kic Sun 16 Jul - 19:54


drink
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

luce vs hana - Page 7 Empty Re: luce vs hana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum