ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teška paljba po 'svecu' iz srca Zagreba: 'Stepinac je bio slabić koji je blagoslivljao ustaše!'

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Teška paljba po 'svecu' iz srca Zagreba: 'Stepinac je bio slabić koji je blagoslivljao ustaše!'   - Page 8 Empty Re: Teška paljba po 'svecu' iz srca Zagreba: 'Stepinac je bio slabić koji je blagoslivljao ustaše!'

Post by Sora 17/7/2017, 04:54

Eroo wrote:
Sora wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:Ja nemam to, antisemitizam, čak ni Srbe ne mrzim, više se pretvaram, da bih se uklopio i bio prihvaćen od drugih Hrvata. Inače, ja sam glup i antipatičan, pa onda da bar to, da me netko voli.

nešto bih napisao a neznam šta. ja se nadam da ovo tvoje stanje nije zarazno.

Pa  je.

Glupost je zarazna.
On crvenkasti nije glup nego se pravi glup.
Ismijava nscionslizam sto jE U REDU ali je stereotipan i ponavlja se .
Aj bok crveni.
Promijeni mslo taktiku, strategija je dobra. :tss
Slobodni ste ljudi, jer živite u slobodnoj državi, u kojoj vam je dana mogućnost slobodnog izbora.
Irska bi vam bila dobar izbor, Srbija i Bosna i ne baš. :] :D

Zasto ne Srbija i Bosna ?
Osobno bih otisla u mirovinu bilo gdje u Bosni , recimo Bihac .

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Teška paljba po 'svecu' iz srca Zagreba: 'Stepinac je bio slabić koji je blagoslivljao ustaše!'   - Page 8 Empty Re: Teška paljba po 'svecu' iz srca Zagreba: 'Stepinac je bio slabić koji je blagoslivljao ustaše!'

Post by Sora 17/7/2017, 04:58

slidingdoorsoperator wrote:
jastreb wrote:Mnogi pišu kako se bunio zbog ustaških zločina,ali je činjenica da NDH i njen režim nije napadao. Dok je protiv komunista zvonio na sva zvona.

Režim NDH jeste, to je dobro dokumentirano, ali nije ideju samostalne hrvatske države. Zbog toga je uostalom i osuđen od strane jugoslavenskih vlasti, jer su oni svaku ideju samostalne hrvatske države smatrali iznimno opasnom za sebe i Jugoslaviju, a kasnije se pokazalo da su bili u pravu.
Kad su poslijeratne vlasti u pitanju, nije poanta u komunizmu nego u jugoslovenstvu i s tim automatski povezanom antihrvatstvu.

Stepinac je bio za samostalnu drzavu Hrvata?
Ali nie za samostalnu crkvu nego onu pod Vatikanom.
To je tako ljigavo.
Ljigavo. Ljigavo.
Licemjerno.
I ima budaletina koje se drze ko pijan plota te crkvene politike u kojoj se samostalnost shvaca relativno. Onoliko i u onom sto odgovara interesima ekipe.
Klerikalizam kpji namecu ima izvor u njihovoj snazi i zajedništvu. POPOVA.
A narodi moraju biti ..SAMOSTALNI.
Onako kako crkvi pase.
Ma mrs . :cry


_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum