ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 15:52

dzango wrote:Šteta. Sjebali bi celu EU.
tako je, mi srbi čega smo se god dočepali sve smo sjebali!

čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 15:56

bora-corba wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:Juga je raspala zbog srpskog gaženja Ustava- ukidanjanje autonomnih pokrajina, pljačka  zajedničkih deviznih rezervi,
prisvajanje JNA itd... To je jedina istina, a sve ostalo je srpska kuknjava za prolivenim mlijekom.
A ne zbog secesionizma? E jebote.
Sad nema Srba pa opet prodaju Arapima zemlju  za sitne pare i beže iz "lepe svoje".
oni su svoje oslobodili od nas srba za četiri godine i mogu raditi sa svojim što im srce želi, koliko će nama srbima trebati da oslobodimo naše kosovo to niko živ ne može da zna.
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 15:59

dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:Juga je raspala zbog srpskog gaženja Ustava- ukidanjanje autonomnih pokrajina, pljačka  zajedničkih deviznih rezervi,
prisvajanje JNA itd... To je jedina istina, a sve ostalo je srpska kuknjava za prolivenim mlijekom.
A ne zbog secesionizma? E jebote.
"Secesionizam" se desio poslije navedenog.
Prije "secesionizma" su bili "mitinzi istine", "šetanje mošti cara Lazara", "jogurt revolucije" i ostalo, kao što sam naveo.

PS: Korišćenje suverenih prava nije secesionizam, jebote!
Šta kome smetaju mošti cara Lazara? Šta je pogrešno bilo na mitinzima koji su se bavili unutrašnjim stvarima Srbije?

Otcepljenje je secesionizam.
Pa zašto su mitinge onda pokušavali organizirati i u ustašiji i u bosni...ti si obični slepi sisač srpske mitomanije i nije ni čudo što ste najgora zemlja na balkanu a i šire, bosanci vas prešišali u platama a za to moraš biti ekstremno glup da ti se to desi!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 16:01

Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:Juga je raspala zbog srpskog gaženja Ustava- ukidanjanje autonomnih pokrajina, pljačka  zajedničkih deviznih rezervi,
prisvajanje JNA itd... To je jedina istina, a sve ostalo je srpska kuknjava za prolivenim mlijekom.
A ne zbog secesionizma? E jebote.
"Secesionizam" se desio poslije navedenog.
Prije "secesionizma" su bili "mitinzi istine", "šetanje mošti cara Lazara", "jogurt revolucije" i ostalo, kao što sam naveo.

PS: Korišćenje suverenih prava nije secesionizam, jebote!
Šta kome smetaju mošti cara Lazara? Šta je pogrešno bilo na mitinzima koji su se bavili unutrašnjim stvarima Srbije?

Otcepljenje je secesionizam.
Može pozorište, ali ne u mojoj kući.
Secesionizam se ipak ljepše čuje...slično kao i ustaša umjesto Hrvat. :D
nas su tako učili odmalena i moramo se jako skoncentrisati kad želimo napisati                      hrvat!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 16:04

flumen wrote:Ante Markovic je jedini vodio Jugoslaviju kako treba. Steta da su srbi u ono vrijeme bili gluplji nego u vrijeme Milosa Obrenovica. Kako prolaze desetljeca oni sve gluplji...vid pizduna i djanga
lol! lol! lol!  jel to onaj pižon i jel smem koristi to u raspravama sa njim da ne povredim autorska prava?
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 16:06

dzango wrote:
flumen wrote:Ante Markovic je jedini vodio Jugoslaviju kako treba. Steta da su srbi u ono vrijeme bili gluplji nego u vrijeme Milosa Obrenovica. Kako prolaze desetljeca oni sve gluplji...vid pizduna i djanga
Beš mu mater. Al nikako da spadnemo na vaš nivo. Čak ni ubogi Pižon.
valjda misliš da se popnemo na njihov nivo? pa oni su ispred nas desetljećima i sjebali su nas i u ratu i u miru a mi smo sve ratove izgubili samo volimo da se kurčimo da smo mi pobedili a ne oni.
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 16:09

danni1 wrote:
bora-corba wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:Juga je raspala zbog srpskog gaženja Ustava- ukidanjanje autonomnih pokrajina, pljačka  zajedničkih deviznih rezervi,
prisvajanje JNA itd... To je jedina istina, a sve ostalo je srpska kuknjava za prolivenim mlijekom.
A ne zbog secesionizma? E jebote.
Sad nema Srba pa opet prodaju Arapima zemlju  za sitne pare i beže iz "lepe svoje".
Nema Arapa kod nas, to u Srbiji i Bosni. No kako bilo, bolje i arapi nego srbi, bolje bilo tko samo ne srbi.
da sam na vašem mestu ustašo i ja bi tako razmišljo nakon svega što smo vam napravili!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 16:10

crvenkasti wrote:Bolje biti majmun, samo ne Srbin.
najgore je biti srbin i peder istovremeno, nema veće kazne prirode od toga :(
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 16:12

jastreb wrote:
danni1 wrote:
bora-corba wrote:
dzango wrote:
Eroo wrote:Juga je raspala zbog srpskog gaženja Ustava- ukidanjanje autonomnih pokrajina, pljačka  zajedničkih deviznih rezervi,
prisvajanje JNA itd... To je jedina istina, a sve ostalo je srpska kuknjava za prolivenim mlijekom.
A ne zbog secesionizma? E jebote.
Sad nema Srba pa opet prodaju Arapima zemlju  za sitne pare i beže iz "lepe svoje".
Nema Arapa kod nas, to u Srbiji i Bosni. No kako bilo, bolje i arapi nego srbi, bolje bilo tko samo ne srbi.
Slažem se. Mi Hrvati volimo više čečene,Arbanase,Paštune,Turke,prebjege iz kršćanstva u islam...Ma sve...Samo da nisu Srbi.
pa koji su vam kurac oni napravili da ih mrzite( osim turaka ali oni su mačiji kašalj za nas srbe)? Mi srbi smo vam napravili veliko zlo kroz historiju i normalno je da nas ne volite u svojoj blizini.
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 16:13

Noor wrote:
jastreb wrote:
danni1 wrote:
bora-corba wrote:
dzango wrote:
A ne zbog secesionizma? E jebote.
Sad nema Srba pa opet prodaju Arapima zemlju  za sitne pare i beže iz "lepe svoje".
Nema Arapa kod nas, to u Srbiji i Bosni. No kako bilo, bolje i arapi nego srbi, bolje bilo tko samo ne srbi.
Slažem se. Mi Hrvati volimo više čečene,Arbanase,Paštune,Turke,prebjege iz kršćanstva u islam...Ma sve...Samo da nisu Srbi.
zagonetan si ti meni...ponekad kažeš .....vi hrvati, a ponekad ...mi hrvati :P
to je zbog alkohola, tako ja kad se ožderem rakijom postanem četnik a kad se ožderem vinom postanem obični srbin!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by Guest Sun 6 Aug - 16:14

čardak efendija wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
danni1 wrote:
bora-corba wrote:
Sad nema Srba pa opet prodaju Arapima zemlju  za sitne pare i beže iz "lepe svoje".
Nema Arapa kod nas, to u Srbiji i Bosni. No kako bilo, bolje i arapi nego srbi, bolje bilo tko samo ne srbi.
Slažem se. Mi Hrvati volimo više čečene,Arbanase,Paštune,Turke,prebjege iz kršćanstva u islam...Ma sve...Samo da nisu Srbi.
zagonetan si ti meni...ponekad kažeš .....vi hrvati, a ponekad ...mi hrvati :P
to je zbog alkohola, tako ja kad se ožderem rakijom postanem četnik a kad se ožderem vinom postanem obični srbin!
a može bit, voli jastreb naš opustiti se na zidiću :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 16:17

crvenkasti wrote:
Ringo10 wrote:

Cetiri ratne godine divljali, haracili, pljackali, silovali, etnicki cistili cijele gradove i regije 

i sad im je ova kuknjava i teatralno prozivanje i optuzivanje svih i svakoga a Hrvata najvise, stvarno odvratna.

Uvate se Oluje i srpskog egzodusa a predhodne 4 godine rata, e tu imaju opcu amneziju.

Oni kad pocnu kenjati o etnickom ciscenju odmah im treba pod nos uvaliti primjer tkzv Rep. Srpske sa nacionalnom strukturo 1991 i danas.

Njima treba istinom na bezobrazluk

Mi, doduše, jesmo divljali, pljačkali i etnički čistili, ali i oni su isto.
mi srbi jesmo ali  gde su to ustaše radile reci mi, možda ja ne znam pa me prosvetli
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 16:18

Eroo wrote:
Ringo10 wrote:
Eroo wrote:Juga je raspala zbog srpskog gaženja Ustava- ukidanjanje autonomnih pokrajina, pljačka  zajedničkih deviznih rezervi,
prisvajanje JNA itd... To je jedina istina, a sve ostalo je srpska kuknjava za prolivenim mlijekom.
NAcional-sovinistickog divljanja, i otvorenog pokusaja za prekrajanjem SFRJ u velikosrpsku tvorevinu, ludjacke nacionalisticke propagande prepune teskih uvreda na racun drugih naroda SFRJ ... 

Cetiri ratne godine divljali, haracili, pljackali, silovali, etnicki cistili cijele gradove i regije 

i sad im je ova kuknjava i teatralno prozivanje i optuzivanje svih i svakoga a Hrvata najvise, stvarno odvratna.

Uvate se Oluje i srpskog egzodusa a predhodne 4 godine rata, e tu imaju opcu amneziju.

Oni kad pocnu kenjati o etnickom ciscenju odmah im treba pod nos uvaliti primjer tkzv Rep. Srpske sa nacionalnom strukturo 1991 i danas.

Njima treba istinom na bezobrazluk
Ne pomaže...Čovjek bi barem očekivao od crkvenih im  velikodostojnika da su drugačiji.
Čini mi se nevjerojatno koliko im godi dok se ih laže...No, ruku na srce, postoji i ona druga i drugačija Srbija.
mi smo svetosavci a nama je velika srbija na prvom mestu bez obzira što Hristos govorio!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 16:20

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
Ringo10 wrote:

Cetiri ratne godine divljali, haracili, pljackali, silovali, etnicki cistili cijele gradove i regije 

i sad im je ova kuknjava i teatralno prozivanje i optuzivanje svih i svakoga a Hrvata najvise, stvarno odvratna.

Uvate se Oluje i srpskog egzodusa a predhodne 4 godine rata, e tu imaju opcu amneziju.

Oni kad pocnu kenjati o etnickom ciscenju odmah im treba pod nos uvaliti primjer tkzv Rep. Srpske sa nacionalnom strukturo 1991 i danas.

Njima treba istinom na bezobrazluk

Mi, doduše, jesmo divljali, pljačkali i etnički čistili, ali i oni su isto.
Netko je prije mene ovdje napisao : Možeš uspoređivati ali ne i izjednačavati.
Za sve ratove je kriva Miloševićeva velikosrpska politika. Nisam rekao bilo čija, već Miloševićeva.
Neki imate problem sa nepotrebnim poistovjećivanjem s tom politikom i to je vaš najveći problem.

Točno. On je počeo divljati prije nogo što smo mi ponovo postali ustaše. Ovo naše je odgovor.
ti si ustaša postao posle oluje, prodana pičketino i jajaro.
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by čardak efendija Sun 6 Aug - 16:27

Noor wrote:
čardak efendija wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
danni1 wrote:
Nema Arapa kod nas, to u Srbiji i Bosni. No kako bilo, bolje i arapi nego srbi, bolje bilo tko samo ne srbi.
Slažem se. Mi Hrvati volimo više čečene,Arbanase,Paštune,Turke,prebjege iz kršćanstva u islam...Ma sve...Samo da nisu Srbi.
zagonetan si ti meni...ponekad kažeš .....vi hrvati, a ponekad ...mi hrvati :P
to je zbog alkohola, tako ja kad se ožderem rakijom postanem četnik a kad se ožderem vinom postanem obični srbin!
a može bit, voli jastreb naš opustiti se na zidiću :P
jel on srbin, mi srbi to tako redovno radimo i kad se ožderemo najhrabriji smo na celome svetu!
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by Piglet Sun 6 Aug - 17:13

Haha, čardak efendija za koplje iznad crvenkastog po trolanju.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by pizzon2 Sun 6 Aug - 21:29

yuga je morala prvo de se oslobodi tekovina revolucije,
i kao takva, 
verovatno bude prva koja bi usla u nato i eu
nakon sloma komunizma.
tako bi i bilo, da se pitao neko ko sto je pizzon
yuga nije mogla da udje u eu sa odlukama avnoja
i ustavom iz 74 koji pocivna na tekovinama revolucije,
koje su unakazene do maximuma
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU - Page 4 Empty Re: EVROPA PRIZNALA SVOJU NAJVEĆU GREŠKU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum