ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by veber 8/7/2017, 19:09

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Jebo vas vise TRG i sve oko njega.
....marcel ocesvoj stan nazad.... :)
marc je kupio sebi stan nije ga kao neki dobio.
...kaj ne znas da su njegovi u nacionalizaciji ostali bez stana.. :) ....pa pisao je sto puta otome
pa nije to bio njegov stan. od roditelja je. i moj djed je spušio vilu na šalati.
nisam ja spušio već on. s obzirom da je mrtav imam naslijedno pravo. marcu su oba roditelja živa.
mogu susjedu ostavit svoju imovinu.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by debotoijusto 8/7/2017, 19:13

Doppelgänger wrote:ajde pomalo  flower
ae
jutros sam ka otisa radit a popodne fantasticna promjena plana , ko to more platit  :D
sad slazem glazbu za put , reda mora biti  ;)


nema auta luđeg od čvrke
daš joj gasa gorivo srkne
al uvik pali bez imalo frke
gazi je brale sve dok ne crkne
a znaš li ko gazi renault 4
predimljeni jebivjetri
jesi čua ko gazi renault 4
predimljeni jebivjetri
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Regoč 8/7/2017, 20:52

veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Jebo vas vise TRG i sve oko njega.
....marcel ocesvoj stan nazad.... :)
marc je kupio sebi stan nije ga kao neki dobio.
...kaj ne znas da su njegovi u nacionalizaciji ostali bez stana.. :) ....pa pisao je sto puta otome
pa nije to bio njegov stan. od roditelja je. i moj djed je spušio vilu na šalati.
nisam ja spušio već on. s obzirom da je mrtav imam naslijedno pravo. marcu su oba roditelja živa.
mogu susjedu ostavit svoju imovinu.
Odakle njegovim roditeljima stan u Zagrebu kad mu je otac Dubrovčanin, a majka Kordunka?

_________________
Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Guest 8/7/2017, 20:56

debotoijusto wrote:
Doppelgänger wrote:ajde pomalo  flower
ae
jutros sam ka otisa radit a popodne fantasticna promjena plana , ko to more platit  :D
sad slazem glazbu za put , reda mora biti  ;)


nema auta luđeg od čvrke
daš joj gasa gorivo srkne
al uvik pali bez imalo frke
gazi je brale sve dok ne crkne
a znaš li ko gazi renault 4
predimljeni jebivjetri
jesi čua ko gazi renault 4
predimljeni jebivjetri
prilično sretno i razigrano djeluješ, aj uživaj punim plućima dok traje :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by jastreb 9/7/2017, 10:12

marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:
provocator wrote:Budući da nema sumnje kako je Trg maršala Tita usred Zagreba, odnosno da teritorijalno ne pripada ni Zaprešiću ni Velikoj Gorici, nego samo i isključivo Zagrebu, jasno je da se na njega odnosi stavak jedan, članka devet po kojem imena "naselja, ulice i trga određuje skupština općine uz pribavljeno mišljenje mjesnih zajednica na čijem području se nalazi naselje, ulica odnosno trg".


Ah da...linkić je tu

i što s tim? To samo znači da moraju pitati za mišljenje mjesne zajednice, koje više ne postoje, nikakve građane

jel znaju krembili s indeksa što su mjesne zajednice?

važno da se građane ne pita ništa jer onda može sve past u vodu

kog da se pita one koji su 45. uselili u te stanove s blatnjavim opancima i puškom u ruci? Pitat se može jedino one čiji su to bili stanovi prije rata
A koji su to u ZG došli u blatnjavim opancima???

Pa poznato je da su u ZG došli Zagrepčanci,dečki iz Dubrave,Črnomerca,Staroga Grada,Vlaške...koji su rat proveli u partizanima. Ako misliš na neke Srbe,koliko je znano oni su više gravitirali Beogradu. I tu osim Rade Bulata i Milutina Baltića koji su opet domaći ljudi iz Hrvatske,nisi imao neki veliki upliv pravoslavnog pučanstva. U Zagreb su 1945.došli domaći dečki poput Marka Belinića,Jože Manolića,Franceka Tuđmana(koji je istina bio i u BG), tvog prezimenjeka Većeslava,ili pak Jakova Blaževića. Dakle ne stoji ti ta bedastoća koju ti i Tvrtko Dolić ponavljate kao papagaji.


Ono kao u ZG su kao došli nekakvi Radovani i Uroši i istjerali su tobbože nekakvog Štefa i Regicu. NE! U ZG su došli Štef i Joža i istjerali nekakvog Jozu,Muju i Antu,koji sa ZG nisu ionako imali nikakve veze.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by jastreb 9/7/2017, 10:14

Ringo10 wrote:Jebo vas vise TRG i sve oko njega.
Ne. To je vrlo važno pitanje. Ne smiju se davati nikakvi ustupci ustašoidima. Tu treba zauzeti jasan i čvrst stav! Ni metra nema odstupanja. Danas traže da se oduzme Titov trg,a sutra će kako su krenuli rehabilitirati i samog bezglavnika.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Guest 9/7/2017, 10:19

jastreb wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:
provocator wrote:Budući da nema sumnje kako je Trg maršala Tita usred Zagreba, odnosno da teritorijalno ne pripada ni Zaprešiću ni Velikoj Gorici, nego samo i isključivo Zagrebu, jasno je da se na njega odnosi stavak jedan, članka devet po kojem imena "naselja, ulice i trga određuje skupština općine uz pribavljeno mišljenje mjesnih zajednica na čijem području se nalazi naselje, ulica odnosno trg".


Ah da...linkić je tu

i što s tim? To samo znači da moraju pitati za mišljenje mjesne zajednice, koje više ne postoje, nikakve građane

jel znaju krembili s indeksa što su mjesne zajednice?

važno da se građane ne pita ništa jer onda može sve past u vodu

kog da se pita one koji su 45. uselili u te stanove s blatnjavim opancima i puškom u ruci? Pitat se može jedino one čiji su to bili stanovi prije rata
A koji su to u ZG došli u blatnjavim opancima???

Pa poznato je da su u ZG došli Zagrepčanci,dečki iz Dubrave,Črnomerca,Staroga Grada,Vlaške...koji su rat proveli u partizanima. Ako misliš na neke Srbe,koliko je znano oni su više gravitirali Beogradu. I tu osim Rade Bulata i Milutina Baltića koji su opet domaći ljudi iz Hrvatske,nisi imao neki veliki upliv pravoslavnog pučanstva.  U Zagreb su 1945.došli domaći dečki poput Marka Belinića,Jože Manolića,Franceka Tuđmana(koji je istina bio i u BG), tvog prezimenjeka Većeslava,ili pak Jakova Blaževića. Dakle ne stoji ti ta bedastoća koju ti i Tvrtko Dolić ponavljate kao papagaji.


Ono kao u ZG su kao došli nekakvi Radovani i Uroši i istjerali su tobbože nekakvog Štefa i Regicu. NE! U ZG su došli Štef i Joža i istjerali nekakvog Jozu,Muju i Antu,koji sa ZG nisu ionako imali nikakve veze.
To Jare, svaka ti je k'o u Njegoša!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Oh_Femder 9/7/2017, 11:10

Doppelgänger wrote:flower

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Pojaca10

Ne ide ti to bez njegovog pajdaša Lestera Polsfusa. Evo ih ođeka: Les Paul i Jim Marshall :P

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 8bc6d1d7edf8fa0bcbaa0a6e9e566d1e

Iliti u rockerskoj verziji: Maršal i Les Pol ;P

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Marsha10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Guest 9/7/2017, 11:14

Lijepo je vidjeti i nekog normalnog ovdje.  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Trinity 9/7/2017, 11:16

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Krasta10


Domaći 100%.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by jastreb 9/7/2017, 11:18

Doppelgänger wrote:
jastreb wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:

i što s tim? To samo znači da moraju pitati za mišljenje mjesne zajednice, koje više ne postoje, nikakve građane

jel znaju krembili s indeksa što su mjesne zajednice?

važno da se građane ne pita ništa jer onda može sve past u vodu

kog da se pita one koji su 45. uselili u te stanove s blatnjavim opancima i puškom u ruci? Pitat se može jedino one čiji su to bili stanovi prije rata
A koji su to u ZG došli u blatnjavim opancima???

Pa poznato je da su u ZG došli Zagrepčanci,dečki iz Dubrave,Črnomerca,Staroga Grada,Vlaške...koji su rat proveli u partizanima. Ako misliš na neke Srbe,koliko je znano oni su više gravitirali Beogradu. I tu osim Rade Bulata i Milutina Baltića koji su opet domaći ljudi iz Hrvatske,nisi imao neki veliki upliv pravoslavnog pučanstva.  U Zagreb su 1945.došli domaći dečki poput Marka Belinića,Jože Manolića,Franceka Tuđmana(koji je istina bio i u BG), tvog prezimenjeka Većeslava,ili pak Jakova Blaževića. Dakle ne stoji ti ta bedastoća koju ti i Tvrtko Dolić ponavljate kao papagaji.


Ono kao u ZG su kao došli nekakvi Radovani i Uroši i istjerali su tobbože nekakvog Štefa i Regicu. NE! U ZG su došli Štef i Joža i istjerali nekakvog Jozu,Muju i Antu,koji sa ZG nisu ionako imali nikakve veze.
To Jare, svaka ti je k'o u Njegoša!
Pa činjenice su jasne. Možda su 1944. u Beograd i došli razni Vukašini i Milonje sa gudura ,Romanije,Dinare i Velebita,te su istjerali domaću buržoaziju,ali u Zagreb su se vratili njegovi građani koji su vojevali po Kalniku,Hrvatskom zagorju,Papuku,Kordunu,Baniji,ili G.kotaru. Dakle domaći dečki,omladinci,zagrebački radnici i proleteri. Puksa vida! Pa samo je domaćih Zagrebčanaca u partizanima palo 22 tisuće. I ti su se domaći dečki vratili poslije rata svojim kućama.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Guest 9/7/2017, 11:21

Ne želim više biti dio ovog smrdljivog ustaškog i fašističkog revivala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Oh_Femder 9/7/2017, 11:25

Gnječ wrote:
Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Xk9dcjrnbrolfrmmd69c2lpxisq

http://www.portalnovosti.com/slaven-letica-bolnica-marsal-tito
Slaven Letica za Maršala - Spreman!


Last edited by Oh_Femder on 9/7/2017, 11:28; edited 1 time in total
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Oh_Femder 9/7/2017, 11:27

Regoč wrote:
Doppelgänger wrote:
Regoč wrote:Neuspjela "antifašistička" fora.
Ti stavi fašističku.
Ne mogu, nisam fašist. Pitaj Gnječa da on stavi fašističku foru, to mu je u genih.
Nisi ti ni vjernik pa ipak bez pardona na sav glas drukaš za katoličku džamahiriju, tak da ono...konzistencija i konzekventnost su ti malo jača moralna osobina ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Regoč 9/7/2017, 13:11

jastreb wrote:Pa samo je domaćih Zagrebčanaca u partizanima palo 22 tisuće. I ti su se domaći dečki vratili poslije rata svojim kućama.
Kako su se vratili ako su pali? :D

_________________
Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Regoč 9/7/2017, 13:12

Guest wrote:Ne želim više biti dio ovog smrdljivog ustaškog i fašističkog revivala.
Znači, dosad si bil! Srami se!!

_________________
Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by jastreb 9/7/2017, 13:15

Regoč wrote:
jastreb wrote:Pa samo je domaćih Zagrebčanaca u partizanima palo 22 tisuće. I ti su se domaći dečki vratili poslije rata svojim kućama.
Kako su se vratili ako su pali? :D
Pa mislio sam na preživjele. Poanta je ta da su se u ZG vratili domaći komunisti,borci,radnici iz Zagreba,a ne kako to Marčelo pokušava prikazati. Srbi u iopancima. Srbi su više išli za Beograd. I to uglavnom prečani vlaško-dinarskog mentaliteta.

U Zagreb Srbi baš i nisu previše posezali.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Regoč 9/7/2017, 13:15

Oh_Femder wrote:
Regoč wrote:
Doppelgänger wrote:
Regoč wrote:Neuspjela "antifašistička" fora.
Ti stavi fašističku.
Ne mogu, nisam fašist. Pitaj Gnječa da on stavi fašističku foru, to mu je u genih.
Nisi ti ni vjernik pa ipak bez pardona na sav glas drukaš za katoličku džamahiriju, tak da ono...konzistencija i konzekventnost su ti malo jača moralna osobina ;P
Nisam vjernik, istina, ali uglavnom se slažem s naukom Svete Majke Crkve pa je logično da ju podržavam. A s totalitaristima (kako komunistima, tako i fašistima u svih njihovih inačicah) ne slažem se pa ih ni ne podržavam.

_________________
Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by jastreb 9/7/2017, 13:16

Čak je više Hrvata u tom poslijeratnom periodu doselilo u Beograd,nego Srba u Zagreb. Pa samo je u FK Partizan došao kompletni sastav iz Zagreba,a gdje je još Tito,Tuđman i masa oficirskog sastava.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Regoč 9/7/2017, 13:18

jastreb wrote:
Regoč wrote:
jastreb wrote:Pa samo je domaćih Zagrebčanaca u partizanima palo 22 tisuće. I ti su se domaći dečki vratili poslije rata svojim kućama.
Kako su se vratili ako su pali? :D
Pa mislio sam na preživjele.
Zafrkavam se, Jastro, znam što si mislil.
jastreb wrote:Poanta je ta da su se u ZG vratili domaći komunisti,borci,radnici iz Zagreba,a ne kako to Marčelo pokušava prikazati. Srbi u iopancima. Srbi su više išli za Beograd. I to uglavnom prečani vlaško-dinarskog mentaliteta.

U Zagreb Srbi baš i nisu previše posezali.
Zagreb se nakon 1945. napunil novim stanovništvom kako i priliči metropoli, nije to nikakva sramota. A 1945. Zagreb preuzima gologuzija koja se nasilno ubacuje u tuđe stanove, kako Srbi, tako i Hrvati.

_________________
Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Regoč 9/7/2017, 13:19

jastreb wrote:Čak je više Hrvata u tom poslijeratnom periodu doselilo u Beograd,nego Srba u Zagreb. Pa samo je u FK Partizan došao kompletni sastav iz Zagreba,a gdje je još Tito,Tuđman i masa oficirskog sastava.
Ako mniš na Srbe iz Srbije, da; više je Hrvatah iz Hrvatske otišlo u Beograd, nego Srbah iz Srbije otišlo u Zagreb. Hrvatskom su vladali domaći Srbi poput Ćanice.

_________________
Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga - Page 3 Empty Re: Zakon je jasan... Banditić ne može sam tak mijenjati ime trga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum