ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 29/6/2017, 18:10

Smeće ustaško inzisistira na promjeni imena Trga maršala Tita, a njegovo tzv. Ministarvstvo kulture odobrilo je tri potpore eklatantnom četniku, Bojanu Dimitrijeviću, gorljivom zagovorniku rehabilitacije četnika Draže Mihajlovića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 29/6/2017, 18:15

Tko je još dobio potporu ustaškog ministra kulture? 

Despot kao i Hasanbegović ponosno nosi "epitet ustaše"


Dimitrijević je ostvario potpore preko izdavača Despot Infinitus, suradnika Večernjeg lista Zvonimira Despota koji je u svojim kolumnama branio ministra kulture.

"S antikomunističkim stavovima Hasanbegovića se potpuno slažem te već godinama ponosno nosim epitet "ustaše"", napisao je Despot u svojoj kolumni u kojoj je protivnike Hasanbegovića nazvao NGO mafija. 

"Zaradite sami za kruh", poručio im je Despot u svojoj kolumni "Mentalni komunizam glavna prepreka za razvoj". Despot je ove godine dobio potpore od Ministarstva kulture i to u visini od 83 tisuće kuna za svoja izdanja. Prošle godine nije bio među dobitnicima.


Najnoviji hit ovog izdavača je "Ante Pavelić Doživljaji - kako sam osnovao Nezavisnu Državu Hrvatsku"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by immortal 29/6/2017, 23:19

pismejker wrote:
hazo je ,odnosno njegova obitelj poturcena,ali su srpskog podrijetla? :cleanteeth
Je li ovo provala ili istinita informacija??
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 29/6/2017, 23:21

mortal-joint wrote:
pismejker wrote:
hazo je ,odnosno njegova obitelj poturcena,ali su srpskog podrijetla? :cleanteeth
Je li ovo provala ili istinita informacija??
Bilo je neke rasprave u vezi toga,meni osobno nezanimljiva tema,ali je netko spomenuo da je Hazina obitelj podrijetlom srpska,a nisam vidio da je netk oto pokusao demantirati ili demantiroa..
Iskreno ,aj ne znam,zato i pitam,..

Inace,kako si ti meni curo..?Odmorila malo?? ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 30/6/2017, 01:00

Doppelgänger wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Hrvatska je karikatura od drzave.

Eto, kad promijenite ime tog jebenog trga, sta cete onda?
..onda izgleda hase naumio biti premijer... :)
Kako sad to kad su i Herr Flick i Olga rekli da se ne grebu za sinekure i fotelje?

Ma to je vise bilo vezano onako za prvu fazu :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 30/6/2017, 11:39

Sora wrote:Imat cete vi svasta
Hrbatsku bjednika i slugu
Bit cete sretni da vas Srbi prime na baustelu
I Arapi u Bosni da im nosite nosiljke i maseete s lepezom


Eto, izgleda da nam učiteljica komunizma svakim danom sve više ganglija gubi - to su obično pokazatelji pred sami kraj - neće to još dugo trajati !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by provocator 30/6/2017, 11:49

vuksadinare wrote:....moj bandicu kako tebi gori pod nogama kad pristajes na sve to...
Bandić je šupčina i smeće kojeg je iznjedrila komunistička partija.
Taj gad bi pristao da mu i mater izjebu samo da zadrži vlast. Govno od čovjeka.
Nitkov, kojem nepokoreni grad nikada oprostiti neće!
I toga to smeće mora biti svjesno.

_________________
Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 30/6/2017, 11:52

mortal-joint wrote:
vuksadinare wrote:....moj bandicu kako tebi gori pod nogama kad pristajes na sve to...

Ja vidim da ih je nadigrao!! Bilo je hvalospjeva kako će Bruna ući u povijest jer će izbaciti ime tita s trga. Samim tim što je Bandić dao prijedlog  promjene imena bez referenduma u Trg Republike Hrvatske i što će kao takav najvjerojatnije biti prihvaćen uništio je mogućnost predstavnice Esih da zasluge pripiše sebi i pokupi političku slavu i simpatije. Banditos je zasluge preuzeo svojim potezom. Esih i Hasanbegović nisu bili u mogućnosti odraditi to što je Bandić odradio. Bandić je bio ključan za potez promjene imena trga što je potencirao kompletan Hrvatski narod, ne samo Esih i Hasanbegović kako pojedini novinari i okupljeni žele prikazati.


Ne mora značiti - u svakom slučaju su BANDITINJA  Esih - Hasanbegović  PRISILILI da mora ovako reagirati ( po prvi puta u ZGu su ga neki političari koji ne pušu u isti rog s njime prisilili na ovo - ČISTO  njegova politička opstojnost je bila dovedena u pitanje  i on spašava samo sebe ( eto, već to dokazuje da je govno od čovjeka )njegov položaj je doveden u pitanje i stoga je ovako postupio ) - mene kao običnog građanina i prije svega Hrvata zanima  JEDINO da komunističkog zločinca TITU  maknemo iz bilo koje pore hrvatskog bića - prva stepenica  _ NAZIVI ULICA - ostalo bi trebalo slijediti !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 30/6/2017, 11:58

kicioran wrote:
cime se bave..


Hajde ti nama objasni svoje stajalište - tebe ova tema ne zanima - ostavi FLOSKULE tipa nezaposlenosti, iseljavanja i ostalih trica - ti kao ADMIN  bolje da šutiš po ovom pitanju i ovakve nepotrebne komentare s tvoje strane jednostavno prešutiš ( naravno , ako nije  previše tvrdo  povrijeđeno nešto  što nebi trebalo biti ) - ili hoćeš da počnemo sumnjati u tebe zbog ovakvih upadica  s tvoje strane  - a trebao bi biti neutralan  ??


Last edited by redder4 on 30/6/2017, 12:01; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 30/6/2017, 11:59

redder4 wrote:
mortal-joint wrote:
vuksadinare wrote:....moj bandicu kako tebi gori pod nogama kad pristajes na sve to...

Ja vidim da ih je nadigrao!! Bilo je hvalospjeva kako će Bruna ući u povijest jer će izbaciti ime tita s trga. Samim tim što je Bandić dao prijedlog  promjene imena bez referenduma u Trg Republike Hrvatske i što će kao takav najvjerojatnije biti prihvaćen uništio je mogućnost predstavnice Esih da zasluge pripiše sebi i pokupi političku slavu i simpatije. Banditos je zasluge preuzeo svojim potezom. Esih i Hasanbegović nisu bili u mogućnosti odraditi to što je Bandić odradio. Bandić je bio ključan za potez promjene imena trga što je potencirao kompletan Hrvatski narod, ne samo Esih i Hasanbegović kako pojedini novinari i okupljeni žele prikazati.


Ne mora značiti - u svakom slučaju su BANDITINJA  Esih - Hasanbegović  PRISILILI da mora ovako reagirati ( po prvi puta u ZGu su ga neki političari koji ne pušu u isti rog s njime prisilili na ovo - ČISTO  njegova politička opstojnost je bila dovedena u pitanje  i on spašava samo sebe ( eto, već to dokazuje da je govno od čovjeka )njegov položaj je doveden u pitanje i stoga je ovako postupio ) - mene kao običnog građanina i prije svega Hrvata zanima  JEDINO da komunističkog zločinca TITU  maknemo iz bilo koje pore hrvatskog bića - prva stepenica  _ NAZIVI ULICA - ostalo bi trebalo slijediti !!

to možda samo u tvojoj NDH klerofašističkoj ustašiji u Istri nemate apsolutno nikakve šanse. nikakve. imate šanse da se iz Istre vratite u vašu NDH u hladnjačama u pocinčanim limenim kutijama i vrećama za smeće. vi probajte pa da vidimo što će se vama desiti jer mi se nećemo vama ustašama pokoravati. Tito u Istri OSTAJE!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 30/6/2017, 12:11

Gnječ wrote:
redder4 wrote:
mortal-joint wrote:
vuksadinare wrote:....moj bandicu kako tebi gori pod nogama kad pristajes na sve to...

Ja vidim da ih je nadigrao!! Bilo je hvalospjeva kako će Bruna ući u povijest jer će izbaciti ime tita s trga. Samim tim što je Bandić dao prijedlog  promjene imena bez referenduma u Trg Republike Hrvatske i što će kao takav najvjerojatnije biti prihvaćen uništio je mogućnost predstavnice Esih da zasluge pripiše sebi i pokupi političku slavu i simpatije. Banditos je zasluge preuzeo svojim potezom. Esih i Hasanbegović nisu bili u mogućnosti odraditi to što je Bandić odradio. Bandić je bio ključan za potez promjene imena trga što je potencirao kompletan Hrvatski narod, ne samo Esih i Hasanbegović kako pojedini novinari i okupljeni žele prikazati.


Ne mora značiti - u svakom slučaju su BANDITINJA  Esih - Hasanbegović  PRISILILI da mora ovako reagirati ( po prvi puta u ZGu su ga neki političari koji ne pušu u isti rog s njime prisilili na ovo - ČISTO  njegova politička opstojnost je bila dovedena u pitanje  i on spašava samo sebe ( eto, već to dokazuje da je govno od čovjeka )njegov položaj je doveden u pitanje i stoga je ovako postupio ) - mene kao običnog građanina i prije svega Hrvata zanima  JEDINO da komunističkog zločinca TITU  maknemo iz bilo koje pore hrvatskog bića - prva stepenica  _ NAZIVI ULICA - ostalo bi trebalo slijediti !!

to možda samo u tvojoj NDH klerofašističkoj ustašiji u Istri nemate apsolutno nikakve šanse. nikakve. imate šanse da se iz Istre vratite u vašu NDH u hladnjačama u pocinčanim limenim kutijama i vrećama za smeće. vi probajte pa da vidimo što će se vama desiti jer mi se nećemo vama ustašama pokoravati. Tito u Istri OSTAJE!



Dečko ; ti si bolestan ili nešto drugo - pronađi neki moj post o NDH gdje ih ja glorificiram - KAO PRVO ODI DO psihijatra  - popričaj s njime  kako si zaljubljen u čovjeka koji je odgovoran za 580 000 ubijenih ljudi u miru 45 -90 u Yugoslaviji  - najveći dio  žrtava su Hrvati ( nakon rata  45 ), čovjeka koji je ubijao  svoje neistomišljenike čak i u drugim državama - neka ti PSIHO napravi tvoj profil  - no, čisto sumnjam da ćeš ti rezultat prihvatiti  - što se tiče vas " ISTRIJINA " kao velikih HRVATA  - osobno sumnjam u vas i to naveliko !

Jado - jadovna !!

PLJUC
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 30/6/2017, 12:15

provocator wrote:
vuksadinare wrote:....moj bandicu kako tebi gori pod nogama kad pristajes na sve to...
Bandić je šupčina i smeće kojeg je iznjedrila komunistička partija.
Taj gad bi pristao da mu i mater izjebu samo da zadrži vlast. Govno od čovjeka.
Nitkov, kojem nepokoreni grad nikada oprostiti neće!
I toga to smeće mora biti svjesno.


Eto, Proki  - s tvojom izjavom se u potpunosti slažem !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 30/6/2017, 12:39

redder4 wrote:
Gnječ wrote:
redder4 wrote:
mortal-joint wrote:
vuksadinare wrote:....moj bandicu kako tebi gori pod nogama kad pristajes na sve to...

Ja vidim da ih je nadigrao!! Bilo je hvalospjeva kako će Bruna ući u povijest jer će izbaciti ime tita s trga. Samim tim što je Bandić dao prijedlog  promjene imena bez referenduma u Trg Republike Hrvatske i što će kao takav najvjerojatnije biti prihvaćen uništio je mogućnost predstavnice Esih da zasluge pripiše sebi i pokupi političku slavu i simpatije. Banditos je zasluge preuzeo svojim potezom. Esih i Hasanbegović nisu bili u mogućnosti odraditi to što je Bandić odradio. Bandić je bio ključan za potez promjene imena trga što je potencirao kompletan Hrvatski narod, ne samo Esih i Hasanbegović kako pojedini novinari i okupljeni žele prikazati.


Ne mora značiti - u svakom slučaju su BANDITINJA  Esih - Hasanbegović  PRISILILI da mora ovako reagirati ( po prvi puta u ZGu su ga neki političari koji ne pušu u isti rog s njime prisilili na ovo - ČISTO  njegova politička opstojnost je bila dovedena u pitanje  i on spašava samo sebe ( eto, već to dokazuje da je govno od čovjeka )njegov položaj je doveden u pitanje i stoga je ovako postupio ) - mene kao običnog građanina i prije svega Hrvata zanima  JEDINO da komunističkog zločinca TITU  maknemo iz bilo koje pore hrvatskog bića - prva stepenica  _ NAZIVI ULICA - ostalo bi trebalo slijediti !!

to možda samo u tvojoj NDH klerofašističkoj ustašiji u Istri nemate apsolutno nikakve šanse. nikakve. imate šanse da se iz Istre vratite u vašu NDH u hladnjačama u pocinčanim limenim kutijama i vrećama za smeće. vi probajte pa da vidimo što će se vama desiti jer mi se nećemo vama ustašama pokoravati. Tito u Istri OSTAJE!



Dečko ; ti si bolestan ili nešto drugo - pronađi neki moj post o NDH gdje ih ja glorificiram - KAO PRVO ODI DO psihijatra  - popričaj s njime  kako si zaljubljen u čovjeka koji je odgovoran za 580 000 ubijenih ljudi u miru 45 -90 u Yugoslaviji  - najveći dio  žrtava su Hrvati  ( nakon rata  45 ), čovjeka koji je ubijao  svoje neistomišljenike čak i u drugim državama - neka ti PSIHO napravi tvoj profil  - no, čisto sumnjam da ćeš ti rezultat prihvatiti  - što se tiče vas " ISTRIJINA " kao velikih HRVATA  - osobno sumnjam u vas i to naveliko !

Jado - jadovna !!

PLJUC

pusti dijagnoze nisi ti stručan za takve stvari nego čitam koji su tebi i čardak ekipi prioriteti i ciljevi u životu. znači nebitno što vam se država urušava tj. već je urušena ruina vama to nije prioritet vama je prioritet TITO. znači vi zaplotnjački svjesno skrivena agenda je uništiti kompletno hrvatsku da nestane ijednog traga SFRJ i sad ste u tome skoro pa demolirali kompletnu državu to je prva faza. druga vam je faza micanje svih simbola SFRJ u bilo kojem obliku i treća faza je preodgoj i brainwashing svih onih koji imaju ikakvo sjećanje na SFRJ. e sad mene zanima kako to vi čardakaška rvacka govna mislite sprovest u djelo? lobotomiranjem ? ili ciljanim autogenocidom određene populacije koja vama smeta?

i da, istrijani ti nisu VELIKI HRVATI. velika većina kad im kažeš da su hrvati odgovorit će ti: NE! mi smo istrijani! tako da tvoja sumnja je istinita zaboravi na podršku nećeš ju imati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by immortal 30/6/2017, 12:44

redder4 wrote:
kicioran wrote:
cime se bave..


Hajde ti nama objasni svoje stajalište - tebe ova tema ne zanima - ostavi FLOSKULE tipa nezaposlenosti, iseljavanja i ostalih trica - ti kao ADMIN  bolje da šutiš po ovom pitanju i ovakve nepotrebne komentare s tvoje strane jednostavno prešutiš ( naravno , ako nije  previše tvrdo  povrijeđeno nešto  što nebi trebalo biti ) - ili hoćeš da počnemo sumnjati u tebe zbog ovakvih upadica  s tvoje strane  - a trebao bi biti neutralan  ??

Ovdje sto posto podržavam Kica. Prava problematika Hrvatske države je raseljavanje i uništavanje Hrvatskog naroda, prodaja Hrvatskih nacionalnih vrednota strancima, antikristima. Farsa oko naziva trga je predstava kojom zaokupljaju javnost dok se u miru provodi pljačka radnika, države. Ne vidim Esih ni Hasanbegovića kao odane predstavnike desnice niti su se odredili kao desnica. Susrećemo ih s desnima, hdz-om, Živim zidom... Pitanja naziva trga , provođenje lustracije, ukidanje komunizma protežu se od 91, na forumu net hr-a od prije 10 -
15 godina pisalo se i pojedini su bili prijavljivani, kažnjavani i ispaštali radi javnog iznošenja misli. Gdje su tada bili Esih i Zlatko?? Tko je čuo za njih. Njih smatram plasiranim po zadatku. Budućnost moramo graditi plasirajući samo Hrvate katolike na vlast, potpunom zabranom komunizma, provođenjem lustracije, vraćanjem svih nacionalnih vrednota u ruke države Hrvatske a prema učenju Isusa Krista porez bi trebalo izbaciti potpuno! Prije toga naravno oduzeti sve nazakonski stečeno, ugroženima vratiti oduzeto... prvenstveno se misli na ugroženi katolički narod.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by immortal 30/6/2017, 12:47

pismejker wrote:
Inace,kako si ti meni curo..?Odmorila malo?? ;)

hvala na pitanju, dobro, ali pod pritiskom
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 30/6/2017, 12:57

redder4 wrote:
kicioran wrote:
cime se bave..


Hajde ti nama objasni svoje stajalište - tebe ova tema ne zanima - ostavi FLOSKULE tipa nezaposlenosti, iseljavanja i ostalih trica - ti kao ADMIN  bolje da šutiš po ovom pitanju i ovakve nepotrebne komentare s tvoje strane jednostavno prešutiš ( naravno , ako nije  previše tvrdo  povrijeđeno nešto  što nebi trebalo biti ) - ili hoćeš da počnemo sumnjati u tebe zbog ovakvih upadica  s tvoje strane  - a trebao bi biti neutralan  ??
:cleanteeth Kicuš je jedan od zešce postenih admina,i ako ja to kazem,u to mozes vjerovati...decko je stvarno korektan ,ali i objektivan nadasve..

Pamtim vrijeme gdje su ga lijevi kritikovali,da je previse desno a ne neutralan,sada vidim obrnuta stvar...i svi bi rado nesto posumnjali..

Zaboravlja se da je Kicuš samo čovjek,a ne robot ili boot,i isto tak osklon,stavovim i davanju misljenja,a posto je vlasnik Foruma,on odredjuje pravila,ne ti,ne lijepvi,ili neki treci...

zaboravlja se isto da je odgovoran za sva sranja koje mi forumasi ovdje iskenjamo,i da treba u balans dovesti sve psihologije i psihopatske izljeve svih forumasa i forumasica..i da sve to radi kako tak o u redu...

Kazešda su FLOSKULE ,ono sto mladi masovno iseljavaju trbuhom za kruhom,sto se BRANITELJI ubijaju,jer je ekonomija takva da ne mogu placati svoje obaveze,jer starci kopaju po kontejnerima u potrazi za hranom,gdje drzava u kompi sa najvecim mafijaskim odvjetnickim agenutrama otima ljudima krov nad glavom radi par tisca kuna duga..TO SU TEBI FLOSKULE??'

I gdje pise da admin mora biti neutralan,samo to nadji..covjek ima pravo na svoj politicki i ini stav,a argumente,koje sazme u par rijeci,ocigledno pogode u centar same mete,jer vidi se da te je zaboljelo..
decko ima ocvi,vidi sto sedogadja i to komentira??demokracija je..ili nije?? svakako ima pravo reci sto vidi... :cleanteeth


Last edited by pismejker on 30/6/2017, 12:59; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 30/6/2017, 12:57

mortal-joint wrote:
pismejker wrote:
Inace,kako si ti meni curo..?Odmorila malo?? ;)

hvala na pitanju, dobro, ali pod pritiskom
en ti odgovor za mobitel
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 1/7/2017, 12:51

mortal-joint wrote:
redder4 wrote:
kicioran wrote:
cime se bave..


Hajde ti nama objasni svoje stajalište - tebe ova tema ne zanima - ostavi FLOSKULE tipa nezaposlenosti, iseljavanja i ostalih trica - ti kao ADMIN  bolje da šutiš po ovom pitanju i ovakve nepotrebne komentare s tvoje strane jednostavno prešutiš ( naravno , ako nije  previše tvrdo  povrijeđeno nešto  što nebi trebalo biti ) - ili hoćeš da počnemo sumnjati u tebe zbog ovakvih upadica  s tvoje strane  - a trebao bi biti neutralan  ??

Ovdje sto posto podržavam Kica. Prava problematika Hrvatske države je raseljavanje i uništavanje Hrvatskog naroda, prodaja Hrvatskih nacionalnih vrednota strancima, antikristima. Farsa oko naziva trga je predstava kojom zaokupljaju javnost dok se u miru provodi pljačka radnika, države. Ne vidim Esih ni Hasanbegovića kao odane predstavnike desnice niti su se odredili kao desnica. Susrećemo ih s desnima, hdz-om, Živim zidom... Pitanja naziva trga , provođenje lustracije, ukidanje komunizma protežu se od 91, na forumu net hr-a od prije 10 -
15 godina pisalo se i pojedini su bili prijavljivani, kažnjavani i ispaštali radi javnog iznošenja misli. Gdje su tada bili Esih i Zlatko?? Tko je čuo za njih. Njih smatram plasiranim po zadatku. Budućnost moramo graditi plasirajući samo Hrvate katolike na vlast, potpunom zabranom komunizma, provođenjem lustracije, vraćanjem svih nacionalnih vrednota u ruke države Hrvatske a prema učenju Isusa Krista porez bi trebalo izbaciti potpuno! Prije toga naravno oduzeti sve nazakonski stečeno,  ugroženima vratiti oduzeto... prvenstveno se misli na ugroženi katolički narod.


Nažalost Mortalice  - ti nisi u potpunosti " razumjela "( pokušaj dublje ući u to ) moj post - ja nisam tvrdio da je iseljavanje i ostale pogubne stvari po HR narod koje nam se u ovom trenutku događaju nebitno - NO , " FARSA "  kako je ti nazivaš svakako  MORA JEDNOM da se dovede do kraja - NE SVAKI PUTA DA SE GURNE NA STRANU  ( ovo pitanje se poteže već decenijama  - kada ćemo ga uopće riješiti  ako bi se svaki puta rukovodili  samo trenutnom političkom tematikom  ??) - zbog ETO " važnijih  "  interesa tipa nezaposlenosti . iseljavanja itd .
Nažalost , moram odgovarati osobi koja je na istoj liniji sa mnom ;


Po meni - tek ČISTA i RAŠČIĆENA  PROŠLOST  daje OSNOVU za daljnji napredak bilo kojeg društva !!

Što se tiče tvog pitanja ; GDJE SU BILI ESIH i HASANBEGOVIĆ u određeno vrijeme ( prvo je pitanje koliko su godina imali i koji je njihov uticaj bio na sveopću politiku u HR društvu ??

-DRUGO ;

JEDNA CRTICA  iz bivšeg SSSRa ;


Kada je Hruščov  naslijedio Staljina  i kad je određenom prigodom  držao govor pred starim  staljinovim komunjarama  ( u govoru se obračunavao s Staljinom ) - nakon govora je upitao tko što ima za pitati  - javio mu se jedan podržavatelj Staljina iz mase koji su sjedili ( nije se digao ) tako da Hruščov nije znao - niti vidio tko je pitanje postavio  - a pitanje je bilo ;

Druže Hruščov  - gdje ste bili onda kada  je drug Staljin govorio kako je govorio - a vi se niste javili protiv ??

Hrušćov je odgovorio ;

Isto gdje i ti druže  SADA - i nisam se usudio dignuti !



Na ADMINA  sam se čisto osvrnuo na način da ne može zanemariti  neke činjenice - dovesti u ZABLUDU  mlađe generacije  - kako neke stvari nisu važne ( možda to nije ni sam shvatio  svojim ishitrenim  postom ) i stoga mi još žalije da neki provjereni forumaši  padaju na ovakvim postovima koje nisu dublje proanalizirali  i shvatili pogubnost ovakvih stavova !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 1/7/2017, 13:12

pismejker wrote:
redder4 wrote:
kicioran wrote:
cime se bave..


Hajde ti nama objasni svoje stajalište - tebe ova tema ne zanima - ostavi FLOSKULE tipa nezaposlenosti, iseljavanja i ostalih trica - ti kao ADMIN  bolje da šutiš po ovom pitanju i ovakve nepotrebne komentare s tvoje strane jednostavno prešutiš ( naravno , ako nije  previše tvrdo  povrijeđeno nešto  što nebi trebalo biti ) - ili hoćeš da počnemo sumnjati u tebe zbog ovakvih upadica  s tvoje strane  - a trebao bi biti neutralan  ??
:cleanteeth Kicuš je jedan od zešce postenih admina,i ako ja to kazem,u to mozes vjerovati...decko je stvarno korektan ,ali i objektivan nadasve..

Pamtim vrijeme gdje su ga lijevi kritikovali,da je previse desno a ne neutralan,sada vidim obrnuta stvar...i svi bi rado nesto posumnjali..

Zaboravlja se da je Kicuš samo čovjek,a ne robot ili boot,i isto tak osklon,stavovim i davanju misljenja,a posto je vlasnik Foruma,on odredjuje pravila,ne ti,ne lijepvi,ili neki treci...

zaboravlja se isto da je odgovoran za sva sranja koje mi forumasi ovdje iskenjamo,i da treba u balans dovesti sve psihologije i psihopatske izljeve svih forumasa i forumasica..i da sve to radi kako tak o u redu...

Kazešda su FLOSKULE ,ono sto mladi masovno iseljavaju trbuhom za kruhom,sto se BRANITELJI ubijaju,jer je ekonomija takva da ne mogu placati svoje obaveze,jer starci kopaju po kontejnerima u potrazi za hranom,gdje drzava u kompi sa najvecim mafijaskim odvjetnickim agenutrama otima ljudima krov nad glavom radi par tisca kuna duga..TO SU TEBI FLOSKULE??'

I gdje pise da admin mora biti neutralan,samo to nadji..covjek ima pravo na svoj politicki i ini stav,a argumente,koje sazme u par rijeci,ocigledno pogode u centar same mete,jer vidi se da te je zaboljelo..
decko ima ocvi,vidi sto sedogadja i to komentira??demokracija je..ili nije?? svakako ima pravo reci sto vidi... :cleanteeth




Što se tiče  FLOSKULA  - u prvom redu mislim na ZLOUPOTREBU  riječi ISELJAVANJA  koje mnogi mediji koriste ( kako im odgovara ) i  na taj način se 0BRAČUNAVAJU s novostvorenom HR - u ovom slučaju ADMIN  je to postavio  kao svoj logotip - naravno da nisam podržavatelj iseljevanja  - no , on je to previše pojednostavio u par riječi  - čija dublja analiza dovodi do  možda sasvim drugačijih parametara i koji mogu pogubno utjecati na mlađe generacije  koje nemaju pojma što se dogodilo - naravno - ne branim MAFIJAŠE u ovoj državi ( kojima bih ja sudio s konačnom presudom  SMRT STRELJANJEM  - samo pogledaj moje  prošle postove ) - u ovom njegovom postu sam ga shvatio  kao previše POPUSTLJIVOG - gdje ne smije biti POPUSTLJIV  - mora postojati neka granica ili početak odakle krećemo  - a on je svojim POSTOM  ANULIRAO  POČETAK _ možeš li to shvatiti  ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 1/7/2017, 13:20

redder4 wrote:
provocator wrote:
vuksadinare wrote:....moj bandicu kako tebi gori pod nogama kad pristajes na sve to...
Bandić je šupčina i smeće kojeg je iznjedrila komunistička partija.
Taj gad bi pristao da mu i mater izjebu samo da zadrži vlast. Govno od čovjeka.
Nitkov, kojem nepokoreni grad nikada oprostiti neće!
I toga to smeće mora biti svjesno.


Eto, Proki  - s tvojom izjavom se u potpunosti slažem !!
nepokoren s Bandićem kao gradonačelnikom?  :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine - Page 3 Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum