ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by vuksadinare 29/6/2017, 11:07

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-bandicu-zbog-tita-propalo-konstituiranje-skupstine-/979744.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by vuksadinare 29/6/2017, 11:09

....jebote ovi se fakat drze rijeci..sto kazu to i ostvare..svaka cast slagali se mi sa njima ili ne...ali su dosljedni..ne prodaju se za fotelje i hoce da im se ostvari sve sto su zacrtali.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by vuksadinare 29/6/2017, 11:10

....moj bandicu kako tebi gori pod nogama kad pristajes na sve to...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 29/6/2017, 11:24

vuksadinare wrote:....jebote ovi se fakat drze rijeci..sto kazu to i ostvare..svaka cast slagali se mi sa njima ili ne...ali su dosljedni..ne prodaju se za fotelje i hoce da im se ostvari sve sto su zacrtali.. :)

žele NDH i spajanje rvacke sa maticom Hercegbosnom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by vuksadinare 29/6/2017, 11:29

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:....jebote ovi se fakat drze rijeci..sto kazu to i ostvare..svaka cast slagali se mi sa njima ili ne...ali su dosljedni..ne prodaju se za fotelje i hoce da im se ostvari sve sto su zacrtali.. :)

žele NDH i spajanje rvacke sa maticom Hercegbosnom.
has eje vise za onu granica na drini...koliko mi ej poznato bio je protiv tuđmanove politike u bosni...za esih ne znam...no poanta je u tome i da ignoriramo ideoloske stavove kod njih da smo dobili politicare koji koliko toliko drze do svoje riojeci i stavova i ne popustaju za milimetar makar se radilo i o foteljama..uostalom hase je porucio bandicu..da njega ne zanimaju fotelej u gradskim trznicama,holdinzima nego da se ispune njegove zahtjevi..a on moze cekati..i da..krasi ga iznimna strpljivost sto ionako nije karakteristika kod 99% nasih politicara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 29/6/2017, 11:30

vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:....jebote ovi se fakat drze rijeci..sto kazu to i ostvare..svaka cast slagali se mi sa njima ili ne...ali su dosljedni..ne prodaju se za fotelje i hoce da im se ostvari sve sto su zacrtali.. :)

žele NDH i spajanje rvacke sa maticom Hercegbosnom.
has eje vise za onu granica na drini...koliko mi ej poznato bio je protiv tuđmanove politike u bosni...za esih ne znam...no poanta je u tome i da ignoriramo ideoloske stavove kod njih da smo dobili politicare koji koliko toliko drze do svoje riojeci i stavova i ne popustaju za milimetar makar se radilo i o foteljama..uostalom hase je porucio bandicu..da njega ne zanimaju fotelej u gradskim trznicama,holdinzima nego da se ispune njegove zahtjevi..a on moze cekati..i da..krasi ga iznimna strpljivost sto ionako nije karakteristika kod 99% nasih politicara

jedan je hase  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by bora-corba 29/6/2017, 11:37

DŽAMIJA U ZAGREBU-ZAŠTO SU KOMUNISTI SRUŠILI DŽAMIJU 1949.GODINE?

Za vrijeme rata adaptirali su je u džamiju i sagradili tri minereta.Nije ih trebalo rušiti,jer su najveći dio bogomolja širom svijeta gradili moćnici,silnici,pa ako hoćete i krvnici,oni su nestali,ali su graniti ostali.No,eto,nekima je smetala.Zagrepčanima svakako nije.”
Zašto je zapravo srušena zagrebačka džamija?

Za govornicom Sabora Poglavnik je “otvorio priču”o Meštrovićevom Paviljonu:”Ovaj hram umjetnosti nosi na sebi žig robovanja.Ja ne mogu ovaj žig dostojnije izbrisati,nego da iz ovoga hrama učinim džamiju.”


Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Dzamija-s-minaretima




Kada je sekretar IX rejona pozvao zagrebačke muslimane na posebnu sjednicu na kojoj bi se izjasnili o rušenju džamije,od 20.000 muslimana došlo je tek nekoliko stotina.
“Od prisutnih potpisana je molba na Narodni front od 12 lica,a  od njih 8 komunista.Prijedlog je,iako krnj,dostavljen narodnom frontu i u 1949.,u proljeću,u roku od tri dana džamija je srušena.Radilo se i po noći s reflektorima,motornim bušilicama i drobilicama(…).Unutrašnja dekoracija arabeski je premalterisana,a kameni mihrab je stučen.
Džamija je bila prekrivena ćilimima naručenim za vrijeme rata iz Turske.Svi tepisi(serdžade) i ćilimi su zatim preneseni u dvorac maršala Titan a otok Brioni-i oni danas ukrašavaju salone za prijem gostiju”-svjedočio je Šemso Dervišević,emigrant,1960.g. u ciriškim “Bosanskim pogledima”.
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by kic 29/6/2017, 11:44


cime se bave..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 29/6/2017, 13:19

FOTO Desničari skinuli ploču s Trga maršala Tita i bacili je u smeće

NAKON što je Milan Bandić prije nekoliko dana pokleknuo pred zahtjevima desničara koji godinama traže preimenovanje Trga maršala Tita te najavio promjenu imena trga u Trg Republike Hrvatske, nije trebalo dugo da njihovi poklonici, na krilima odluke zagrebačkog gradonačelnika, krenu u akciju mimo zakona.

Jedna ploča s Trga maršala Tita, koja se nalazila na zgradi uz Zeleni val na istočnoj strani trga, sinoć je uklonjena te bačena u kontejner za smeće.

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine 19437232_1204314TrgMarsala625

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine 19511421_120TrgMarsalaPlocaFB1200p

http://www.index.hr/vijesti/clanak/foto-desnicari-skinuli-plocu-s-trga-marsala-tita-i-bacili-je-u-smece/979764.aspx


bude bilo frkovito uskoro u RH
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by kic 29/6/2017, 13:20


i meni se cini.. sami smo si krivi 100%
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by vuksadinare 29/6/2017, 13:22

...cuj ove morone..nista ne bude..moze jedino biti frke kad igraju dinamo i hajduk naravno sa strane holsa... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Sora 29/6/2017, 13:22

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:....jebote ovi se fakat drze rijeci..sto kazu to i ostvare..svaka cast slagali se mi sa njima ili ne...ali su dosljedni..ne prodaju se za fotelje i hoce da im se ostvari sve sto su zacrtali.. :)

žele NDH i spajanje rvacke sa maticom Hercegbosnom.

To već postoji
Samo je oitanje forme i koliko ce daleko ici u reviziji granica :stare1

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Sora 29/6/2017, 13:24

metilda wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:....jebote ovi se fakat drze rijeci..sto kazu to i ostvare..svaka cast slagali se mi sa njima ili ne...ali su dosljedni..ne prodaju se za fotelje i hoce da im se ostvari sve sto su zacrtali.. :)

žele NDH i spajanje rvacke sa maticom Hercegbosnom.
has eje vise za onu granica na drini...koliko mi ej poznato bio je protiv tuđmanove politike u bosni...za esih ne znam...no poanta je u tome i da ignoriramo ideoloske stavove kod njih da smo dobili politicare koji koliko toliko drze do svoje riojeci i stavova i ne popustaju za milimetar makar se radilo i o foteljama..uostalom hase je porucio bandicu..da njega ne zanimaju fotelej u gradskim trznicama,holdinzima nego da se ispune njegove zahtjevi..a on moze cekati..i da..krasi ga iznimna strpljivost sto ionako nije karakteristika kod 99% nasih politicara

jedan je hase  :x

Ima ih jos
LUBURIC Hase
Boban Hase
Pavelic Hase
Hitler Hase

:cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by vuksadinare 29/6/2017, 13:24

Sora wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:....jebote ovi se fakat drze rijeci..sto kazu to i ostvare..svaka cast slagali se mi sa njima ili ne...ali su dosljedni..ne prodaju se za fotelje i hoce da im se ostvari sve sto su zacrtali.. :)

žele NDH i spajanje rvacke sa maticom Hercegbosnom.

To već postoji
Samo je oitanje forme i koliko ce daleko ici u reviziji granica :stare1
a sto bi ti..ako srbi ili srpska odu da ovi ostanu?...sto onda imas..nista..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Sora 29/6/2017, 13:26

Imat cete vi svasta
Hrbatsku bjednika i slugu
Bit cete sretni da vas Srbi prime na baustelu
I Arapi u Bosni da im nosite nosiljke i maseete s lepezom

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by vuksadinare 29/6/2017, 13:29

Sora wrote:Imat cete vi svasta
Hrbatsku bjednika i slugu
Bit cete sretni da vas Srbi prime na baustelu
I Arapi u Bosni da im nosite nosiljke i maseete s lepezom
...bezveze pricas..ne ovisi o hrvatima u bosni..srbi su ti koji drze kljuceve ostanka bh-a..znas i ti to dobro...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Stribor 29/6/2017, 14:29

Gnječ wrote:FOTO Desničari skinuli ploču s Trga maršala Tita i bacili je u smeće

NAKON što je Milan Bandić prije nekoliko dana pokleknuo pred zahtjevima desničara koji godinama traže preimenovanje Trga maršala Tita te najavio promjenu imena trga u Trg Republike Hrvatske, nije trebalo dugo da njihovi poklonici, na krilima odluke zagrebačkog gradonačelnika, krenu u akciju mimo zakona.

Jedna ploča s Trga maršala Tita, koja se nalazila na zgradi uz Zeleni val na istočnoj strani trga, sinoć je uklonjena te bačena u kontejner za smeće.

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine 19437232_1204314TrgMarsala625

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine 19511421_120TrgMarsalaPlocaFB1200p

http://www.index.hr/vijesti/clanak/foto-desnicari-skinuli-plocu-s-trga-marsala-tita-i-bacili-je-u-smece/979764.aspx


bude bilo frkovito uskoro u RH

Da, delači gradske čistoće ćeju  imati već posla zarad razvrstavanj odpada. Ča nimaju reciklažno dvorišće va Zagrebu?
Inače ovo je dobra simbolika.
Titu i jest mesto na povisnom smetlišću kot i Paveliću, Musolliniju, Hitleru, Lenjinu, Staljinu, Polu Potu, Castru itd. Tako i ideologijami koje su sprovodili.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by immortal 29/6/2017, 14:36

vuksadinare wrote:....moj bandicu kako tebi gori pod nogama kad pristajes na sve to...

Ja vidim da ih je nadigrao!! Bilo je hvalospjeva kako će Bruna ući u povijest jer će izbaciti ime tita s trga. Samim tim što je Bandić dao prijedlog promjene imena bez referenduma u Trg Republike Hrvatske i što će kao takav najvjerojatnije biti prihvaćen uništio je mogućnost predstavnice Esih da zasluge pripiše sebi i pokupi političku slavu i simpatije. Banditos je zasluge preuzeo svojim potezom. Esih i Hasanbegović nisu bili u mogućnosti odraditi to što je Bandić odradio. Bandić je bio ključan za potez promjene imena trga što je potencirao kompletan Hrvatski narod, ne samo Esih i Hasanbegović kako pojedini novinari i okupljeni žele prikazati.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by bora-corba 29/6/2017, 15:17

mortal-joint wrote:
vuksadinare wrote:....moj bandicu kako tebi gori pod nogama kad pristajes na sve to...

Ja vidim da ih je nadigrao!! Bilo je hvalospjeva kako će Bruna ući u povijest jer će izbaciti ime tita s trga. Samim tim što je Bandić dao prijedlog  promjene imena bez referenduma u Trg Republike Hrvatske i što će kao takav najvjerojatnije biti prihvaćen uništio je mogućnost predstavnice Esih da zasluge pripiše sebi i pokupi političku slavu i simpatije. Banditos je zasluge preuzeo svojim potezom. Esih i Hasanbegović nisu bili u mogućnosti odraditi to što je Bandić odradio. Bandić je bio ključan za potez promjene imena trga što je potencirao kompletan Hrvatski narod, ne samo Esih i Hasanbegović kako pojedini novinari i okupljeni žele prikazati.
šta nije njega taj turčin uvatio za jaja, a on stari komunista gleda kako preživit na vlasti pa menja kako mu kažu, da su tražili staljinovo ime na trgu on bi im dao
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Guest 29/6/2017, 15:31

vuksadinare wrote:....jebote ovi se fakat drze rijeci..sto kazu to i ostvare..svaka cast slagali se mi sa njima ili ne...ali su dosljedni..ne prodaju se za fotelje i hoce da im se ostvari sve sto su zacrtali.. :)
 Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine 1f602  
Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Tumblr_n3uvo7Q8MC1ttt9rno1_1280
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine Empty Re: Hase i Esih cipelare Bandića i dalje:Zbog Tita propalo konstituiranje Skupštine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum