ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pernar Severini : Mali je Srbin

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus 27/6/2017, 13:34

80% naroda , 50% žena i 30% muškarac podržava NJU

Sad zamisli ironije ovih 80% dođu mene pitat da šta se ja neženim ?

PA DA ME TI ZAJEBAVAŠ ?

RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus 27/6/2017, 13:39

A ova demografija ....sad ima al lagano prešucuje , ide to sporo , najstepametniji , pa ce lagano padat pa alarm al nemoš ti budali nešto objasnit taj tupi i dalje svoje , pa pada još , pa još e onda baš ono rikne a nema šanse da ceš je u iducih 30 godina vratit.

E BRAJO MOJ TOCNO TO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest 27/6/2017, 13:40

catabbath wrote:Eto sve je dobro kad se dobro svrši Seve je plakala od  sreće navodno
Da... :x ..nije vise Četnikusa,balkanka,Drolja i Prodana kurwa..

Kad odraste Cezar,vladat ce RH-om.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus 27/6/2017, 14:04

Dok on poraste Hrvata više nece bit kao naroda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus 27/6/2017, 14:06

Mali sad ima oko 8 godina ....znaci dok on poraste to je za deset godina.

Gdje ti vidiš rvatice osim pemzionera koji su nereproduktivni pa ih prekriži ?

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by prckov 27/6/2017, 14:15

jebate kod vas se otimaju za djecu
ovdje dvije zene ostavile (Prva troje a druga dvoje) djece muzu I otisle drugom u zagrljaj u amriku. Fejsbuk cuda cini

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest 27/6/2017, 14:16

Vidite koliko je sati. A odjednom se ovrha odgađa, zbog čega jer on nije doveo prevoditelje. On nas namjerno maltretira. Dijete je to proživjelo vrlo teško. mama se drži, mora zbog djeteta. Dobivena je jedna bitka, ali sad moramo dobiti rat. On je sve dobio novcima, a nas je ostavio bez novaca, mi smo na nuli - rekao je Ivan Kukuz, djed malog Cesarea.

kakav je to otac, ne brine financijski o sinu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest 27/6/2017, 14:18

glas uhljeba wrote:
Vidite koliko je sati. A odjednom se ovrha odgađa, zbog čega jer on nije doveo prevoditelje. On nas namjerno maltretira. Dijete je to proživjelo vrlo teško. mama se drži, mora zbog djeteta. Dobivena je jedna bitka, ali sad moramo dobiti rat. On je sve dobio novcima, a nas je ostavio bez novaca, mi smo na nuli - rekao je Ivan Kukuz, djed malog Cesarea.

kakav je to otac, ne brine financijski o sinu


samo nekih mizernih 10 000 Ojrova..

Druzga je stvar sto mama misli da je to lova za njen mejkap... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus 27/6/2017, 14:26

Za deset godina nece bit Hrvata tako da s time nemorate nit razbijat glavu. Imat cete ove iznad 40 i naviše , nešto između 25 i 40 godina al manje i ispod toga punih 25 godina NIŠTA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus 27/6/2017, 14:37

To samo vi znate o kakvim vi to Hrvatima za deset godina govorite , to je nešto u vašoj glavi šta u praksi baš i nepostoji tj slabo i bit ce još manje s vrimenom.


TO VI NEŠTO SANJATE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest 27/6/2017, 14:39

nebitno Longi...dovoljno ce biti Uhljebnicke,Parazitske i politicarske Mladji,da naslijedi ,radna mjeste u upravi i birokraciji,a turizam sam stvara novac,njima dovoljno...manjak radne snage ce se kompenzirati iz trecih vukojebina..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus 27/6/2017, 14:39

VI NEŠTO GADNO FANTAZIRATE CIM PRICATE O NEKAKVIM HRVATIMA ZA 10 GODINA.

GADNO NEŠTO FANTAZIRATE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus 27/6/2017, 14:40

pismejker wrote:nebitno Longi...dovoljno ce biti Uhljebnicke,Parazitske i politicarske Mladji,da naslijedi ,radna mjeste u upravi i birokraciji,a turizam sam stvara novac,njima dovoljno...manjak radne snage ce se kompenzirati iz trecih vukojebina..
NEMA NIŠTA OD TURIZMA ZA 10 GODINA , TO JE VEC PROVALA ARAPA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus 27/6/2017, 14:42

Fantazirate ljudi , stvorili ste neki svoj buduci svijet u glavi koji NEPOSTOJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest 27/6/2017, 14:42

RayMabus wrote:
pismejker wrote:nebitno Longi...dovoljno ce biti Uhljebnicke,Parazitske i politicarske Mladji,da naslijedi ,radna mjeste u upravi i birokraciji,a turizam sam stvara novac,njima dovoljno...manjak radne snage ce se kompenzirati iz trecih vukojebina..
NEMA NIŠTA OD TURIZMA ZA 10 GODINA , TO JE VEC PROVALA ARAPA.
naravno,no bit ce dovoljno da vladaju,a arapima ce napraviti savez za radna mjeste..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus 27/6/2017, 15:51

Nece ništa svetac , fantazirate svi.

Imate pogrešnu viziju hrvatske buducnosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 9 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum