ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pernar Severini : Mali je Srbin

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 12:41

I u biti napravili ste mi uslugu jer mi je vec dopizdilo da ljudima odgovorama ( kao da moram jbte ) zašto se neženim ....eto sad ovo je bilo masovno i javno meni ispred nosa ......samo kažem pa da mi ga otme i svi vi protiv mene.

BY BY

RayMabus

Posts : 175893
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest Tue 27 Jun - 12:47

dobro cinjenica jest..

Hrvatice su nes preveč impresionirane Srbima,pa im srljaju u zagrljaj,vidljivo posvuda..Crvenkasti je nes pisao o razlogu,ali nebitno,ugl..ispocetka se namecu,prposno se druze,dogodi se seks(ljubav),sve med i mlijeko,rodi se dite,

Slijedi hrvatsko odricanje od Severine,kao srpske kurve,drolje,ovoga i onoga...
Malo melodramatike oko djeteta,savrseni Cosmo PR i odjedared je seve,opet djeva netaknuta...
narod ushicen i odusevljen...

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 12:48

A plodove ovog svog današnjeg društvenog razmišljanja cete uskoro osjetit na svojoj koži ....SMETA VAM PAMET GODPODO DRAGA I TO JE TO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175893
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 12:51

A u međuvremenu sam ja nabavio mačku koja mi upravo grize mudante , e Boga mi ja mačku a vi serite šta god hocete.

Bude puna kuca mačaka .....e pa OVRŠI.

PIČKA VAN MATERINA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175893
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by govinda Tue 27 Jun - 12:54

Ja kurceva saborskog zastupnika...komentira neku sapunicu...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Eva_ Tue 27 Jun - 12:57

pismejker wrote:
Eva_ wrote:
pismejker wrote:
Eva_ wrote:Joj Deda, i ti ga sad kakaš!

Kao da je hrvatsko pravosuđe prvi put ispalo stupidno. Pa prst u šupku je ličko rukovanje, novac nije imovina i kaj sve nije iskomponirano u novoj državi. A koliko je žena ubijeno od strane nasilnih partnera ne treba spominjat posebno. I ti sad na sve to plješćeš toj i takvoj državi!
A sam da vas podsjetim, možda ne tebe, ali Sveca i Longija kak su se izrugivali s Nijemcima kaj im Arapi drpaju žene na Novogodišnjoj noći da kakvi su to mužjaci. E pa kakvi ste vi?  Talijani vam seru po dvorištu a vi ih častite grapom i makjatom!
Pa..nikakvi..ali Svabi su preokupirani poselom standardno pa,su cak zahvalni ako im netko zene zadovoljava..bitna je bilanca... lol!

stoicega se sve nagledah Effa,Svabija je vec pala..Kozojebima Svabi ne smiju nis reci,a ovi rade sto zele..
Eldorado-Job centar prebacuje na racune Kozojeba potrebitu lovu,a ovi samo šlingaju...
Pa evo u čemu je razlika između vas i tih uškopljenih Nijemaca? Svi ste eunusi.
Razlika..??Effa Prpošna..kak to mozers reci...

Pa stavi Longija i menea i daj nam 4 cure,pa da vidimo tko ce imati muda da ih protiv volje šlata...strgali bi ih ko pes masnu krpu... :cleanteeth
Zato ste sad ti u Švabiji a on pod kaučem u Kaštelima
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 12:58

Na kaucu ...s macom.

 Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175893
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 12:59

Inace ste jako neinteligentna rasa , skužit cete za koju godinu zašto vam to kažem.

MUŠKARAC NIJE NICIJI PRIVJESAK NEGO CENTAR DRUŠTVA.

KAD POSTANE NECIJI PRIVJESAK TO DRUŠTVO UMRE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175893
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 13:01

TAKO CETE I FINO CRKNIT A NA VAŠE MISTO DOCI CE AFRIKANCI , ARAPI , AZIJATI ...OPCENITO DA DRUGA RAJA KOD KOJIH JE MENTALNI SKLOP DA JE MUŠKARAC CENTAR DRUŠTVA A NE ŽENA S DJECOM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175893
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by dzango Tue 27 Jun - 13:02

maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:Oće to kada se jebeš sa Srbima.
to je ovaj Vlaj, sto je mislio da ce ga Istra debalkanizirati, pokusao provuci..:D
On samo sa Italijanima?
da,pravi se fin.
No, svaka vam cast na solidarnosti.
Nasrecu, kod mene tu prevladava 'muska dusa'..zamisli jada bit jalna i plitkomisleca kokoska.
;P
Kod mene prevladava ženska. Ja sam uvek na ženskoj strani.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by L'âme Tue 27 Jun - 13:03

glas uhljeba wrote:
maggie13 wrote:
da, ruga se Sevi jer ima 45 godina i vjerojatno joj je to bila zadnja sansa.

pa kakve on ima veze s tim koliko ona ima godina i što je imala pobačaj

ona je njega na javnoj televiziji optužila da joj je ubio nerođenu djecu, jer su joj propali umjetno oplođeni zametci, naravno da će uzvratiti lol!

da su joj djeca bitna u životu imala bi ih prije, nije tajna da ženama nakon 30. naglo opada plodnost
ako ne razumijes sto sam ti direktno objasnila, ne mogu ti ja pomoc.
;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by L'âme Tue 27 Jun - 13:03

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:Oće to kada se jebeš sa Srbima.
to je ovaj Vlaj, sto je mislio da ce ga Istra debalkanizirati, pokusao provuci..:D
On samo sa Italijanima?
da,pravi se fin.
No, svaka vam cast na solidarnosti.
Nasrecu, kod mene tu prevladava 'muska dusa'..zamisli jada bit jalna i plitkomisleca kokoska.
;P
Kod mene prevladava ženska. Ja sam uvek na ženskoj strani.
ti si L :D
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Guest Tue 27 Jun - 13:04

Eva_ wrote:
pismejker wrote:
Eva_ wrote:
pismejker wrote:
Eva_ wrote:Joj Deda, i ti ga sad kakaš!

Kao da je hrvatsko pravosuđe prvi put ispalo stupidno. Pa prst u šupku je ličko rukovanje, novac nije imovina i kaj sve nije iskomponirano u novoj državi. A koliko je žena ubijeno od strane nasilnih partnera ne treba spominjat posebno. I ti sad na sve to plješćeš toj i takvoj državi!
A sam da vas podsjetim, možda ne tebe, ali Sveca i Longija kak su se izrugivali s Nijemcima kaj im Arapi drpaju žene na Novogodišnjoj noći da kakvi su to mužjaci. E pa kakvi ste vi?  Talijani vam seru po dvorištu a vi ih častite grapom i makjatom!
Pa..nikakvi..ali Svabi su preokupirani poselom standardno pa,su cak zahvalni ako im netko zene zadovoljava..bitna je bilanca... lol!

stoicega se sve nagledah Effa,Svabija je vec pala..Kozojebima Svabi ne smiju nis reci,a ovi rade sto zele..
Eldorado-Job centar prebacuje na racune Kozojeba potrebitu lovu,a ovi samo šlingaju...
Pa evo u čemu je razlika između vas i tih uškopljenih Nijemaca? Svi ste eunusi.
Razlika..??Effa Prpošna..kak to mozers reci...

Pa stavi Longija i menea i daj nam 4 cure,pa da vidimo tko ce imati muda da ih protiv volje šlata...strgali bi ih ko pes masnu krpu... :cleanteeth
Zato ste sad ti u Švabiji a on pod kaučem u Kaštelima
Moram zaraditi da bih mogao zivjeti..tvoja drzava mi nije osigurala uvjete zaposljavanja,a niti uvjete pokretanja biznisa... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 13:06

Samo se vi štekajte ženama i podržajite ih jer mislite da cete dobit pičke.

Tko vas nezna skupo bi vas platija ....al nevrijedi.

Zeznuo vas Longy i ekipa SNOVA.

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Germanija-tur


I ŠTA KAŽETE EUROPA CE POSTATI ISLAMSKA USKORO ?

A PA DAJ BOŽE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175893
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by dzango Tue 27 Jun - 13:06

maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
to je ovaj Vlaj, sto je mislio da ce ga Istra debalkanizirati, pokusao provuci..:D
On samo sa Italijanima?
da,pravi se fin.
No, svaka vam cast na solidarnosti.
Nasrecu, kod mene tu prevladava 'muska dusa'..zamisli jada bit jalna i plitkomisleca kokoska.
;P
Kod mene prevladava ženska. Ja sam uvek na ženskoj strani.
ti si L :D
Još kada bi ja znao šta si napisala. Ja sam bre stariji čovek. Piši po Vuku.

_________________
Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by L'âme Tue 27 Jun - 13:08

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
On samo sa Italijanima?
da,pravi se fin.
No, svaka vam cast na solidarnosti.
Nasrecu, kod mene tu prevladava 'muska dusa'..zamisli jada bit jalna i plitkomisleca kokoska.
;P
Kod mene prevladava ženska. Ja sam uvek na ženskoj strani.
ti si L :D
Još kada bi ja znao šta si napisala. Ja sam bre stariji čovek. Piši po Vuku.
pa jesam..znas ono..lezba..:D
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 13:10

Zamisli koliko moraš bit glup a muškog si spola da ovu ideš podržavat a nisi se zapitao a šta da sam ja na mjestu tog Talijana ?

E BRAJO MOJ ....DOCE TEBI U GLAVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175893
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by dzango Tue 27 Jun - 13:13

maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
da,pravi se fin.
No, svaka vam cast na solidarnosti.
Nasrecu, kod mene tu prevladava 'muska dusa'..zamisli jada bit jalna i plitkomisleca kokoska.
;P
Kod mene prevladava ženska. Ja sam uvek na ženskoj strani.
ti si L :D
Još kada bi ja znao šta si napisala. Ja sam bre stariji čovek. Piši po Vuku.
pa jesam..znas ono..lezba..:D
A to. Prava sam lezbača. Mogao bi da budem i premijer.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 13:15

Idete vi u demografski krah , cijela ta emanicpirana zona gdje god je na planeti .....sad je 2017 ...pa ce bit 2018 ...pa 2019 ....i tako ....a vi krahić.

E KRAHIĆ KRAHIĆ.

AMBIS BRE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175893
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by catabbath Tue 27 Jun - 13:34

Eto sve je dobro kad se dobro svrši Seve je plakala od sreće navodno

_________________
Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by RayMabus Tue 27 Jun - 13:34

80% naroda , 50% žena i 30% muškarac podržava NJU

Sad zamisli ironije ovih 80% dođu mene pitat da šta se ja neženim ?

PA DA ME TI ZAJEBAVAŠ ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175893
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar Severini : Mali je Srbin - Page 8 Empty Re: Pernar Severini : Mali je Srbin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum