ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

crko maršal

Page 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 14:04

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:

šta se ti miješaš jebote? juriš za mnom po forumu non stop. jel ti učiš studiraš štogod ili samo lažeš? jer ako netko ovdje krade bogu dane to si ti. ti si non stop na forumu a kao studiraš. kad studiraš bogtejeba?
sviđas mu se..dosadila mu rujka... crko maršal - Page 9 1f602

Ma tako 2000ih sam upoznao lika popu Profešura Gnječe,u Rijeci..ista retorika isto sve,u biti jako dobra i meka dušica,ne bi mrava zgazila... :cleanteeth
...to si ga intimno upoznao kakva mu ej dusica... crko maršal - Page 9 1f602
Nema žena na forumu. Počelo pederisanje.

ZVEZDA..!!! ZVEZDA...!!! cheers

crko maršal - Page 9 Navijacice1

Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by My Brother Billo 27/6/2017, 14:04

mi mislili da si ti umro  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by dzango 27/6/2017, 14:07

pismejker wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
sviđas mu se..dosadila mu rujka... crko maršal - Page 9 1f602

Ma tako 2000ih sam upoznao lika popu Profešura Gnječe,u Rijeci..ista retorika isto sve,u biti jako dobra i meka dušica,ne bi mrava zgazila... :cleanteeth
...to si ga intimno upoznao kakva mu ej dusica... crko maršal - Page 9 1f602
Nema žena na forumu. Počelo pederisanje.

ZVEZDA..!!! ZVEZDA...!!! cheers

crko maršal - Page 9 Navijacice1
Ne diži temperaturu na ovu vrućinu.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 14:11

dzango wrote:
pismejker wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:

Ma tako 2000ih sam upoznao lika popu Profešura Gnječe,u Rijeci..ista retorika isto sve,u biti jako dobra i meka dušica,ne bi mrava zgazila... :cleanteeth
...to si ga intimno upoznao kakva mu ej dusica... crko maršal - Page 9 1f602
Nema žena na forumu. Počelo pederisanje.

ZVEZDA..!!! ZVEZDA...!!! cheers

crko maršal - Page 9 Navijacice1
Ne diži temperaturu na ovu vrućinu.

ne bi joj roknuo nes medj nogice???vid kakva je jedra... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 14:12

Titova unuka: Da mi djed vidi Rvacku danas, sam bi svoju ploču skinuo s trga

Broz je putem svojeg Facebook profila poručila kako bi Tito "sam skinuo svoju ploču s trga da vidi Rvacku danas".

"Ispričavam se"

"Kao prvo, dragi prijatelji, želim se svima ispričati jer se oni koje smo birali ne bave VAMA / NAMA nego čovjekom koji je mrtav 37godina. Iskreno mi je žao što je očito kvaliteta života u metropoli manje bitna od imena jednog trga.

Voljela bi Vas utješiti i reći "ajd fala Bogu skinuli ga" i ta će tema biti stavljena ad acta....ispričavam se ponovo jer znam da neće. Nažalost. Lobotomiju ljudima ne možeš napraviti zabranama, seljakanjem KIPIĆA i TRGIĆA jer vidi vraga i žutog i crnog i crvenog i zelenog...ljudi znaju kako se taj TRG zove i zašto. Oni nostalgični mogu put pod noge pa prošetati po nekom od bratskih trgova i ulica u susjedstvu ili otići dalje do Cipra, još dalje do Moskve ili puno dalje do Indije.

Tito je otišao u povijest?!? Ouuuu jeeeeah odavno još debelo za svog života i tamo će ostati siguran od KIPIĆA i TRGIĆA.

Vjerujte mi da bi djed da vidi Rvacku danas sam svoju ploču sa trga skinuo. Odavno.
Na kraju ispričavam se i radi neviđenog medijskog terora koji svi zajedno trpimo radi najvažnije sporedne stvari na svijetu - a nije nogomet.

A sad .....ajmo delat!", napisala je Broz.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/titova-unuka-da-mi-djed-vidi-rvacku-danas-sam-bi-svoju-plocu-skinuo-s-trga/979291.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 14:20

vuksadinare wrote:
catabbath wrote:U Vocinu. Di god to bilo, neznam bas sve vukojebine. Ima jedan vic, pile 2 četnika Muju pilom za drva, a Mujo tvrd, ned se prepilit. U jednom trenutku dođe Fata i kaže "majstori jeste možda za kavicu?" :)
...tuzit cu te zbog ovog..neviđena sramota i licemjerje..sram te budi..
nije jedini, ima tu više kandidata za DORH
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 14:23

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:gnjeČ kodno ime 'burgija' :)

ja sam za vas ustaše penicilin, mišomor, pužomor, zyklon-b.
meni se cini da si ti luk i voda... crko maršal - Page 9 1f602

neš ti ustaškog podjebavanja u virtuali. dođi ti meni majstore u živo pa da te vidim da li će ti biti smiješno kad dobiješ po ustaškoj tamburi. to vrijedi za sve vas ustaške zombije.
aaahaha, viđu virtualnog junačine i hrabriše crko maršal - Page 9 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 14:29

Noor wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:gnjeČ kodno ime 'burgija' :)

ja sam za vas ustaše penicilin, mišomor, pužomor, zyklon-b.
meni se cini da si ti luk i voda... crko maršal - Page 9 1f602

neš ti ustaškog podjebavanja u virtuali. dođi ti meni majstore u živo pa da te vidim da li će ti biti smiješno kad dobiješ po ustaškoj tamburi. to vrijedi za sve vas ustaške zombije.
aaahaha, viđu virtualnog junačine i hrabriše  crko maršal - Page 9 1f602

pa to isto mogu ja reć za vas ustaška govna iz septičke jame. junačine ste i hrabriše na forumu, kad vas ja pozovem za live suočavanje bježite na Info i kmečite ban ban da vam prijetim kemijskim preparatima protiv korova i gamadi, lopatom, utokom, krampom, motikom, vilama i grabljama.

ajd šetaj kučko ustaška.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Eva_ 27/6/2017, 14:33

Noor je SDP-ovka.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by dzango 27/6/2017, 14:34

pismejker wrote:
dzango wrote:
pismejker wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
...to si ga intimno upoznao kakva mu ej dusica... crko maršal - Page 9 1f602
Nema žena na forumu. Počelo pederisanje.

ZVEZDA..!!! ZVEZDA...!!! cheers

crko maršal - Page 9 Navijacice1
Ne diži temperaturu na ovu vrućinu.

ne bi joj roknuo nes medj nogice???vid kakva je jedra... king
Ne bi. Ko što nisam ni do sad...
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by dzango 27/6/2017, 14:36

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
catabbath wrote:U Vocinu. Di god to bilo, neznam bas sve vukojebine. Ima jedan vic, pile 2 četnika Muju pilom za drva, a Mujo tvrd, ned se prepilit. U jednom trenutku dođe Fata i kaže "majstori jeste možda za kavicu?" :)
...tuzit cu te zbog ovog..neviđena sramota i licemjerje..sram te budi..
nije jedini, ima tu više kandidata za DORH
Gde nađoše da testerišu na ovu vrućinu.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 14:45

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:

ja sam za vas ustaše penicilin, mišomor, pužomor, zyklon-b.
meni se cini da si ti luk i voda... crko maršal - Page 9 1f602

neš ti ustaškog podjebavanja u virtuali. dođi ti meni majstore u živo pa da te vidim da li će ti biti smiješno kad dobiješ po ustaškoj tamburi. to vrijedi za sve vas ustaške zombije.
aaahaha, viđu virtualnog junačine i hrabriše  crko maršal - Page 9 1f602

pa to isto mogu ja reć za vas ustaška govna iz septičke jame. junačine ste i hrabriše na forumu, kad vas ja pozovem za live suočavanje bježite na Info i kmečite ban ban da vam prijetim kemijskim preparatima protiv korova i gamadi, lopatom, utokom, krampom, motikom, vilama i grabljama.

ajd šetaj kučko ustaška.
dobio si ti ovdje već više puta rukavicu u facu, al si začepio usrani gubac i otkalafirio s teme ko zadnja pička.
što i jesi!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Kermit 27/6/2017, 14:46

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:dobro ovo sa franceticem nece proci...no plenkovic si je sam najvise kriv...ovdje se plenki ne smije posrati....inace juncker dolazi po njega.... :)
Ja mislim da je najbolje da se rastanemo. Mi iz Istre i Rijeke da osnujermo autonomiju. Jer sa vama više ne ide. Em nas pljačkate,em ste se ekstremizirali do krajnjih granica. Mi ne želimo zbog vas polagati račune ikome. Mi ne želimo loše odnose ni sa Rusima,ni sa Kinezima,a vi nas vučete u vrzino kolo. Najbolje i za nas i za vas da se privremeno rastanemo. Vratit ćemo se kad vam zatreba pameti.
Neće ići naime, Čardak u biti ništa ne proizvodi, a treba raniti tolika usta i vrtiti tolike krunice
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by catabbath 27/6/2017, 14:47

Evo tko ne poznaje naj zabitije istocne selendare treba ga u Dorh :). Btw. sad sam pogledan na karti, mislio sam da je to negdje u Bosni, fulao sam iako ne.previše...
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 14:56

a u cemu je vitz uopce..mene je ostavilo hladnim.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 14:58

asilovski wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:dobro ovo sa franceticem nece proci...no plenkovic si je sam najvise kriv...ovdje se plenki ne smije posrati....inace juncker dolazi po njega.... :)
Ja mislim da je najbolje da se rastanemo. Mi iz Istre i Rijeke da osnujermo autonomiju. Jer sa vama više ne ide. Em nas pljačkate,em ste se ekstremizirali do krajnjih granica. Mi ne želimo zbog vas polagati račune ikome. Mi ne želimo loše odnose ni sa Rusima,ni sa Kinezima,a vi nas vučete u vrzino kolo. Najbolje i za nas i za vas da se privremeno rastanemo. Vratit ćemo se kad vam zatreba pameti.
Neće ići naime, Čardak u biti ništa ne proizvodi, a treba raniti tolika usta i vrtiti tolike krunice

t osad nije aktualno,aktualna je SEVE..uspjela je oteti sina mrskom srbinu iz kandži..

RH-SRBIJA  1:0... Tetrakopfi slave.. lol!

sve ostalno nije bitno,glad,neimastina,ovo i ono.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 15:27

asilovski wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:dobro ovo sa franceticem nece proci...no plenkovic si je sam najvise kriv...ovdje se plenki ne smije posrati....inace juncker dolazi po njega.... :)
Ja mislim da je najbolje da se rastanemo. Mi iz Istre i Rijeke da osnujermo autonomiju. Jer sa vama više ne ide. Em nas pljačkate,em ste se ekstremizirali do krajnjih granica. Mi ne želimo zbog vas polagati račune ikome. Mi ne želimo loše odnose ni sa Rusima,ni sa Kinezima,a vi nas vučete u vrzino kolo. Najbolje i za nas i za vas da se privremeno rastanemo. Vratit ćemo se kad vam zatreba pameti.
Neće ići naime, Čardak u biti ništa ne proizvodi, a treba raniti tolika usta i vrtiti tolike krunice
i
a što ti proizvodiš?! rastegnute parnice s uzaludnim i izmišljenim ročištima po 500 evra?! :)
ide tebi to, ide...neš nikako kupit jednosmjernu kartu za bus via frankfurt, dobro je tebi u "hrvatistanu"
a vidim i yodica je još tu :)))

PS: hehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 15:29

Noor wrote:
asilovski wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:dobro ovo sa franceticem nece proci...no plenkovic si je sam najvise kriv...ovdje se plenki ne smije posrati....inace juncker dolazi po njega.... :)
Ja mislim da je najbolje da se rastanemo. Mi iz Istre i Rijeke da osnujermo autonomiju. Jer sa vama više ne ide. Em nas pljačkate,em ste se ekstremizirali do krajnjih granica. Mi ne želimo zbog vas polagati račune ikome. Mi ne želimo loše odnose ni sa Rusima,ni sa Kinezima,a vi nas vučete u vrzino kolo. Najbolje i za nas i za vas da se privremeno rastanemo. Vratit ćemo se kad vam zatreba pameti.
Neće ići naime, Čardak u biti ništa ne proizvodi, a treba raniti tolika usta i vrtiti tolike krunice
i
a što ti proizvodiš?! rastegnute parnice s uzaludnim i izmišljenim ročištima po 500 evra?! :)
ide tebi to, ide...neš nikako kupit jednosmjernu kartu za bus via frankfurt, dobro je tebi u "hrvatistanu"
a vidim i yodica je još tu :)))

PS: hehe
vidi bataćića tamnih svilenkastih... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Eva_ 27/6/2017, 15:42

Joda & Asila, keine Sorge i vani se može gulit Hrvate. Bum vas ja poučila. I danas živim od katoličkog znoja.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 15:47

Živiš ti od vlastitog otrova ..a kolko ga imaš živjela buš 300 godina :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Eva_ 27/6/2017, 15:56

Noor wrote:Živiš ti od vlastitog otrova ..a kolko ga imaš živjela buš 300 godina :)
Samoodrživi razvoj + bonus tvoje kune uplaćene kroz silne poreze i doprinose.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

crko maršal - Page 9 Empty Re: crko maršal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum