ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

crko maršal

Page 1 of 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

crko maršal Empty crko maršal

Post by marcellus 26/6/2017, 18:25

https://www.vecernji.hr/zagreb/milan-bandic-trg-marsala-tita-1178838

_________________
crko maršal 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by gargamel0101 27/6/2017, 05:49

Tko ga jebe. Mislim na maršala.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by jastreb 27/6/2017, 06:59

Nazovite ga po Paveliću,ili po Francetiću. To vam tako i stoji.

Evo raspištoljili ste se sve u 16.

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/ekstremi-i-dalje-nasrcu-sad-jedna-redikulozna-udruga-podize-spomen-plocu-franceticu-bit-ce-naravno-zanimljiva-reakcija-vlade/
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by vuksadinare 27/6/2017, 07:17

dobro ovo sa franceticem nece proci...no plenkovic si je sam najvise kriv...ovdje se plenki ne smije posrati....inace juncker dolazi po njega.... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by jastreb 27/6/2017, 07:20

vuksadinare wrote:dobro ovo sa franceticem nece proci...no plenkovic si je sam najvise kriv...ovdje se plenki ne smije posrati....inace juncker dolazi po njega.... :)
Ja mislim da je najbolje da se rastanemo. Mi iz Istre i Rijeke da osnujermo autonomiju. Jer sa vama više ne ide. Em nas pljačkate,em ste se ekstremizirali do krajnjih granica. Mi ne želimo zbog vas polagati račune ikome. Mi ne želimo loše odnose ni sa Rusima,ni sa Kinezima,a vi nas vučete u vrzino kolo. Najbolje i za nas i za vas da se privremeno rastanemo. Vratit ćemo se kad vam zatreba pameti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by vuksadinare 27/6/2017, 07:28

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:dobro ovo sa franceticem nece proci...no plenkovic si je sam najvise kriv...ovdje se plenki ne smije posrati....inace juncker dolazi po njega.... :)
Ja mislim da je najbolje da se rastanemo. Mi iz Istre i Rijeke da osnujermo autonomiju. Jer sa vama više ne ide. Em nas pljačkate,em ste se ekstremizirali do krajnjih granica. Mi ne želimo zbog vas polagati račune ikome. Mi ne želimo loše odnose ni sa Rusima,ni sa Kinezima,a vi nas vučete u vrzino kolo. Najbolje i za nas i za vas da se privremeno rastanemo. Vratit ćemo se kad vam zatreba pameti.
....ekstremizam ej u porastu ejr se nije nista rjesavalo i sve s emelo pod tepih..bandic je isto meo pod tepih.....ne mozes ti preskakati teme zbog ne znam cega 'visih interesa'....meni svejedno kako ce se trg ili ulica zvati...ali realno npr....trebalo je sjesti sto se ovog tice za stol ili napraviti referendum...pa ko dobije..takva volja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by vuksadinare 27/6/2017, 07:45

po meni hasanbegovic je jedan od rijetkih politicara koji nije papcina sto je vise puta dokazao sad slagali se mi sa njim ili ne...naravno covjek se kalio takorec na ulici..bio ej pripadnik bbb-a...poznat po tome sto u banja luci 1989 godine nakon nereda...i frke na tribinama nije dopustio ondasnjim milicajcima da mu otmu transparent..sve ima svoje ako u mladosti nisi odgajan salonski...nego si se probijao kroz scile i haribde logicno je da ces ostati cvrst i u kasnijoj fazi zivota...vidi se kako su drugi politicari zabezeknuti hasaqnbegovicevom neumoljivoscu pogotovo oni koji ga ne poznaju...meni to nista nije cudno osobno ga znam iz mladosti ejr smo zivjeli u susjednim kvartovima isli smo zajedno vise puta na utakmice i znam da ima muda...i da ga se ne moze samo tako u zargonu receno cipelariti a da ni ti ne osjetis posljedice...i zato kazem njega samo metak moze zaustaviti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by catabbath 27/6/2017, 07:48

Zagreb okupirali bisančerosi kao 41ve. Sad opet nekoliko godina okupacije pa čišćenje smeća kao 45te :)

_________________
crko maršal Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by vuksadinare 27/6/2017, 07:49

i zato njegova izjava jucer nakon sto je bandic odlucio promjeniti ime trgu..da jos ima ciljeva koji se moraju napraviti i da nista nije gotovo...sa ovim preimenovanjem to je tek mali djelic zahtjeva koje bandic mora ispuniti...dakle bandicu bices i dalje izvrgnut pritisku nema odmora dok traje obnova..nase su tui ruke itekako vrijedne pa cemo ih itekako skupo naplatiti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by vuksadinare 27/6/2017, 07:51

catabbath wrote:Zagreb okupirali bisančerosi kao 41ve. Sad opet nekoliko godina okupacije pa čišćenje smeća kao 45te :)
stari nema nikakvog ciscenja..2/3 grada su ti porijeklom bosanci,hercegovci,dalmatinci,licani..cak i vise..prva,druga,treca generacija..gdje zagrebes iskociti ti bosanac,hercegovac,dalmatinac,licanin.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by catabbath 27/6/2017, 07:53

To su mislile mujage i 41 čak su đamiju gradili pa je onda slijedilo čušćenje i gnjojenje austrijskih polja :). Ali opet ih se bagre nakotilo :)

_________________
crko maršal Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by Guest 27/6/2017, 07:54

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:dobro ovo sa franceticem nece proci...no plenkovic si je sam najvise kriv...ovdje se plenki ne smije posrati....inace juncker dolazi po njega.... :)
Ja mislim da je najbolje da se rastanemo. Mi iz Istre i Rijeke da osnujermo autonomiju. Jer sa vama više ne ide. Em nas pljačkate,em ste se ekstremizirali do krajnjih granica. Mi ne želimo zbog vas polagati račune ikome. Mi ne želimo loše odnose ni sa Rusima,ni sa Kinezima,a vi nas vučete u vrzino kolo. Najbolje i za nas i za vas da se privremeno rastanemo. Vratit ćemo se kad vam zatreba pameti.

osnujte.. stavite balvane.. i nemojte kmečati kad vas otpuše neka nova Oluja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by vuksadinare 27/6/2017, 08:12

catabbath wrote:To su mislile mujage i 41 čak su đamiju gradili pa je onda slijedilo čušćenje i gnjojenje austrijskih polja :). Ali opet ih se bagre nakotilo :)
.....znas d aje tito osnovao jna i sto je jna radila...da li to znaci d aje po tebi i jna bila antifasisticka i trebale bi neke ulice ili trg nositi to ime..?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by catabbath 27/6/2017, 08:18

Kakva jna sada? Btw pola domjuba današnjih iz hva i hdza su iz jna a uostalom bila je puna tvojih mujaga, smetaju ti selektivno dvoličan si :)

_________________
crko maršal Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by vuksadinare 27/6/2017, 08:22

..ne kuzim ove ljude...braneci tita brane jna...i sve sto je stvorio...ne mozes reci onda jna je bila zlocinacka sa tim priznas da je tito kao njen osnivac bio zlocinac..postavimo tako stvari..bezveze je'l da...tito je imao nekih pozitivnih strana ali imao ej i losih strana...svi se pozivaju kako je vratio istru i dijelove dalmacije..ok..ali istodobno je hrvatska izgubila srijem,dio crnogoreske obale i neum i onih desetak kilometara obale koje je pripalo bh-a...dozvolio ej srbizaciju jna,milicije...cak bi beograd dobio velesajam da nije tadasnji gradonacelnik doslovce morao kleknuti pred titom da se to ne dogodi...da sad ne nabrajam o nedemokratskim sredstvima prema ljudima koji nisu podrzavali njegov rezim...s druge strane tek u kasnojoj zivotnoj fazi uvidjevsi da ce tesko juga opstati kad on umre napravio ej ustav iz '74 i pokusaj iskupljenja...jbg ne moze se sve gledati samo bijelo i sve crno...bandic tu nije mogao puno nista....jer bez vlasti mu visi bajbuk...plus pojavio se tip politicara poput hasanbegovica koji je ocito neumoljiv da sve svoje ciljeve ostvari....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by vuksadinare 27/6/2017, 08:23

catabbath wrote:Kakva jna sada? Btw pola domjuba današnjih iz hva i hdza su iz jna a uostalom bila je puna tvojih mujaga,  smetaju ti selektivno dvoličan si :)
...ja govorim o JNA u globalu...normalno je da je bilo prebjega..i dijela onih svjesnijih koji nisu htjeli pucati po svom narodu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by Stanojko 27/6/2017, 08:29

Da ponovim svoj "uradak'... :)



Druze Stari, plujuju tebe cesce
a zamalo da najebu zesce!
Ne zna hrvat da si heroj pravi
htede Truman rezervat da pravi,
Da dudeke stavi u ogradu
jer za bolje oni i ne znadu,
I umesto da dizu ti biste
kenjaju bre kao kisne gliste,
Ti hrvatski dicni sine
nezahvalne to su sline...

_________________
crko maršal Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by Eva_ 27/6/2017, 08:35

Stanojko wrote:Da ponovim svoj "uradak'... :)



Druze Stari, plujuju tebe cesce
a zamalo da najebu zesce!
Ne zna hrvat da si heroj pravi
htede Truman rezervat da pravi,
Da dudeke stavi u ogradu
jer za bolje oni i ne znadu,
I umesto da dizu ti biste
kenjaju bre kao kisne gliste,
Ti hrvatski dicni sine
nezahvalne to su sline...
A čuj Hrvati su bili i ostali guske u magli. Guzi ih tko stigne, od Turaka, Austrijanaca, Mađara, Talijana, Srba pa sad i Mujage Hasani usred Agrama. Jebiga nizak IQ.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by catabbath 27/6/2017, 08:36

Ma Tito je bio manga, znao je kako treb postupati sa bagrom :). Najveće greška po meni mu je bila ta šta je poštedio mujage nakon ww2 iz nekog razloga. Da ih je porokao kako treba danas nebi bilo terorističkih prijetnji na ovolim prostorima ili bi potomci poturica ponovo okupirali Zagreb kao danas.

_________________
crko maršal Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by vuksadinare 27/6/2017, 08:39

catabbath wrote:Ma Tito je bio manga, znao je kako treb postupati sa bagrom :). Najveće greška po meni mu je bila ta šta je poštedio mujage nakon ww2 iz nekog razloga. Da ih je porokao kako treba danas nebi bilo terorističkih prijetnji na ovolim prostorima ili bi potomci poturica ponovo okupirali Zagreb kao danas.
...pa znas tko ej nevolje izazvao na ovim prostorima prvi..ne pravi se blesav
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

crko maršal Empty Re: crko maršal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum