ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

osiječka kupus koalicija

Go down

osiječka kupus koalicija Empty osiječka kupus koalicija

Post by marcellus Mon 26 Jun - 11:30

http://lokalni.vecernji.hr/vijesti/osijekom-ce-vladati-koalicija-sdp-hns-anu-most-i-hdssb-4641

_________________
osiječka kupus koalicija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

osiječka kupus koalicija Empty Re: osiječka kupus koalicija

Post by vuksadinare Mon 26 Jun - 11:33

..i onda se cudimo zasto mamicu nitko nista ne moze...a ovi nista drugi od njega bolji nisu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

osiječka kupus koalicija Empty Re: osiječka kupus koalicija

Post by marcellus Mon 26 Jun - 11:37

gangbang

_________________
osiječka kupus koalicija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

osiječka kupus koalicija Empty Re: osiječka kupus koalicija

Post by Eva_ Mon 26 Jun - 11:38

Sve je to preblago, kak bih vam ja da sam Plenky uvela diktaturu. Baš imam inspiraciju danas.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

osiječka kupus koalicija Empty Re: osiječka kupus koalicija

Post by Guest Mon 26 Jun - 11:42

Prije 4 godine je K. Bubalo brutalno izvrijeđao i ponizio I. Vrkića kada ga nije mogao pogledati, smisliti i teška srca predati ključeve grada, a 4 godine poslije nakon propalog puča s kraja 2016. i raskola u HDSSB-u danas ta stranka ide u koaliciju s njime. K tome je još osnivač stranke tada nazvao sadašnjeg gradonačelnika gubitnikom jer nigdje u svojoj političkoj karijeri nije pobijedio, a danas u 2017. sve drugačije. Spomenutom K. Bubalu je danas daleko bolje u životu nego što mu je i bilo dok je bio župan OBŽ i gradonačelnik Osijeka, mislim da je i on toga i više nego svjestan zadnjih godina.
U bližoj budućnosti se tek može očekivati iznenađenja iz redova HDSSB-a do kojeg je ostalo samo ime, jer nema više ni utvrde, ni županije, ni silnih gradova u regiji kojom su vladali. Od 2005. do 2013. je bilo njihovo zlatno razdoblje gdje je biti u HDSSB-u bilo stil života, gdje je glasačka baza bila jaka, regijom se orili tamburaši i fešte...
Zadnjih nekoliko godina to se sve čini samo nekom boljom i svjetlijom prošlosti, gdje su mjesta imala mnoštvo ljudi a danas to sve ili zjapi prazno ili se sve više ispražnjava s jednosmjernom kartom za Europu i svijet.
Politika ovdje više ništa ne znači osim onih preostalih patriota, navijača, poltrona i glasačke mašinerije koja od toga ima koristi. Svaki normalan čovjek koji živi u SiB-u je za ovaj život završio sa svakom vrstom politike. Što je bilo, bilo je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

osiječka kupus koalicija Empty Re: osiječka kupus koalicija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum