ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glavno da je koalicija stabilna

Go down

Glavno da je koalicija stabilna Empty Glavno da je koalicija stabilna

Post by marcellus Fri 6 Apr - 23:44

https://www.vecernji.hr/vijesti/vrdoljak-u-banskim-dvorima-na-sastanku-s-plenkovicem-1237589

_________________
Glavno da je koalicija stabilna 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Glavno da je koalicija stabilna Empty Re: Glavno da je koalicija stabilna

Post by Kermit Sat 7 Apr - 11:17

Listaju se kazneni predmeti
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Glavno da je koalicija stabilna Empty Re: Glavno da je koalicija stabilna

Post by orion Sat 7 Apr - 17:58

ok..... Vrdoljak se davno izjasnio da je najvažniji razlog ulaska u vladajuću koaliciju reforma školstva..... Bilo bi prekoviše gnjusno da bar ne odglumi pritisak na ultra konzervativnu šemu koja je hadezeovska opcija.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Glavno da je koalicija stabilna Empty Re: Glavno da je koalicija stabilna

Post by debotoijusto Sat 7 Apr - 18:04

Ovdje su konzultacije s HNS-om da vidimo kako ćemo sada dalje, ja sam sigurno tako dugo dok je moja ekipa u Ministarstvu. Moje je da uvedem reformu u škole. Svoje sam rekla od toga ne odustajem – poručila je tako sinoć ministrica Divjak. Dapače ona je ta koja je postavila ultimatum “ili Glunčić ili ona daje ostavku jer s čovjekom koji, kako je kazala ne podržava reformu obrazovanja, ne može raditi.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/vrdoljak-u-banskim-dvorima-na-sastanku-s-plenkovicem-1237589 - www.vecernji.hr

ocekujem jos jedan samar mislima 19st. ili nove izbore
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Glavno da je koalicija stabilna Empty Re: Glavno da je koalicija stabilna

Post by debotoijusto Sun 8 Apr - 10:49

Prema jednoj neslužbenoj verziji, dogovoren je kompromis, odnosno da Matko Glunčić u konačnici neće biti na čelu ERS-a, a da će obje strane to nekako prikazati kao reteriranje u korist obrazovanja i nastavka obrazovne reforme.
– Premijer je pristao odreći se Glunčića, a HNS je pristao da umjesto Glunčića na čelo ERS-a dođe bilo tko drugi. A taj bilo tko drugi bit će isključivo izbor HDZ-a, odnosno premijera Plenkovića. Na taj način svi su malo popustili – kaže izvor Večernjeg lista iz HNS-a.
CIJELI ČLANAK PROČITAJTE OVDJE

samar koji kao nije a boli
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Glavno da je koalicija stabilna Empty Re: Glavno da je koalicija stabilna

Post by Guest Sun 8 Apr - 11:05

debotoijusto wrote:Matko Glunčić u konačnici neće biti na čelu ERS-a

strašno, taj čovjek misli kako nije problem u obrazovnom sustavu i da reforma neće puno promjeniti stanje ni uspjeh na PISA testovima

on misli kako je problem u tome što su djeca glupa, on misli da nove generacije djece imaju niži IQ, pogotovo manjine poput Roma ili Bosanaca, odnosno djeca sa posebnim potrebama da su odgovorna za poražavajuće rezultate i neuspjeh

jer po njemu je rezultat na PISA testu u korelaciji s IQom djece

i takvi rade na PMFu, bave se evolucijom DNK...

on je kao Mengele, bilo bi strašno da takav čovjek vodi kurikularnu reformu i govori našoj djeci da su glupa, da ne mogu napredovati niti ako se silno trude jer su intelektualno hendikepirana
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glavno da je koalicija stabilna Empty Re: Glavno da je koalicija stabilna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum