ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by epikur37 6/25/2017, 20:26

Putine njukaj saudijce i sve si riješio...zlo u glavu!

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus 6/25/2017, 20:31

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Bošnjaci imami su na aparatima , cek da spustim macica , jer se te wehabdije zbog nafte i Amerike i jer su zaposjele Meku i Medinu prestavljaju ko autoriteti a u usštini su zlo.


Zato je Hodžić rekao šta je reak oa neugodno mu je da ih imenuje.

Zato sam ja tu.

I usput cestitao na portalu slobodne dalmacije svim Bošnjacima u Dalamaciji sretan Bjaram.

WEHABIZAM I ZLO OVDJE PROCI NECE.

TAKO MI POKOJNOG ISMETA.
I ako sam se ja zakunio na covika koji mi je drugi otac a i je i sad je pokojn ( vjecni mir daruj mu gospodine ) E ONDA ZNAJ DA JE TO BAŠ TAKO.
A sad bi mogli pustit jednu muzicku MA NEMA ŠAMSE DA CE WEAHBIZAM OVDJE PROC I DA CEŠ OKRENIT LJUDE JEDNE PROTIV DRUGIH ŠTA TI JE I CILJ ( WEHABIZMU )

JA TI KAŽEM . NECEŠ-
-
-
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus 6/25/2017, 20:43

Nece taj wehabizam kojemu je cilj islamofobija ovdje proc , Hodžić je dobro napravio i sam s time šta je vrlo precizno detektirao to iako ga neimenujuci al nemože jer mu je nezgodno al meni NIJE.

NECEŠ PROC PIZDA TI MATERINA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by Kermit 6/25/2017, 20:46

govinda wrote:
melkior wrote:
govinda wrote:Saudija amje
melkior wrote:
govinda wrote:
I sta mislis da bi se desilo? Vehabijski radikalizam bi zamijenio iranski siitski radikalizam :) Pa Iranci su svoju Islamsku revoluciju izvozili mnogo prije nego su se vehabiti dosjetili toga. Stvar ej ejdnsotavna, borba je izmedju Saudije i Irana oko toga ko ce odnijeti prebagu u islamskom svijetu (a da su upetljane i ostale sile u to, tu nema spora, svaka iz svojih razloga). Istorija se poanvlja, takav sukob je trajao od 13. do kraja 18. vijeka izmedju Otomanskog carstva i Perzije, u tom sukobu su Turci izdominirali...
S tom razlikom, da Europa nije imala problema s Perzijom i šiitskom verzijom islama još od antičkih vremena...
Jer se nije bas ni susrela sa Perzijom :) da je Perzija bila na Uni, i te kako bi imala problema :) Hocu reci da nema razlike izmedju Islamske monarhije Sauda i Islamske republike Iran sto se tice radikalizma..nego globalni odnosi, jbg, Saudija americka marioneta, Iranci ponizavaju USA jos od 1979. godine..sto se tice onog pasdarana iz Teherana i njemu su i Amerikanci i Francuzi i Svedjani kjafiri...ideje Homeinija su prigrlili mnogi muslimani pa je onda stigao brzi odgovor na "izvoz revolucije": siizam i sunizam, pojacati pricu o razlikama, uciniti sve da muslimani ne prihvate Homeinija i onda, kao i uvijek kad planove pravi neki ocalinko analiticar iz Zapadnog krila Bijele kuce, zajebe stvar i to su iskoristili vehabije, jel sa svojom verzijom radikalizma..
Perzija je posljednji put ozbiljno pretendirala na istočne obale Mediterana još od grčko-perzijskih ratova...šiitska verzija islama nije toliko agresivna i neprijateljska. Doduše, nije toliko stvar u verziji islama koliko o mentalitetu Perzijanaca. Dva naroda mogu dijeli istu religiju, pa čak i istu verziju religije, ali jedan će biti ratoboran i agresivan, a drugi miroljubiv.
O jbt, kako imate svi kratko pamcenje ili vam ga mediji kreiraju? Bejrut 1982. godine? Prve samobulacke akcije sa kamionima bombama ko je izvrsio? Sto se tice Perzijanaca, pa ratovali su sve tamo do 1800 i neke, jedino sto su ispusili u tim ratovima i nisu stigli do obala Mediterana..kasnije su postali americka igracka, onda je 1979. dosao Homeini, progovorio o Velikom Sotoni i napao zapadnjacki stil zivota...sta mislis, pasdarani dopustaju zenama da hodaju otkrivene glave, rock muzika i zapravo sva zapadnjacka muzika su dopusteni? Pa jbt, u Iranu zene jos uvijek ne smiju na stadion da gledaju utakmice...Hidzab je uveden dekretom 1979. godine..stvarno kratko pamcenje, kolega...
Gluposti, vehabije su ti napunile glavu a što bosancu nije niti teško, Perzija je prirodni saveznik Europa već stoljećima, ona je jedan od glavnih razloga što Turci nisu osvojili Beč i što nisu napali Italiju jer su isto vrijeme bili napadnuti od Perzije a što sunije uvijek naglašavaju, Šiiti dozvoljavaju sve vjere dok vehabije ne daju niti sunijama ako nisu vehabije, odnos prema ženama da ne pričam, potpuni manjak kulture, obrozovanja, musavci za razliku od perzijanaca koji za početak i to dobar nisu arapi, imaju građansko društvo i nacija su...ukratko ne da nemaš pojma nego kuracv na biciklu.

Što se tiče Bejruta akcija je bila okrenuta protiv židova i amerikanca koji se de facto okupirali Libanonon a na što su sunije pozdravile, a saveznik Hezbollaha su upravo kršćani a naravno protiv musavih sunija i žida
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by Kermit 6/25/2017, 20:48

jastreb wrote:Vehabiuje šiite zovu rafidžije.
Mogu nam im popuše vehabije su većinom cigansku kult koji da nije bilo Standard Oila i Britanaca nikad ne bi prešao iz šatora u bilo što vrijedno spomena
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus 6/25/2017, 20:52

A te wehabdije po bih tj zabitim seocima federacije koje misle nešto , EVO GOSPODO DRAGA ...JEBEN TI MATER PREĐI TU GRANICU I TAKNI OVOG HODŽICA I OVO TI JE MOJA SLIKA.


NECE TE LOVAT BRAJO NOJ MUSLIMANI PO BALKANU LOVAT CU TE JA PIUDO JEDNA WEHABIJSKA.

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 2017-015


VIDIŠ ME.


ZAPOVIJEDNIK GALAKTIČKE FEDERACIJE S PET ZVIJEZDICA.


JA CU DA TE LOVAM

GNJIDAŠI.

IMAŠ PO-SLA S NECIM Ž-EŠ-ĆIM O-D TEBE-

--



SMRADE WEHABDIJSKI
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus 6/25/2017, 20:53

RayMabus wrote:A te wehabdije po bih tj zabitim seocima federacije koje misle nešto , EVO GOSPODO DRAGA ...JEBEN TI MATER PREĐI TU GRANICU I TAKNI OVOG HODŽICA I OVO TI JE MOJA SLIKA.


NECE TE LOVAT BRAJO NOJ MUSLIMANI PO BALKANU LOVAT CU TE JA PIUDO JEDNA WEHABIJSKA.

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 2017-015


VIDIŠ ME.


ZAPOVIJEDNIK GALAKTIČKE FEDERACIJE S PET ZVIJEZDICA.


JA CU DA TE LOVAM

GNJIDAŠI.

IMAŠ PO-SLA S NECIM Ž-EŠ-ĆIM O-D TEBE-

--



SMRADE WEHABDIJSKI
TO JE TA VAŠA PRLJAVA HRVATSKA KRV I NEVJERNICI.
-
-ETO

-DOĐI
-
-
-DOĐ-IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


MRŠ
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus 6/25/2017, 20:56

Dođi i pređi granicu RH.

Evo ti moja slika.


Sad da te vidim kako se ti nashereš fizički i wehabizam je tvoja furka.

DOĐI.

A ŠTA SI TI MISLIJA ?

AAAA TI SI MISLIJA DA CE SE TEBE NETKO BOJAT ?

A PA BRAJKANE NECE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by Guest 6/25/2017, 20:57

Longi,nes si oslabijo...???,jebote,..Imas facu kao da si madjarskog podrijetla..svakako ne pripadas doli uz Obalu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus 6/25/2017, 21:02

pismejker wrote:Longi,nes si oslabijo...???,jebote,..Imas facu kao da si madjarskog podrijetla..svakako ne pripadas doli uz Obalu..
Mir i dobro.

Budem li ja mora otic fizicku u Kalesiju nevalja.

POTMANAITE TE USRANE WEHABDIJE,

Nemoj da im ja pokažem tko je prljava krv i nevjernik.

BUDU GNJOJILI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by govinda 6/25/2017, 21:03

asilovski wrote:
jastreb wrote:Vehabiuje šiite zovu rafidžije.
Mogu nam im popuše vehabije su većinom cigansku kult koji da nije bilo Standard Oila i Britanaca nikad ne bi prešao iz šatora u bilo što vrijedno spomena
Tako nekako..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus 6/25/2017, 21:04

I inteligentan sam , to zapamtite ....da vam nebi ovi gnjojili po Kalesiji.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus 6/25/2017, 21:05

Opasan sam i inteligetan.

Ako sam vam pokazao svoj fizicki odraz to samo znaci nešto.

DONT PLAY WITH ME.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by govinda 6/25/2017, 21:05

asilovski wrote:
govinda wrote:
melkior wrote:
govinda wrote:Saudija amje
melkior wrote:
S tom razlikom, da Europa nije imala problema s Perzijom i šiitskom verzijom islama još od antičkih vremena...
Jer se nije bas ni susrela sa Perzijom :) da je Perzija bila na Uni, i te kako bi imala problema :) Hocu reci da nema razlike izmedju Islamske monarhije Sauda i Islamske republike Iran sto se tice radikalizma..nego globalni odnosi, jbg, Saudija americka marioneta, Iranci ponizavaju USA jos od 1979. godine..sto se tice onog pasdarana iz Teherana i njemu su i Amerikanci i Francuzi i Svedjani kjafiri...ideje Homeinija su prigrlili mnogi muslimani pa je onda stigao brzi odgovor na "izvoz revolucije": siizam i sunizam, pojacati pricu o razlikama, uciniti sve da muslimani ne prihvate Homeinija i onda, kao i uvijek kad planove pravi neki ocalinko analiticar iz Zapadnog krila Bijele kuce, zajebe stvar i to su iskoristili vehabije, jel sa svojom verzijom radikalizma..
Perzija je posljednji put ozbiljno pretendirala na istočne obale Mediterana još od grčko-perzijskih ratova...šiitska verzija islama nije toliko agresivna i neprijateljska. Doduše, nije toliko stvar u verziji islama koliko o mentalitetu Perzijanaca. Dva naroda mogu dijeli istu religiju, pa čak i istu verziju religije, ali jedan će biti ratoboran i agresivan, a drugi miroljubiv.
O jbt, kako imate svi kratko pamcenje ili vam ga mediji kreiraju? Bejrut 1982. godine? Prve samobulacke akcije sa kamionima bombama ko je izvrsio? Sto se tice Perzijanaca, pa ratovali su sve tamo do 1800 i neke, jedino sto su ispusili u tim ratovima i nisu stigli do obala Mediterana..kasnije su postali americka igracka, onda je 1979. dosao Homeini, progovorio o Velikom Sotoni i napao zapadnjacki stil zivota...sta mislis, pasdarani dopustaju zenama da hodaju otkrivene glave, rock muzika i zapravo sva zapadnjacka muzika su dopusteni? Pa jbt, u Iranu zene jos uvijek ne smiju na stadion da gledaju utakmice...Hidzab je uveden dekretom 1979. godine..stvarno kratko pamcenje, kolega...
Gluposti, vehabije su ti napunile glavu a što bosancu nije niti teško, Perzija je prirodni saveznik Europa već stoljećima, ona je jedan od glavnih razloga što Turci nisu osvojili Beč i što nisu napali Italiju jer su isto vrijeme bili napadnuti od Perzije a što sunije uvijek naglašavaju, Šiiti dozvoljavaju sve vjere dok vehabije ne daju niti sunijama ako nisu vehabije, odnos prema ženama da ne pričam, potpuni manjak kulture, obrozovanja, musavci za razliku od perzijanaca koji za početak i to dobar nisu arapi, imaju građansko društvo i nacija su...ukratko ne da nemaš pojma nego kuracv na biciklu.

Što se tiče Bejruta akcija je bila okrenuta protiv židova i amerikanca koji se de facto okupirali Libanonon a na što su sunije pozdravile, a saveznik Hezbollaha su upravo kršćani a naravno protiv musavih sunija i žida
Pa nisu Perzijanic napali Turke zbog evropljana, bolila ih kita za evropljane nego su mislili iskoristiti priliku sto je sva vojska pod Becom..procitaj i ostalo sto sam napisao i nabijem te na kurac od madjarskog pulina..mrs..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus 6/25/2017, 21:09

Pokazao sam vam zube.

To je ta slika.

To je u prevodu nebojim vas se niti cu.

Svim ljudima dobre volje sretan bajram , zato nitko nece taknit Hodžica koji je u RH.

A vi kojima sam JA nevjernik i necista krv ....a pa dođi.

IMA BRAJO DA TI KRV NA SLAMCICU POPIJEM
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by Guest 6/25/2017, 21:12

govinda wrote:
asilovski wrote:
govinda wrote:
melkior wrote:
govinda wrote:Saudija amje

Jer se nije bas ni susrela sa Perzijom :) da je Perzija bila na Uni, i te kako bi imala problema :) Hocu reci da nema razlike izmedju Islamske monarhije Sauda i Islamske republike Iran sto se tice radikalizma..nego globalni odnosi, jbg, Saudija americka marioneta, Iranci ponizavaju USA jos od 1979. godine..sto se tice onog pasdarana iz Teherana i njemu su i Amerikanci i Francuzi i Svedjani kjafiri...ideje Homeinija su prigrlili mnogi muslimani pa je onda stigao brzi odgovor na "izvoz revolucije": siizam i sunizam, pojacati pricu o razlikama, uciniti sve da muslimani ne prihvate Homeinija i onda, kao i uvijek kad planove pravi neki ocalinko analiticar iz Zapadnog krila Bijele kuce, zajebe stvar i to su iskoristili vehabije, jel sa svojom verzijom radikalizma..
Perzija je posljednji put ozbiljno pretendirala na istočne obale Mediterana još od grčko-perzijskih ratova...šiitska verzija islama nije toliko agresivna i neprijateljska. Doduše, nije toliko stvar u verziji islama koliko o mentalitetu Perzijanaca. Dva naroda mogu dijeli istu religiju, pa čak i istu verziju religije, ali jedan će biti ratoboran i agresivan, a drugi miroljubiv.
O jbt, kako imate svi kratko pamcenje ili vam ga mediji kreiraju? Bejrut 1982. godine? Prve samobulacke akcije sa kamionima bombama ko je izvrsio? Sto se tice Perzijanaca, pa ratovali su sve tamo do 1800 i neke, jedino sto su ispusili u tim ratovima i nisu stigli do obala Mediterana..kasnije su postali americka igracka, onda je 1979. dosao Homeini, progovorio o Velikom Sotoni i napao zapadnjacki stil zivota...sta mislis, pasdarani dopustaju zenama da hodaju otkrivene glave, rock muzika i zapravo sva zapadnjacka muzika su dopusteni? Pa jbt, u Iranu zene jos uvijek ne smiju na stadion da gledaju utakmice...Hidzab je uveden dekretom 1979. godine..stvarno kratko pamcenje, kolega...
Gluposti, vehabije su ti napunile glavu a što bosancu nije niti teško, Perzija je prirodni saveznik Europa već stoljećima, ona je jedan od glavnih razloga što Turci nisu osvojili Beč i što nisu napali Italiju jer su isto vrijeme bili napadnuti od Perzije a što sunije uvijek naglašavaju, Šiiti dozvoljavaju sve vjere dok vehabije ne daju niti sunijama ako nisu vehabije, odnos prema ženama da ne pričam, potpuni manjak kulture, obrozovanja, musavci za razliku od perzijanaca koji za početak i to dobar nisu arapi, imaju građansko društvo i nacija su...ukratko ne da nemaš pojma nego kuracv na biciklu.

Što se tiče Bejruta akcija je bila okrenuta protiv židova i amerikanca koji se de facto okupirali Libanonon a na što su sunije pozdravile, a saveznik Hezbollaha su upravo kršćani a naravno protiv musavih sunija i žida
Pa nisu Perzijanic napali Turke zbog evropljana, bolila ih kita za evropljane nego su mislili iskoristiti priliku sto je sva vojska pod Becom..procitaj i ostalo sto sam napisao i nabijem te na kurac od madjarskog pulina..mrs..


uffff..Gowi...nemoj tako... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus 6/25/2017, 21:12

Šta su te wehabdije na Balkanu uopce umislile ?

Da ce nekog zaplašiti.

A eto zaplaši.

VIDIŠ DA TE PROVICIRAM.

MA GONI U TRI PIZDE MATERINE.

I TO JE TO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by jastreb 6/25/2017, 21:14

RayMabus wrote:Šta su te wehabdije na Balkanu uopce umislile ?

Da ce nekog zaplašiti.

A eto zaplaši.

VIDIŠ DA TE PROVICIRAM.

MA GONI U TRI PIZDE MATERINE.

I TO JE TO.
Ma idioti. Već nam godinama prijete. Neki dan su zaprijetili hrvatskim svinjama i srpskoj paščadi. I na tome je ostalo.

Baš bih volio da ovdje dođu. Tjerali bi ih do sinjega mora.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by Guest 6/25/2017, 21:16

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Šta su te wehabdije na Balkanu uopce umislile ?

Da ce nekog zaplašiti.

A eto zaplaši.

VIDIŠ DA TE PROVICIRAM.

MA GONI U TRI PIZDE MATERINE.

I TO JE TO.
Ma idioti. Već nam godinama prijete. Neki dan su zaprijetili hrvatskim svinjama i srpskoj paščadi. I na tome je ostalo.

Baš bih volio da ovdje dođu. Tjerali bi ih do sinjega mora.


razmnazajete vi Gice...pa ih onda onako borbeno obucite...te kad sgrabe vehabdije za glezanj,nece taj lik vise na noge stati..gloc..gloc..!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus 6/25/2017, 21:17

Jastrebe nemaju svi ljudi muda pokazat svoju fizicku sliku.

Et ja sam prljave krvi i nevjernik.

Pa dođi.

Šta misliš šta je lik koji ovo napravi i ono mogu se smatrat sretnim šta im dosad nisam ušetao u Kalesiju.

Nisam zloco al ovo je ono ZUBI.

DOĐI.

DA TE VIDIMO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus 6/25/2017, 21:20

RayMabus wrote:Jastrebe nemaju svi ljudi muda pokazat svoju fizicku sliku.

Et ja sam prljave krvi i nevjernik.

Pa dođi.

Šta misliš šta je lik koji ovo napravi i ono mogu se smatrat sretnim šta im dosad nisam ušetao u Kalesiju.

Nisam zloco al ovo je ono ZUBI.

DOĐI.

DA TE VIDIMO.
Posebno bih volio da mi napadnu tog Hodžića koji je u drugoj državi i ja ga ŠTITIM.

POGLEDAJ BOLJE U TE OCI.

PROVOKACIJA I INTELIGENCIJA.

I BLAG OSIMJEH,

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 2017-015
RayMabus
RayMabus

Posts : 176349
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 5 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum