ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 21:57

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Neraspravljam s wehabdijama i ova slika je poruka svima najviše Bošnjacima u Hr al i šire.

NECU RASPRAVLJAT S NJIMA.


el to ti zavodiš govindu.....ti kao hrvat i on kao musliman ljubav može početi :)
Govinda nije wehabdija.

Obican covik koji je tu di je inkarnirao se kao svaka pizda ko i ostali na ovoj planeti i gleda normalno stvari tj da preživi na normalni nacin.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 22:01

Wehabdije su koliko ja vidim neke xy pičke koje su rekle da su Hrvati ...citiram neciste krvi i krivovjernici.

Pa eto rekoh pičko jedna ja sam tu a di si ti ?

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 2017-015


No nisu baš neki fighteri ono ......ako im Kolinda da bombona možda napadnu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 22:02

A ako sam ja neciste krvi i krivovjernik onda su i moja djeca ....riješimo to odma


PIZDO
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 22:05

RayMabus wrote:A ako sam ja neciste krvi i krivovjernik onda su i moja djeca ....riješimo to odma


PIZDO
I SAD shvacaš zašto ova slika , otvrena provokacija mene i otvoreno izazivainje.

TAKO SI MI SE U MLADUNČAD.

PIZDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 2017-015
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 22:12

Otvoreno vam kažem a ovo je moja slika poviše , vidim li i budem li a ocu nekakvi Gestapo u Dalamaciji u buducnosti ....brajo ......


UBIT CU TE

I NE TRIBA MI PIŠTOLJ ZA TO

ZADAVIT CU TE RUKAMA SMRADE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by Yehudi Sun 25 Jun - 22:17



 TOPOL - M - 


Russian Topol M


 WORLDS FASTEST NUCLEAR MISSILE 26,000 KM/H


 (MACH 21)


Missile defense is usless !!!!!!!!!!
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by govinda Sun 25 Jun - 22:21

Jesu ovi Zidovi nabrijani na nuklearni rat...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by My Brother Billo Sun 25 Jun - 22:23

znaci saudi nemogu unistiti malo pleme huta u jemenu vec ...koliko ima?godina nemam pojma a unistice Ruse za 3 dana,ajde bas me zanima kako ce to izvesti.
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 22:24

yehudi aj odjebi s tim atomskima.


imam prvjerenu informaciju da s time nece nitko napadat

još bi mi radioaktizirao mladuncad

oš da tebi skocim na vrat ?

neš

e nemoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 22:25

My Brother Billo wrote:znaci saudi nemogu unistiti malo pleme huta u jemenu vec ...koliko ima?godina nemam pojma a unistice Ruse za 3 dana,ajde bas me zanima kako ce to izvesti.
seru kavke , oce se postavit kao moralna vertikala ovima jer puše rat pa ce sad oni ovoo no ...nesmiju ni Erdoganu prnit oko Katara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by My Brother Billo Sun 25 Jun - 22:28

longi posalji na te saude legiju andjela  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 22:32

My Brother Billo wrote:longi posalji na te saude legiju andjela  cat
Pa Turci ih nevole ....šta misliš da je ovo :

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by My Brother Billo Sun 25 Jun - 22:34

Turcima su Kurdi trn u oku,nece se oni kaciti sa Saudijcima,eventualno mogu napasti opet Grke kad procjene da mogu iskoristiti faktor iznenadjenja.
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 22:35

Turci nisu Arapi.

Nevole ih.

Želim mir između Evrope i Turske.

Neželim da nam nitko dira MLADUNCAD.

Turci me kuže.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 22:36

My Brother Billo wrote:Turcima su Kurdi trn u oku,nece se oni kaciti sa Saudijcima,eventualno mogu napasti opet Grke kad procjene da mogu iskoristiti faktor iznenadjenja.
EU nece napast Tursku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by My Brother Billo Sun 25 Jun - 22:38

jebote jaka stvar jel ih vole ili nevole,u politici se gledaju interesi a ne ljubav,ajde moze se napraviti neka ceremonija kao udruzenje Tursko-Saudijskog prijateljstva itd,nek se mladi vole  cat
Zelis mir? tvoje zelje su irelevantne.Da ti nije rodjendan?gasis svijecice pa si zazelio zelju? :clown
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 22:39

Nema napada na Tursku.

Njihova mornarica a mediternaska su zemja želi mir.


NEMA NAPADA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 22:41

My Brother Billo wrote:jebote jaka stvar jel ih vole ili nevole,u politici se gledaju interesi a ne ljubav,ajde moze se napraviti neka ceremonija kao udruzenje Tursko-Saudijskog prijateljstva itd,nek se mladi vole  cat
Zelis mir? tvoje zelje su irelevantne.Da ti nije rodjendan?gasis svijecice pa si zazelio zelju? :clown
Nema napada.

Nikad se nisu takli u moju mladunčad.

NEMA NAPADA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by My Brother Billo Sun 25 Jun - 22:43

opet nisi uzeo lijekove  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by RayMabus Sun 25 Jun - 22:45

My Brother Billo wrote:opet nisi uzeo lijekove  cat
Srbin mi nece solit pamet ocu li ja napast republiku Tursku.

Rekao sam NE.

DOVIĐEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by govinda Sun 25 Jun - 22:47

My Brother Billo wrote:Turcima su Kurdi trn u oku,nece se oni kaciti sa Saudijcima,eventualno mogu napasti opet Grke kad procjene da mogu iskoristiti faktor iznenadjenja.
kakve ba Grke napasti, pusti tu njemacku pricu kad su uvaljivali Grcima leoparde na kredit :)) Turska otvorila Grcima slobodan pristup trzistu rada i roba i usluga, kakvo ratovanje sa Grcima...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji - Page 7 Empty Re: Kuća Saud: u roku 3 dana uništit ćemo ruske snage u Siriji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum