ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by catabbath Fri 23 Jun - 14:00

HVIDRA plemstvo. Još neka donesu zakon da im se dodijele lordovske titule.

catabbath

Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Eva_ Fri 23 Jun - 14:01

Ne spominji to više! Plenki šalje muriju na vrata sada za verbalni delikt, a za mjesec dva slat će specijalce da te deložiraju ili će ti konfiscirati limuzinu.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by RayMabus Fri 23 Jun - 14:01

Kradezeovska ekonomskav logika . PDV 25% = DERI NAROD I TO IDE NAMA , NAŠE GLASACKO TIJELO.

E sad ih zahebalo otvoreno tržište i krah natalitet pa nemaju koga derat a tili bi svakom dat a para nigdje.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 175645
2014-04-11


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by RayMabus Fri 23 Jun - 14:02

Eva_ wrote:Ne spominji to više! Plenki šalje muriju na vrata sada za verbalni delikt, a za mjesec dva slat će specijalce da te deložiraju ili će ti konfiscirati limuzinu.
Plenkovic je obični šupak i jadnik i to sam napisao na Imbexu tako neka čita da nebude eto napisao na nekoj zabiti od foruma.

Provociram ga.

Napisao sam i da me boli kurza za njihove prijave i BOLI ME KURAZ.

KRAJ RASPRAVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175645
2014-04-11


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Guest Fri 23 Jun - 14:03

catabbath wrote:HVIDRA plemstvo. Još neka donesu zakon da im se dodijele lordovske titule.

može. Sir, Parizer, Kulen, Mortadela...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by debotoijusto Fri 23 Jun - 14:04

Ministar nije želio otkriti koliko će prava koja proizlaze iz novog Zakona stajati državu.

nista , ovo ostvarivo kao i kupovina INE

 novim Zakonom žele omogućiti prava trenutno nezaposlenim veteranima kojima bi se, ako ne mogu raditi, omogućilo pravo na mirovinu. 

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Branitelji_presuda14-030215
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Guest Fri 23 Jun - 14:04

Eva_ wrote:Ne spominji to više! Plenki šalje muriju na vrata sada za verbalni delikt, a za mjesec dva slat će specijalce da te deložiraju ili će ti konfiscirati limuzinu.

majku mu i oca društveno političkog radnika jebem! Plenkoviću naravno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by RayMabus Fri 23 Jun - 14:13

Et jedino šta mene tu razlikuje kad to pišem je šta ja svaki put ako osjetim da treba je napišem da nevirujen u politicku borbu nasiljen i nevirujen u te stvari stvarno.

A i ona Šuica rođena Luetić s kojon se on stalno naslikava mi je neka daljna rodica tako da ....pljucan ga da se popravi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175645
2014-04-11


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by RayMabus Fri 23 Jun - 14:15

Ja ti nevirujen u te politicke borbe nasiljen ...evo recimo vi glasate za neku strancicu i bil volili da netko napadne vašeg kandidata ?

Neucini drugome ono šta neželiš da tebi netko ucini.

TO JE TO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175645
2014-04-11


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by RayMabus Fri 23 Jun - 14:23

Jedina osoba na politickoj sceni koju bi ja pljunio u živo da je susretnem je Vesna Pusic ( radi poginule djece u slavonskom brodu jer sam i ja mogao biti to djete ) i nju nemogu smislit i nju bi pljunuo.

Tako da meni taj Plenković u biti simpatican malo jer ju je RAZGUZIO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175645
2014-04-11


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Guest Sat 24 Jun - 9:29

Ministar nije htio reci koliko ce to novca biti..Pa pas mu guzicu poharao,zivi na grbaci naroda,a narod ne smije znati... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Guest Sat 24 Jun - 9:29

Opet ce jedna velika lijepa suma biti podjeljena na visim nivoima..mafija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by vili40 Sat 24 Jun - 9:30

pismejker wrote:Ministar nije htio reci koliko ce to novca biti..Pa pas mu guzicu poharao,zivi na grbaci naroda,a narod ne smije znati... :cleanteeth
sa takvim stvarima ide se oprezno,pa vidiš da su ljudi postali bijesni.Ni sam ne znam zbog čega.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Guest Sat 24 Jun - 9:34

vili40 wrote:
pismejker wrote:Ministar nije htio reci koliko ce to novca biti..Pa pas mu guzicu poharao,zivi na grbaci naroda,a narod ne smije znati... :cleanteeth
sa takvim stvarima ide se oprezno,pa vidiš da su ljudi postali bijesni.Ni sam ne znam zbog čega.
Pa samo dolijeva ulje na vatru...ovdje nema love za investiranje u mlade ,pa i starije koji napustaju drzavu,a ima love da se dijeli bezveze..

nakon 22 godine od rata,sad bi djelili neku pinku..

Cisto zato da pridobiju glasove..dosad su mogli krepeti od gladi,barem oni posteni,koji se nisu afirmirali u kojekave udruge ili politiku da to unovce...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Kermit Sat 24 Jun - 12:06

catabbath wrote:HVIDRA plemstvo. Još neka donesu zakon da im se dodijele lordovske titule.
Sada plus HVO i to barem 200.000 + te još 50.000 o+ ovdje pa to nece bog otac moći plaćati
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Kermit Sat 24 Jun - 12:07

debotoijusto wrote:
Ministar nije želio otkriti koliko će prava koja proizlaze iz novog Zakona stajati državu.

nista , ovo ostvarivo kao i kupovina INE

 novim Zakonom žele omogućiti prava trenutno nezaposlenim veteranima kojima bi se, ako ne mogu raditi, omogućilo pravo na mirovinu. 

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Branitelji_presuda14-030215

Ko onaj cigo sa mirovinom iako kurca nije radio dr mr
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Guest Sat 24 Jun - 12:09

stid te bilo..vidis koje su to tuzne i napačene face... :sneezing
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Eroo Sat 24 Jun - 12:39

Eva_ wrote:Janjićarski red se uvodi.
Demesićizacija.
Eroo
Eroo

Posts : 74508
2016-07-22


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Guest Sat 24 Jun - 15:53

TRPAAAJ sve bosance i vlaje na državnu sisu. trpaj sve to.

a sve mlade trpaj u buseve i u njemačku i irsku. trpaj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Guest Sat 24 Jun - 21:53

Pinochet wrote:TRPAAAJ sve bosance i vlaje na državnu sisu. trpaj sve to.

a sve mlade trpaj u buseve i u njemačku i irsku. trpaj

To je u tijeku...yoda,pakiraj se...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by My Brother Billo Sat 24 Jun - 21:54

dje ce juda?na novi zeland  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Vlada najavila nove naknade za nove branitelje - Page 2 Empty Re: Vlada najavila nove naknade za nove branitelje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum