ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi - Page 3 Empty Re: Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi

Post by RayMabus 23/6/2017, 00:44

Neprivlace me te ekonomskofizicke veze ...ekonomija i seks.

To me nezanima tj nije mi to veza.

Energetskoduhovne veze su mi veze.

RayMabus

Posts : 177125
2014-04-11


Back to top Go down

Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi - Page 3 Empty Re: Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi

Post by Guest 23/6/2017, 03:19

prckov wrote:nisi dovoljno jak

nije dovoljno cuck, treba se ugledati na svetog Josipa, koji treba biti uzor svim muškarcima kako prihvatiti ženski promiskuitet
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi - Page 3 Empty Re: Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi

Post by Guest 23/6/2017, 03:26

prckov wrote:Ako nisu sposobni podnijet taj poraz ne trebaju ulazit u brak I treba I'm se objasnit kako stvari stoje.

Žene su promiskuitetne, zato je veličina penisa kod muškaraca bitna i osim toga i veličina "jaja", žene nisu vjerne, spavaju okolo

Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi - Page 3 210-74223

osim što se muškarci koriste veličinom penisa i veličinom muda (količinom sperme) kao odgovorom na ženski promiskuitet ujedno se koriste i nasiljem kako bi kontrolirali ponašanje ženke kao i svi ostali majmuni, odnosno općenito sisavci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi - Page 3 Empty Re: Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi

Post by RayMabus 23/6/2017, 08:00

Nisam dovoljno zainteresiran.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177125
2014-04-11


Back to top Go down

Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi - Page 3 Empty Re: Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi

Post by RayMabus 23/6/2017, 08:30

Puno ljudi ocekuju od partnera ( svaki spol ) a ono nismo savršeni ni supermeni pa onda et kao nevalja.

Prevelika ocekivanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177125
2014-04-11


Back to top Go down

Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi - Page 3 Empty Re: Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi

Post by RayMabus 23/6/2017, 10:15

Baš sam sad bio do Splita i na TTSu di je ta crkva. Idem posli opet do grada. To je na brigu.

Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi - Page 3 Vidovac-2014-iz-zraka-Copy
RayMabus
RayMabus

Posts : 177125
2014-04-11


Back to top Go down

Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi - Page 3 Empty Re: Ubojstvo u Splitu: Muškarac ubio ženu pa se objesio u obližnjoj crkvi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum