ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dvi jadne picketine raketa i modric

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by darth_vader 15/9/2015, 16:51

kic wrote:da o lijevom beku ne pričam, možda je 352 za nas prava formacija..

Moraš imati dva Jarnija za to igrati...možda dok je Srna mlađi bio desna strana se i mogla pokriti...fali nam vezni rad s glavom i repom, ma kakav par zadnjih veznih i slične nebuloze...pa ne možeš glavnom i jedinom napadaču prekinuti dotok lopti, a imaš igrače koji kroz uši znaju podvaliti loptu samo ne mogu jer glume stopere...i to vrlo loše...

darth_vader

Posts : 19665
2014-04-17


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by darth_vader 15/9/2015, 16:57

kic wrote:a i imam dojam da smo bolje igrali kad bi stavili 2 naprijed, ovak protivniku olakšaš posao, samo paze na Mandžu i svi ga stave u džep, a i ovak je sve mutaviji.
 
Pa naravno...ne znam čemu uopće te sterilne taktike tipa ako mi ne napadnemo protivnika možda neće on niti nas služe...to nek igraju Talijani, Mourinho ili Grci...daj nama brate momčad koja ima glavu i rep i gdje se zna tko na kojoj poziciji igra, a ne fore u stilu lažni napadač, lažno krilo, lažni vezni, a bogtejeba, a koji su pravi onda...s tim lutanjima u taktici najviše sami sebe izjebemo...imam osjećaj da pojedini igrači ne znaju niti na koju stranu terena treba napadati...


Last edited by jasambrend on 15/9/2015, 17:07; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by kic 15/9/2015, 17:05

isti problem kao s košarkom izgleda, ne znaju se role prave, tko je vodonoša a tko diktira ritam..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by Guest 15/9/2015, 18:19

jedini istinski heroj je mario mandžukić najbolji igrač reprezentacije.

modrić i raketa prevare iz primere.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by darth_vader 15/9/2015, 19:00

:D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by Guest 15/9/2015, 19:03

a i realno više je dao reprezentaciji nego modrić i rakitići zajedno. modrić je pod bilićem igrao, kasnije prestao igrati, a raketa je prvu i zadnju dobru utakmicu za reprezentaciju odigrao 2008 protiv njemačke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by FRANK 15/9/2015, 19:28

Nacisticki brat i slavni ss vojnik moj operw razvaljuje po kicinjovom usranom forumu ovo je blitzkrieg sieg heil

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by Guest 15/9/2015, 19:57

srna je zadnju dobru utakmicu za reprezentaciju odigrao dok je niko kovač još bio nogometaš. 

kakvo šamaranje deme, enda i ampera.


Last edited by operw on 15/9/2015, 19:57; edited 1 time in total (Reason for editing : f)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by Guest 15/9/2015, 20:31

dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Rvddnr



dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Cae650bd2030d5bc8c3b818741d5a2f3_large




dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Mand_uki__665844S1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dvi jadne picketine raketa i modric - Page 2 Empty Re: dvi jadne picketine raketa i modric

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum