ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 08:43

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:uglasvnom ne sviđaju mi se supkoljupci svih boja...jer ljubiti tuđe supke i zeljeti biti kolonija jednih ili drugih jako je los stav..dapace izdajnicki
vidis, ja sam veci suverenist od tebe,
svaki narod ima apsolutno pravo na suverenost, kako moje pleme tako i ostali narodi osim ako tu suverenost sami ne podrede dogovorom
,edjuti, kad vec spominjes supkolisce, ko vodi hrvatsku od 2000dite naovam i kud je vodi,
znaci ti dajes pravo srbima sto su htjeli odcijepiti 'sao krajinu' od hrvatske..zanimljivo....

vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 08:47

plenkovic je takav kakav je...ali ovdje sto s etice krima i ukrajine ne moze drugacije govoriti jer u suprotnomdao bi argumente srbiji i srbima...'tu priznate odcjepljenje krima od ukrajine a niste dali da se krajina odcijepi od hrvatske'....jbg....realno nas slucaj je povezan itekako sa drugim slicnim slucajevima u svijetu...i zato smo tu u nekom nezavidnijem polozaju...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 08:53

ja od svegtog osobno zelim da se plenki osobno izjasni zasto ima takvu politiku prema rusiji i ljudima ce biti onda razumljivo...ako mora tako zbog brisela onda neka kaze 'nemam izbora naredili su da imamo takvu politiku prema rusiji jer nismo u poziciji da se inatimo zbog tog i tog razloga'....a ako je to zbog privatnih stavova...'aneksija krima i događaji u ukrajini me jako podsjecaju na nas slicaj iz devedesetih i ne volim one koji otimaju'..i to bi se dalo razumjeti..ovako izjavi sto izjavi bez objasnjenja i onda se svi pitaju zbog cega,..i moze se samo nagađati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 09:04

sto se tice putina i njegovog nacina vladanja on to moze u rusiji i sa rusima koji nisu naviknuti na demokraciju..prakticno nikad ni nisu zivjeli u demokratskom sustavu...od cara ivana groznog preko cara nikolaja,staljina i komunsitickog sistema do putina...jeljcin je nesto pokusao ali vidjelo se da rusi tako ne mogu kvalitetno funkcionirati...mogu funkcionirati samo po sistemu..'ono sto ja kazem i radim to tako mora biti i nema drugih nacina'...isto kao i muslimani...mo's ti njima bacati cvijece,obecavati sve zivo..ali oni se ravnaju po onoj..'bolje da nema sela nego da nestanu obicaji'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by mutava baštarda 14/6/2017, 09:34

vuksadinare wrote:ja od svegtog osobno zelim da se plenki osobno izjasni zasto ima takvu politiku prema rusiji i ljudima ce biti onda razumljivo...ako mora tako zbog brisela onda neka kaze 'nemam izbora naredili su da imamo takvu politiku prema rusiji jer nismo u poziciji da se inatimo zbog tog i tog razloga'....a ako je to zbog privatnih stavova...'aneksija krima i događaji u ukrajini me jako podsjecaju na nas slicaj iz devedesetih i ne volim one koji otimaju'..i to bi se dalo razumjeti..ovako izjavi sto izjavi bez objasnjenja i onda se svi pitaju zbog cega,..i moze se samo nagađati
a kad iz brisela narede da se uvede i treći spol hoćeš li i onda imati razumjevanja za direktive...
ja bi volio da se izjasniš ima li za tebe ikakve razlike između slučaja krim i kosovo.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 09:59

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:ja od svegtog osobno zelim da se plenki osobno izjasni zasto ima takvu politiku prema rusiji i ljudima ce biti onda razumljivo...ako mora tako zbog brisela onda neka kaze 'nemam izbora naredili su da imamo takvu politiku prema rusiji jer nismo u poziciji da se inatimo zbog tog i tog razloga'....a ako je to zbog privatnih stavova...'aneksija krima i događaji u ukrajini me jako podsjecaju na nas slicaj iz devedesetih i ne volim one koji otimaju'..i to bi se dalo razumjeti..ovako izjavi sto izjavi bez objasnjenja i onda se svi pitaju zbog cega,..i moze se samo nagađati
a kad iz brisela narede da se uvede i treći spol hoćeš li i onda imati razumjevanja za direktive...
ja bi volio da se izjasniš ima li za tebe ikakve razlike između slučaja krim i kosovo.
..me znam je li krim imao imao status republiek ili autonomne oblasti da bi mogao te slucajeve usporediti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by epikur37 14/6/2017, 10:08

Pa pravno krim ima veci legitimitet za neovisnost nego kosovo a i realno politicki
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 10:12

epikur37 wrote:Pa pravno krim ima veci legitimitet za neovisnost nego kosovo a i realno politicki
po kojoj osnovi pravno to je puno vaznije nego povijesno ili politicki..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 10:19

hrvatska je imala kao i sotale republike ex-yu po ustavu i zakonu otici izaci iz jugoslavije i to joj je donjelo najprije priznanje neovisnosti..a na osnovu samo povijesnog ili politickog prava mogla si je objesiti macku od rep sto bi dobila priznanje..jedino van prava dobili bi priznanje oni koji su se dogovorno rastali kao sto je bio slucaj slovacke i ceske
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by epikur37 14/6/2017, 10:25

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Pa pravno krim ima veci legitimitet za neovisnost nego kosovo a i realno politicki
po kojoj osnovi pravno to je puno vaznije nego povijesno ili politicki..

Prvo imali su referendum...Kosovo nije.

Drugo povijesno su dio Rusije...Kosovo nije Albanije.

Pokrajina su svakako i ravnopravni dio Ukrajine bili.

Kosovo nije bilo republika..

I tako dlje.


+ Rusija je svjetska i nuklearna sila.

Daklem..Ukri su se samopojebali i još nije zaključen račun.



Da budem jasam ja sam za pripajanje većinskog kosova Albaniji.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 10:29

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Pa pravno krim ima veci legitimitet za neovisnost nego kosovo a i realno politicki
po kojoj osnovi pravno to je puno vaznije nego povijesno ili politicki..

Prvo imali su referendum...Kosovo nije.

Drugo povijesno su dio Rusije...Kosovo nije Albanije.

Pokrajina su svakako i ravnopravni dio Ukrajine bili.

Kosovo nije bilo republika..

I tako dlje.


+ Rusija je svjetska i nuklearna sila.

Daklem..Ukri su se samopojebali i još nije zaključen račun.



Da budem jasam ja sam za pripajanje većinskog kosova Albaniji.
kosovo nije moglo ni imati referendum jer represivni aparat slobodana milosevica nije dao..drugo na kosovu je rat bio a na krimu ne...drugo vecina stanovnika krima nisu rusi...ali na kosovu jesu albanci...pa shodno tome krim je onda mogao biti neovisna drzava ni u sastavu ukrajine ni u sastavu rusije..sto bi mozda i najpostenije bilo..pa sad kao drzava krim bi onda mogla sama odluciti kome ce se prikloniti rusiji ili ukrajini kao saveznik..krim ima vise dodirnih tocaka mislim politickih sa crnom gorom nego kosovom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Eva_ 14/6/2017, 11:41

A tko je većina na Krimu?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 11:47

Eva_ wrote:A tko je većina na Krimu?
rusi nisu...i zato k5rim ima vise poveznica sa crnom gorom nego kosovom...mada mi jedna stvar nije jasna vi koji dajete pravo na neki nacin sto je rusija prisvojila krim...zapravo dajete pravo i srbiji i srbima sto su htjeli odcijepiti tzv.'krajinu' od hrvatske...jer jbg i u 'krajini' je proveden referndum i 99% su se izjasnili o prisjadinjenju srbiji ili ostanku u jugi..jbg..pazite malo kad se pozivate ne referendume
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by provocator 14/6/2017, 11:58

vuksadinare wrote:
Eva_ wrote:A tko je većina na Krimu?
rusi nisu...i zato k5rim ima vise poveznica sa crnom gorom nego kosovom...mada mi jedna stvar nije jasna vi koji dajete pravo na neki nacin sto je rusija prisvojila krim...zapravo dajete pravo i srbiji i srbima sto su htjeli odcijepiti tzv.'krajinu' od hrvatske...jer jbg i u 'krajini' je proveden referndum i 99% su se izjasnili o prisjadinjenju srbiji ili ostanku u jugi..jbg..pazite malo kad se pozivate ne referendume
Ne da tebi jedna stvar, kako sam kažeš, nije jasna... tebi mnoge stvari nisu jasne.
Kao prvo Krim je nekada bi dio Rusije...
Kao drugo Krim je bio Autonomna republika u okviru Ukrajine. Dakle republika sa svojim parlamentom i svojom Vladom i sukladno tome su raspisali referendum. I mi smo (Hrvatska) sukladno činjenici da je hrvatski parlament donio takvu odluku raspisali referendum ne pitajući za dopuštenje Beograd.

Nadalje... Rusija i Putin, tri puta su odbijali bilo kakav referendum o osamostaljenju i pripojenju Krima Rusiji. Ponavaljam... Tri puta. E pa jebiga sad... sad bi malo NATO snage Rusiju jebale na istočnim granicama... Reko Putin; Ne bu išlo!

_________________
Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 12:03

provocator wrote:
vuksadinare wrote:
Eva_ wrote:A tko je većina na Krimu?
rusi nisu...i zato k5rim ima vise poveznica sa crnom gorom nego kosovom...mada mi jedna stvar nije jasna vi koji dajete pravo na neki nacin sto je rusija prisvojila krim...zapravo dajete pravo i srbiji i srbima sto su htjeli odcijepiti tzv.'krajinu' od hrvatske...jer jbg i u 'krajini' je proveden referndum i 99% su se izjasnili o prisjadinjenju srbiji ili ostanku u jugi..jbg..pazite malo kad se pozivate ne referendume
Ne da tebi jedna stvar, kako sam kažeš, nije jasna... tebi mnoge stvari nisu jasne.
Kao prvo Krim je nekada bi dio Rusije...
Kao drugo Krim je bio Autonomna republika u okviru Ukrajine. Dakle republika sa svojim parlamentom i svojom Vladom i sukladno tome su raspisali referendum. I mi smo (Hrvatska) sukladno činjenici da je hrvatski parlament donio takvu odluku raspisali referendum ne pitajući za dopuštenje Beograd.

Nadalje... Rusija i Putin, tri puta su odbijali bilo kakav referendum o osamostaljenju i pripojenju Krima Rusiji. Ponavaljam... Tri puta. E pa jebiga sad... sad bi malo NATO snage Rusiju jebale na istočnim granicama... Reko Putin; Ne bu išlo!
pa onda je krim isto tako turski koliko i ruski kad bi se gledale povijesne okolnosti...ili bosna hrvatska...jbg
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Guest 14/6/2017, 12:06

fuk..treba imati mooda uzeti svoje natrag...ako to doista smatras svojim..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Eroo 14/6/2017, 12:09

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Pa pravno krim ima veci legitimitet za neovisnost nego kosovo a i realno politicki
po kojoj osnovi pravno to je puno vaznije nego povijesno ili politicki..

Prvo imali su referendum...Kosovo nije.
A što će im referendum? Imat će ga kad se budu trebali pripojiti Albaniji. Kao i Krim, uostalom.
Kosovo će za savjetnika  po tom pitanju uzeti Putina. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 12:11

pismejker wrote:fuk..treba imati mooda uzeti svoje natrag...ako to doista smatras svojim..
danas s ovih vremensih distanci tesko je vise odrediti cije je sto..mislim da su rusi vise iz strateskih razloga aneksirali krim nego nekih povijesnih...krim je najveca baza crnomorske flote...i gubitak krima znaci da gube nadzor i nad crniom morem i time sebe dovedu u pat poziciju...sve iam svoje..povijest tu igra najmanju ulogu osim izgovora..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Guest 14/6/2017, 12:15

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:fuk..treba imati mooda uzeti svoje natrag...ako to doista smatras svojim..
danas s ovih vremensih distanci tesko je vise odrediti cije je sto..mislim da su rusi vise iz strateskih razloga aneksirali krim nego nekih povijesnih...krim je najveca baza crnomorske flote...i gubitak krima znaci da gube nadzor i nad crniom morem i time sebe dovedu u pat poziciju...sve iam svoje..povijest tu igra najmanju ulogu osim izgovora..
to je istina,no dobro je kako kazes imati i povijesne razloge za tako nesto,kao argumente..
ameri su poceli previse ozbiljno pucati na crno more i Ukrajinu,pa je logican potez bilo proglasiti Krim autonomnim uz protektorat Rusije...
vis kako su odjedared ameri digli ruke od svega?..Misli su da ce se Rusi i Ukrajinci poklati masivno,a oni ce uletjeti kao pregovaraci i donijeti "demokraciju" Ukrajini..
Ukri i Rusi su puno blize,nego to ljudi vide,i kako god bilo izmedju njignekad gadno,te dvje nacije se jako blisko ispreplicu...sami narodi uopce nisu posvadjani..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by mutava baštarda 14/6/2017, 12:33

Eroo wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Pa pravno krim ima veci legitimitet za neovisnost nego kosovo a i realno politicki
po kojoj osnovi pravno to je puno vaznije nego povijesno ili politicki..

Prvo imali su referendum...Kosovo nije.
A što će im referendum? Imat će ga kad se budu trebali pripojiti Albaniji. Kao i Krim, uostalom.
Kosovo će za savjetnika  po tom pitanju uzeti Putina. :D
možda je još bolje pitanje zašto kosovo ne smije imati referendum o pripojenju albaniji. što se čeka
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 12:34

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:
pismejker wrote:fuk..treba imati mooda uzeti svoje natrag...ako to doista smatras svojim..
danas s ovih vremensih distanci tesko je vise odrediti cije je sto..mislim da su rusi vise iz strateskih razloga aneksirali krim nego nekih povijesnih...krim je najveca baza crnomorske flote...i gubitak krima znaci da gube nadzor i nad crniom morem i time sebe dovedu u pat poziciju...sve iam svoje..povijest tu igra najmanju ulogu osim izgovora..
to je istina,no dobro je kako kazes imati i povijesne razloge za tako nesto,kao argumente..
ameri su poceli previse ozbiljno pucati na crno more i Ukrajinu,pa je logican potez bilo proglasiti Krim autonomnim uz protektorat Rusije...
vis kako su odjedared ameri digli ruke od svega?..Misli su da ce se Rusi i Ukrajinci poklati masivno,a oni ce uletjeti kao pregovaraci i donijeti "demokraciju" Ukrajini..
Ukri i Rusi su puno blize,nego to ljudi vide,i kako god bilo izmedju njignekad gadno,te dvje nacije se jako blisko ispreplicu...sami narodi uopce nisu posvadjani..
za razliku do ovdje gdje su narodi isposvađani
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 8 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum