ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Ringo10 13/6/2017, 16:15

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
max123 wrote:
asilovski wrote:Plenković  je na tiskovnoj konferenciji s ukrajinskim kolegom Volodimirom Grojsmanom kazao da je Hrvatska je bila žrtva velikosrpske agresije 90-ih godina, imala okupirana područja i ugrožen teritorijalni integritet, ali i iskustvo mirne reintegracije i “stoga u ovoj aktualnoj sitaciji u kojoj se Ukrajina nalazi, s privremeno okupiranim područjim Donecka i Luhanska i ilegalnom aneksijom Krima, želi  pomoći Ukrajini da mirno integrira svoj teritorij u ustavnopravni poredak”.
ovdi sve stima od a do z!drugo je to sto rvati imaju supke kao politicare.s druge strane, te politicke supcine dolazi iz rvackog naroda,ne pak iz tunguzije.tu ide ona kineska:svaki narod ima politicare koje zasluzuje...
gledaj cirkusa..supkoljupci se medjusobno optuzuju da onaj ljubi krivi supak..a ne onaj koji ljubi kao pravi supak..cirkus.. Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 1f602
Znam na sta ciljas..

Mi koji podrzavamo ruski koncept uredjenja medjunarodnih odnosa ne zelimo biti ruska kolonija. To vi lizaci zapadnih shupaka pojednostavljujete.

Ako ne zelim sukob i rat sa Rusijom to ne znaci da sam ruska kolonija.

A mozda u hrvatskom mentalnom sklopu ne postoji koncept zvani biti suveren i nicija kolonija.
o da...ja sam cisti zapadni supkoljubac dokazan bar sam ja bio i na starom forumu dokazani protivnik ulaska u eu pa cak i nato ali ne zelim da mi i rujo namece svoja msiljenja i određuje sto i kako..samo i jedino na ravnopravnim odnosima..po sisteemu plati i nosi a ne zavirivati preko plota
Ne namece tebi Rujo nista.

Ali ti namecu neki drugi.

Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Ringo10 13/6/2017, 16:16

max123 wrote:
vuksadinare wrote:
gledaj cirkusa..supkoljupci se medjusobno optuzuju da onaj ljubi krivi supak..a ne onaj koji ljubi kao pravi supak..cirkus.. Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 1f602
nema druge,utrpat nas opet u neki a-ugarski sustav.odredit nam precizno di i dokle i to je to...
PA izgleda da drukcije i nemozemo i ne znamo funkcionirati.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 13/6/2017, 16:18

max123 wrote:
vuksadinare wrote:
gledaj cirkusa..supkoljupci se medjusobno optuzuju da onaj ljubi krivi supak..a ne onaj koji ljubi kao pravi supak..cirkus.. Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 1f602
nema druge,utrpat nas opet u neki a-ugarski sustav.odredit nam precizno di i dokle i to je to...
proucavao i dosao do zakljucka najveci problem kod hrvata je mentalitet.....'jebite vrag kaj bu meni onaj tulavi bosanec određival dok sam ja bil bec on je cesao turcinu leđa'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Eroo 13/6/2017, 16:20

vuksadinare wrote:uglasvnom ne sviđaju mi se supkoljupci svih boja...jer ljubiti tuđe supke i zeljeti biti kolonija jednih ili drugih jako je los stav..dapace izdajnicki
A mogli ste proglasiti neutralnost kao Srbija...Jebote kru, šta bi reka Levi, ka'ćete više iz 19.-og stoljeća provirit... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Guest 13/6/2017, 16:22

Eva_ wrote:Ima već moja tema! Asila, i tebi dioptrija slaba.

ja rijetko kad otvaram tuđe teme
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by max123 13/6/2017, 16:25

vuksadinare wrote:
proucavao i dosao do zakljucka najveci problem kod hrvata je mentalitet.....'jebite vrag kaj bu meni onaj tulavi bosanec određival dok sam ja bil bec on je cesao turcinu leđa'
neprizna rvat rvatu pa da ga jebes.nevalja mu sdp,nevalja mu adz,nevalja mu most,nevalja mu janica,marica,ivica.nema tu pomoci.stavit mu stranca na vrat i zdrao.to je naviko,uslo u gene i amen...


Last edited by max123 on 13/6/2017, 16:33; edited 1 time in total
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Leviathan2 13/6/2017, 16:33

Stanojko wrote:
Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:
Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:...ajmo svi ruke u zrak..'dodo putine...dodo putine..' lol!
vucina, ovo nije komentar ni odgovor, zanima me koliko imas godina da postavim onda pitanje
kakve veze imaju moje godine..ovo je odgovor..ne mozes biti za putina ako nisi za dodu..u tome se krije dogovor
hm, pretpostavit cu da si negdje oko 50, plus minus,
 po toj logici ces zivjet jos nekih 20 do 30 godina, sto mislis hoce li hrvatska postojat u to doba kao drzava ili ce biti samo uspomena i povjesni zapis
Uuuu... Jel mogu ja!? Jel mogu ja!? :raishand
nemos

_________________
Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Leviathan2 13/6/2017, 16:36

vuksadinare wrote:
Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:
Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:...ajmo svi ruke u zrak..'dodo putine...dodo putine..' lol!
vucina, ovo nije komentar ni odgovor, zanima me koliko imas godina da postavim onda pitanje
kakve veze imaju moje godine..ovo je odgovor..ne mozes biti za putina ako nisi za dodu..u tome se krije dogovor
hm, pretpostavit cu da si negdje oko 50, plus minus,
 po toj logici ces zivjet jos nekih 20 do 30 godina, sto mislis hoce li hrvatska postojat u to doba kao drzava ili ce biti samo uspomena i povjesni zapis
sam ti navijaj.. :)
ne navijam ja nista, meni vise odgovara postojanje hrvatske nego da postane neciji pripojeni teritorij
pitao sam te  jednostavno sto zakljucujes na osnovu politisko ekonomskih kretanja u hrvatskoj od 90 naovamo,
pitanje nij obojeno nikakovim predrasudama nego cisto razvojem situacije

_________________
Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Leviathan2 13/6/2017, 16:39

vuksadinare wrote:uglasvnom ne sviđaju mi se supkoljupci svih boja...jer ljubiti tuđe supke i zeljeti biti kolonija jednih ili drugih jako je los stav..dapace izdajnicki
vidis, ja sam veci suverenist od tebe,
svaki narod ima apsolutno pravo na suverenost, kako moje pleme tako i ostali narodi osim ako tu suverenost sami ne podrede dogovorom
,edjuti, kad vec spominjes supkolisce, ko vodi hrvatsku od 2000dite naovam i kud je vodi,

_________________
Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by RayMabus 13/6/2017, 16:40

Hr vec sad nepostoji , donila u miraz EU jadransku obalu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Eroo 13/6/2017, 16:42

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:uglasvnom ne sviđaju mi se supkoljupci svih boja...jer ljubiti tuđe supke i zeljeti biti kolonija jednih ili drugih jako je los stav..dapace izdajnicki
vidis, ja sam veci suverenist od tebe,
svaki narod ima apsolutno pravo na suverenost, kako moje pleme tako i ostali narodi osim ako tu suverenost sami ne podrede dogovorom
,edjuti, kad vec spominjes supkolisce, ko vodi hrvatsku od 2000dite naovam i kud je vodi,
Danas je suverena jedino Sjeverna Koreja, a ni ona neće biti zadugo...
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Leviathan2 13/6/2017, 16:45

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:uglasvnom ne sviđaju mi se supkoljupci svih boja...jer ljubiti tuđe supke i zeljeti biti kolonija jednih ili drugih jako je los stav..dapace izdajnicki
vidis, ja sam veci suverenist od tebe,
svaki narod ima apsolutno pravo na suverenost, kako moje pleme tako i ostali narodi osim ako tu suverenost sami ne podrede dogovorom
,edjuti, kad vec spominjes supkolisce, ko vodi hrvatsku od 2000dite naovam i kud je vodi,
Danas je suverena jedino Sjeverna Koreja, a ni ona neće biti zadugo...
a ja im zelim jos najmanje milenij, kako god bilo ako im je tako dobro ja im zelim sve najbolje, bolje i to nego da ih danas sutra neki joe istjera iz kuce zbog 10 dolara duga

_________________
Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by RayMabus 13/6/2017, 16:45

Hr nije ni bitna više jer je samim ulaskom u EU izgubila samostalnost.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by RayMabus 13/6/2017, 16:52

Ulazak Hr u NATO po meni je bila ok stvar jer je vojska danas tehnologija a male zemlje poput Hr se moraju stavit pod neke vojne blokove i tako mogu funkcionirat na tom polju .....a ovo s EU .....a ono pola pola ....nula bodova.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by RayMabus 13/6/2017, 17:12

http://www.blic.rs/vesti/svet/eu-pokrenula-postupak-protiv-madarske-poljske-i-ceske/f93t9e0

Upravo tužili ove radii migranata .....ono uvjetujuti neke stvari koje nemaju veze sa ekonomijom ...onda ta eu vojska šta ce mi to kad imam NATO .....neznam .....EU mi se pocima nesviđati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176234
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by mutava baštarda 13/6/2017, 17:37

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:PS: "Ajmo svi, svi, svi"..."Gotov je!"..."Ustaše, ustaše, ustaše:::"... :D
jel' još vesna pusić u hns-u :D
Pregovara sa Stazićem da osnuju novu stranku...nešto kao SKH, ili slično... jocolor
pa ako budu zamolili agenta sovu on im može to riješiti, vidi kako je lijepo plenkija udomiJo. :^0
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by catabbath 13/6/2017, 18:58

Don Anemio će žrtvovati cilu RH ako treba za potreve svojih gospodara. Niti jedna žtva nije previše velika. Btw. ovaj ukrainac koji je bio danas kod njega po imenu malo baca na jewa. study


Last edited by catabbath on 13/6/2017, 18:59; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Guest 13/6/2017, 21:42

Pčku materinu svoju nek trazi...kao neki faktor je...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Eroo 13/6/2017, 23:29

pismejker wrote:Pčku materinu svoju nek trazi...kao neki faktor je...
Ma ti si u pravu, ako može Kosovo može i Krim, kao što reče car Putin.
Što bi se reklo Putin-NATO win-win i svršena priča. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by epikur37 14/6/2017, 06:25

https://www.facebook.com/RTvids/videos/1592848517392062/

jedan video o lijepom krimu :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by vuksadinare 14/6/2017, 08:43

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:uglasvnom ne sviđaju mi se supkoljupci svih boja...jer ljubiti tuđe supke i zeljeti biti kolonija jednih ili drugih jako je los stav..dapace izdajnicki
vidis, ja sam veci suverenist od tebe,
svaki narod ima apsolutno pravo na suverenost, kako moje pleme tako i ostali narodi osim ako tu suverenost sami ne podrede dogovorom
,edjuti, kad vec spominjes supkolisce, ko vodi hrvatsku od 2000dite naovam i kud je vodi,
znaci ti dajes pravo srbima sto su htjeli odcijepiti 'sao krajinu' od hrvatske..zanimljivo....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim  - Page 7 Empty Re: Plenki ponovno sere po Rusiji: traži nazad Krim

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum