ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drama ispred splitskog Ureda državne uprave: umirovljeni branitelj došao s kanistrom benzina, polio se i prijetio da će se zapaliti

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 Drama ispred splitskog Ureda državne uprave: umirovljeni branitelj došao s kanistrom benzina, polio se i prijetio da će se zapaliti - Page 3 Empty Re: Drama ispred splitskog Ureda državne uprave: umirovljeni branitelj došao s kanistrom benzina, polio se i prijetio da će se zapaliti

Post by Guest Tue 13 Jun - 13:06

Eva_ wrote:
pismejker wrote:
Eva_ wrote:
pismejker wrote:
Eva_ wrote:
Da sklužih da nije Hessen, već Baden Württemberg
jap....u neckarsulmu imam puno rodbine,kao i u Ulm-u...
BW je dosadnjikav, preseli u Berlin.
pa ja ne trazim zabavu,nego mir..ono sto me zanima moze i prekoo neta,neka drustvena zbivanja me ne zanimalju...cesto ovdje imaj utjedni nekih zemalja,pa na trgu budu standovi sa njihovom nacionalnom hranom i ostalim,a uz katedralu bude bina i prigodna nacionalna muzika..nedavno je bilo nesto mjesano..ona irska mjuza me je odusevila..pa slatkisa nacionalnih i papica....uffffff....nije niti dosadno bas.. :chiefi
Mir ćeš imat na groblju. Berlin je grad po mjeri čovjeka. Ja bih tam da sam ti.
Mnnhh..puno kriminala,prevelik grad,necist zrak...bjezim iz stutgarta,a Berlin...uzas..

dobro je vamo...suburban i puno zelenisa,ulica puna bagremovog drveca,ginka,i nekih mirisavih zbunjeva....kome treba vise...??? :}

Guest
Guest


Back to top Go down

 Drama ispred splitskog Ureda državne uprave: umirovljeni branitelj došao s kanistrom benzina, polio se i prijetio da će se zapaliti - Page 3 Empty Re: Drama ispred splitskog Ureda državne uprave: umirovljeni branitelj došao s kanistrom benzina, polio se i prijetio da će se zapaliti

Post by Guest Tue 13 Jun - 13:07

pizzon wrote:ti vasi " branitelji " nacisto produvali !
jes kurca..da jeste produffal,zapalio bi se...ovo je puko dramljenje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Drama ispred splitskog Ureda državne uprave: umirovljeni branitelj došao s kanistrom benzina, polio se i prijetio da će se zapaliti - Page 3 Empty Re: Drama ispred splitskog Ureda državne uprave: umirovljeni branitelj došao s kanistrom benzina, polio se i prijetio da će se zapaliti

Post by Eva_ Tue 13 Jun - 13:08

pismejker wrote:
Eva_ wrote:
pismejker wrote:
Eva_ wrote:
pismejker wrote:
jap....u neckarsulmu imam puno rodbine,kao i u Ulm-u...
BW je dosadnjikav, preseli u Berlin.
pa ja ne trazim zabavu,nego mir..ono sto me zanima moze i prekoo neta,neka drustvena zbivanja me ne zanimalju...cesto ovdje imaj utjedni nekih zemalja,pa na trgu budu standovi sa njihovom nacionalnom hranom i ostalim,a uz katedralu bude bina i prigodna nacionalna muzika..nedavno je bilo nesto mjesano..ona irska mjuza me je odusevila..pa slatkisa nacionalnih i papica....uffffff....nije niti dosadno bas.. :chiefi
Mir ćeš imat na groblju. Berlin je grad po mjeri čovjeka. Ja bih tam da sam ti.
Mnnhh..puno kriminala,prevelik grad,necist zrak...bjezim iz stutgarta,a Berlin...uzas..

dobro je vamo...suburban i puno zelenisa,ulica puna bagremovog drveca,ginka,i nekih mirisavih zbunjeva....kome treba vise...??? :}
Nisam vidjela Hamburg, ali meni je Berlin najljepši njemački grad. Isto je pun zelenila i vode.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

 Drama ispred splitskog Ureda državne uprave: umirovljeni branitelj došao s kanistrom benzina, polio se i prijetio da će se zapaliti - Page 3 Empty Re: Drama ispred splitskog Ureda državne uprave: umirovljeni branitelj došao s kanistrom benzina, polio se i prijetio da će se zapaliti

Post by Guest Tue 13 Jun - 13:13

Eva_ wrote:
pismejker wrote:
Eva_ wrote:
pismejker wrote:
Eva_ wrote:
BW je dosadnjikav, preseli u Berlin.
pa ja ne trazim zabavu,nego mir..ono sto me zanima moze i prekoo neta,neka drustvena zbivanja me ne zanimalju...cesto ovdje imaj utjedni nekih zemalja,pa na trgu budu standovi sa njihovom nacionalnom hranom i ostalim,a uz katedralu bude bina i prigodna nacionalna muzika..nedavno je bilo nesto mjesano..ona irska mjuza me je odusevila..pa slatkisa nacionalnih i papica....uffffff....nije niti dosadno bas.. :chiefi
Mir ćeš imat na groblju. Berlin je grad po mjeri čovjeka. Ja bih tam da sam ti.
Mnnhh..puno kriminala,prevelik grad,necist zrak...bjezim iz stutgarta,a Berlin...uzas..

dobro je vamo...suburban i puno zelenisa,ulica puna bagremovog drveca,ginka,i nekih mirisavih zbunjeva....kome treba vise...??? :}
Nisam vidjela Hamburg, ali meni je Berlin najljepši njemački grad. Isto je pun zelenila i vode.
cuh da je Hamburg pun kriminala..drugi u Europi iza Marseja...a cuh i da je isto na svoj nacin lijep...

no,ovdje sam baya strah i trepet kozojeba lol!,a upoznao sam i neke prilicno motjne ljude sa problemom u svabiji,gledeee naspomenutih ..ono,fino mi je..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Drama ispred splitskog Ureda državne uprave: umirovljeni branitelj došao s kanistrom benzina, polio se i prijetio da će se zapaliti - Page 3 Empty Re: Drama ispred splitskog Ureda državne uprave: umirovljeni branitelj došao s kanistrom benzina, polio se i prijetio da će se zapaliti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum