ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manjak robova u turizmu

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by L'âme 13/6/2017, 00:20

Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Žene nežele s vama surađivati nego kohabitirati i da su one tu gazde.

I to vam je zbog miševa.

Miševi mogu uci djetetu u koljevku i otkinuti mu komad lica. Zato one stalno bulje u zid , u kantune preciznije , sva četri ....i primjecuju raznorazne pizdarije koje mi nebi primjetili niti da nam ih nacrtaš ispred nosa.

Iz istog razloga vole i mačke. Jer love miševe. To su im suradnice.

A meni se nesurađuje s nekim tko stalno bulji u zid , u kantune okolo ,,,i primjecuje razno razne pizdarije koje mi nisu bitne.

JER ME BOLI KURAZ ZA MIŠEVE.

Da sam lovio miševe kad smo bili pečinari umrli bi od gladi.

Lovim ....MAMUTE.
:D
Sad znam zasto volim macke :0)
eto, sad ce te longi pocet nesimpatizirat :D
ah, fatalna greska...ipak sam samo zena ;P

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by RayMabus 13/6/2017, 00:21

Normalska stvar da mi se nesurađuje s nekim tko nezna razliku između mamuta i miša.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175906
2014-04-11


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by RayMabus 13/6/2017, 00:24

maggie13 wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Žene nežele s vama surađivati nego kohabitirati i da su one tu gazde.

I to vam je zbog miševa.

Miševi mogu uci djetetu u koljevku i otkinuti mu komad lica. Zato one stalno bulje u zid , u kantune preciznije , sva četri ....i primjecuju raznorazne pizdarije koje mi nebi primjetili niti da nam ih nacrtaš ispred nosa.

Iz istog razloga vole i mačke. Jer love miševe. To su im suradnice.

A meni se nesurađuje s nekim tko stalno bulji u zid , u kantune okolo ,,,i primjecuje razno razne pizdarije koje mi nisu bitne.

JER ME BOLI KURAZ ZA MIŠEVE.

Da sam lovio miševe kad smo bili pečinari umrli bi od gladi.

Lovim ....MAMUTE.
:D
Sad znam zasto volim macke :0)
Meni je drago šta sam ti pomogao da spoznaš da si ....pečinarka.



Spoznaj samoga sebe.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175906
2014-04-11


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by RayMabus 13/6/2017, 00:27

I sad kad sam vam sve fino objasnio sad znate zašto san zakesija na ono : suradnja.

Suradnja.

Manjak robova u turizmu - Page 6 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 175906
2014-04-11


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by L'âme 13/6/2017, 00:29

Hvala, longi...cekam da doneses jelena :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by RayMabus 13/6/2017, 00:36

Populacija jelena ce se obnovit tek kad se vi maknete iz lovišta. Jelen nije miš. Lovac nije samo lovac nego i regulator staništa jer ako ga izlovi nastupit ce glad.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175906
2014-04-11


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by RayMabus 13/6/2017, 00:43

Mamut i jelen su ovdje ( 21 stoljece ) radna mjesta. Žena je netko tko misli da lovi miševe a ne mamute i jelene. Pošto lovi za djete bitna joj je hrana a mentalitet lova miševa nemjenja s mentalitetom lova necega šta je hrana pa mora opstat i za iducu godinu. Lovi sve i sve i više jer želi djetetu osigurat hranu i šta više hrane ( materijalna dobra ).

Konacni rezultat toga je IZLOV.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175906
2014-04-11


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by RayMabus 13/6/2017, 00:44

Izlov vodi u glad a glad u smrt zajednice.

Samo vi ....surađujte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175906
2014-04-11


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by RayMabus 13/6/2017, 01:01

I ovo nije moje da vam ja pricam. Ja sam se inkarnirao u ovom životu kao muško. Ovo ja pricam svojoj djeci kad se inkarniram u žensko. To je zadaca majke. Odgoj buducih generacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175906
2014-04-11


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by Eva_ 13/6/2017, 13:04

Longi, si ti čul za agrarnu revoluciju?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by RayMabus 13/6/2017, 13:05

Moraš shvatit poantu price.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175906
2014-04-11


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by Eva_ 13/6/2017, 13:07

Poanta je da si ti prespaval agrarnu revoluciju i transformaciju iz lovca nomada u papučara ratara.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by RayMabus 13/6/2017, 13:14

Eva_ wrote:Poanta je da si ti prespaval agrarnu revoluciju i transformaciju iz lovca nomada u papučara ratara.
Sumnjam.

---

https://hr.wikipedia.org/wiki/Kaste




Sredinom 2.tisućljeća prije Krista, oko 1500. godine prije Krista, Arijci, jedan od indoeuropskih naroda, prodiru na područje indijskog potkontinenta. Arijci su, iako malobrojni, imali nadmoć: brončani mač i brza bojna kola. Uspostavljaju dominaciju nad sjedilačkim stanovništvom Dravida, dovode na indijsko tlo indoeuropski jezik sanskrt, te, da bi očuvali osvajači identitet vlastitog naroda u odnosu na pokorene Dravide, uspostavljaju kruti društveni poredak zasnovan na podjeli prema boji kože, položaju u društvu, bogatstvu, zanimanju i vjeri. Iz te podjele indijskog pučanstva na kaste nazire se da je tu upravo riječ o ekonomsko-društvenom procesu diobe rada, koji se odigrao u jednom primitivnom društvu, a pod utjecajem povlašćivanja jednih društvenih grupa po drugima. Društvo se dijelilo na kaste:

BRAHMANI [bramani], svećenici ( danas i učitelji), bili su na vrhu društvene ljestvice, zaduženi za tumačenje vjerskih tekstova i vođenje obreda; visoko obrazovanje omogućilo im je bavljenje zakonodavnim i pravosudnim poslovima te podučavanjem; s vremenom brahmani preuzimaju vođenje svih važnijih poslova u državi

KŠATRIJE su činile ratničke i vladarske obitelji koje upravljaju zemljom

VAJŠIJE su bile cjelokupno slobodno arijansko proizvodno stanovništvo: poljodjelci, obrtnici i trgovci

ŠUDRE su bile porobljeno, tamnoputo dravidsko stanovništvo koje je obavljalo najteže fizičke poslove, smatralo se da šudre nemaju dušu, te da ne mogu sudjelovati u boguslužju; danas su oni radnici

PARIJE, “nedodirljivi”, bili su posve izbačeni iz kastinskog sustava; smatrani su nedostojnima života u zajednici zbog poslova koje su obavljali, pa su tako i danas parije osuđene na najteže i one “nečiste” poslove koji uključuju fizički dodir s krljvu, izmetom i drugim tjelesnim “nečistoćama” definiranim indijskim zakonom: parije su štavitelji kože, spaljuju mrtve, čiste nužnike, režu pupčane vrpce, odnose uginule životinje s cesta, metu smeće i sl. Ti se poslovi prenose preko koljena na koljeno zajedno sa statusom nedodirljivosti: skladu sa strogim hinduističkim odredbama, roditelji parije rađaju djecu parije, osuđenu kao nečistu od trenutka rođenja. Parije su izopćenici, ljudi koje se drži odveć nečistima i okaljanima da bi ih se smatralo bićima vrijednim spomena. Predrasuda određuje njihove živote, osobito u ruralnim područjima gdje žive gotovo tri četvrtine indijskog stanovništva. Parije se izbjegava, vrijeđa, zabranjuje im se ulaz u hramove i domove pripadnika više kaste, uskraćuje im se pristup bunarima viših kasta, na javnim mjestima moraju jesti i piti iz posebnim posuda, a u ekstremnim, premda ne i rijetkim slučajevima, siluje ih se, linčuje i puca na njih.

U otprilike isto vrijeme nastaje i religija hinduizam. Raslojavanje u hinduističkom društvu potječe iz svetih tekstova prema kojima su se glavne društvene skupine, to jest varne, iznjedrile iz prabića. Iz usta su izišli brahmani, iz ruku su nastale kšatrije, iz bedara su nastale vajšije (vaišje), a iz stopala su nastale šudre. Svaka se varna dodatno dijeli na stotine nasljednih kasta i podkasta s vlastitom hijerarhijom. Peta skupina obuhvaća ljude koji su ačuta, odnosno nedodirljivi. Oni nisu nastali od prabića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175906
2014-04-11


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by RayMabus 13/6/2017, 13:16


BRAHMANI [bramani], svećenici ( danas i učitelji), bili su na vrhu društvene ljestvice, zaduženi za tumačenje vjerskih tekstova i vođenje obreda; visoko obrazovanje omogućilo im je bavljenje zakonodavnim i pravosudnim poslovima te podučavanjem; s vremenom brahmani preuzimaju vođenje svih važnijih poslova u državi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175906
2014-04-11


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by Guest 13/6/2017, 13:16

pismejker wrote:Manjak robova u turizmu - Page 6 Forced_bdsm_sexslave_242
Poslusna i dobra zena... :x :x :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by RayMabus 13/6/2017, 13:17

Il misliš da ti lovac zna ispricati pricu o mamutima i miševima ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175906
2014-04-11


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by Guest 13/6/2017, 13:20

nemam Longi vremena...moram u grad nes...Upamti..Jedina dobra i poslusna zena je ona ukrocena...
Ona koja ti odmah krene odgovarati,teraj to...emanćipirana bicez...takve i trebau ostati same..namjanje stete drustvu,okolisu,ekologiji i svem ostalom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by Guest 13/6/2017, 13:20

Ajd Zdravo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by Eva_ 13/6/2017, 13:22

pismejker wrote:
pismejker wrote:Manjak robova u turizmu - Page 6 Forced_bdsm_sexslave_242
Poslusna i dobra zena... :x :x :x
Poslušni su psi. Pa ak hoćeš da te netko sluša, nabavi si psa.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by Eva_ 13/6/2017, 13:23

pismejker wrote:nemam Longi vremena...moram u grad nes...Upamti..Jedina dobra i poslusna zena je ona ukrocena...
Ona koja ti odmah krene odgovarati,teraj to...emanćipirana bicez...takve i trebau ostati same..namjanje stete drustvu,okolisu,ekologiji i svem ostalom..
Zato ti imaš harem oko sebe:)
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by RayMabus 13/6/2017, 13:49

pismejker wrote:.Upamti..Jedina dobra i poslusna zena je ona .
...koja nelovi mamute.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175906
2014-04-11


Back to top Go down

Manjak robova u turizmu - Page 6 Empty Re: Manjak robova u turizmu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum