ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU  - Page 3 Empty Re: Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU

Post by My Brother Billo Mon 12 Jun - 11:07

i ja bi radije izabrao ukre od jebaca kamila

My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

 Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU  - Page 3 Empty Re: Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU

Post by Stanojko Mon 12 Jun - 11:12

Nije u redu da izostave siptare...

_________________
 Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU  - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

 Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU  - Page 3 Empty Re: Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU

Post by max123 Mon 12 Jun - 11:16

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
max123 wrote:
pismejker wrote:dobro,nisam htio direktno po Maxu,ali da...eto,po meni je prostitucija isto,kad je jedna cura iz bosanske Posavine,prezgodna mlada i lijepa crnka,uhvatila dedeka doktora,kojem pišov vise i ne funkcionira,pa se udala za njega..zavrsila skole,praksu,i postala visa medicinska sestra...
eh,jebiga sad.po tvojoj analogiji si se i ti prodao hansu,istom onom koji je tvoje trpau u ausvic.malo nategnuto,mozda i neukusno,ali tu negdje...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

 Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU  - Page 3 Empty Re: Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU

Post by provocator Mon 12 Jun - 11:22

Leviathan2 wrote:


kad sam krstario po njemackoj vidio sam dosta hrvatica koje su se prostituirale a znam i osobno nekoliko njih koje su isle u njemacku radit kao u kuhinji a u stvari su radile po pufovima, kak veli svetac, balkanke se isto prase za lovu a kad dojdu u domovinu onda glume svetice i sve s visoka gledaju, ubrojane i hrvatice
Hrvatice da se jebu za novce?
Ma daj! Kaj god!
Sad će ti naš vrli nounar marcellus pojasniti kako se samo siromašne Kubanke jebu za novac. :D

_________________
 Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU  - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

 Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU  - Page 3 Empty Re: Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU

Post by Ringo10 Mon 12 Jun - 14:46

max123 wrote:
Ringo10 wrote:Generalno, Slaveni su robovsko smece. Samo Rusija donekle zasluzuje postovanje iako i kod njih ima tog kompleksa inferiornosti prema zapadnim narodima.

Roblje koje se naprosto utrkuje ko ce biti bolji sluga Anglosaksonskih gospodara. Nikad od njih nista.
nema to veza sa sluganstvom.slaveni kao i juzni evropljani nemaju tradicionalne radne navike niti potrebnu organizacijsku disciplinu.tri rvata pod njemckom kontrolom ce napravit cudo.ista trojica negdi u imockom ce se treci dan poklat,razjebat i firmu i pola zupanije..
ZNaci kad nam drugi komandira mozemo psotici svasta. A sami sa sobom ne znamo da upravljamo a da sve ne razjebemo.

I sta je to drugo nego inferiornost spram germanskih naroda? Ne genetski, nego povijesno i kulturoloski uvjetovana.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

 Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU  - Page 3 Empty Re: Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU

Post by Guest Mon 12 Jun - 14:52

max123 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
max123 wrote:
pismejker wrote:dobro,nisam htio direktno po Maxu,ali da...eto,po meni je prostitucija isto,kad je jedna cura iz bosanske Posavine,prezgodna mlada i lijepa crnka,uhvatila dedeka doktora,kojem pišov vise i ne funkcionira,pa se udala za njega..zavrsila skole,praksu,i postala visa medicinska sestra...
eh,jebiga sad.po tvojoj analogiji si se i ti prodao hansu,istom onom koji je tvoje trpau u ausvic.malo nategnuto,mozda i neukusno,ali tu negdje...
Prenategnuto..prvo,ja ne dajem guzice,drugo,nisam uhvatio svabicu debelu pa je heftacim,da bih pribavio papire i financije za skolovanje,nego sam krenuo od prilicnog dna,no trudio sam se i ne birao,pa tako isto i bezo napredovao..kostalo me je malo zdravlja,3 reza na trbuhu,ali eto,napokon sam zasluzio svoje mjesto u drustvu...
Svabi pomno prate tko posteno radi i trudi se..i to nagradjuju..Ne bih to nazvao prostitucijom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU  - Page 3 Empty Re: Ukrajinci slave prvi dan bez viza u EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum