ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 10 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 14/6/2017, 08:35

za njih bas vazi ona poslovica..'htjeli bi se jebati ali da ne uđe'...

vuksadinare

Posts : 99546
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 10 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 14/6/2017, 08:39

to ti je isto takav slucaj ili primjer sa ovim sdp-e ludicima grbinom,baukom,glavasevicem koji optuzju hdz da privodi ljude zbog verbalnog delikta i izvode performanse a istovremeno zaboravljaju kako su zbopg vrijeđanja milanovica i ranka ostojica privođeni zbog istog slucaja vrijeđanja ljudi u kninu na obljetnici oluje..i marko franciskovic koji je nakon zatvora srpan i u ludaru...a rugaju se modricu kako je 'zaboravljiv'..to je nasa rak rana..kad problem vice problemu dr'z problema.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99546
2015-09-08


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum