ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by debotoijusto 11/6/2017, 08:56

Splitska policija uhitila je pet osoba iz skupine koja je u subotu u Supetru vrijeđala hrvatsku skijašicu i državnu tajnicu za sport Janicu Kostelić te nad njima provodi kriminalističko istraživanje.
Prema priopćenju splitske policije, više osoba narušavalo je javni red i mir na trajektu koji je plovio na relaciji Split-Supetar, a cijeli slučaj im je prijavila 35-godišnjakinja koju su vrijeđali.
Policija u priopćenju dodaje da je uhićeno pet osoba iz skupine koja je oko 18 sati narušavala javni red i mir te se nad njima provodi kriminalističko istraživanje.
Iako se pojedinosti ne navode, doznaje se da se incident dogodio nakon što je trajekt iz Splita pristao u Supetar na Braču. U tom se trenutku na obali nalazilo nekoliko osoba koje su pjevale i dovikivale uvredljive riječi Janici Kostelić, koja je potom cijeli slučaj prijavila policiji.
Janica Kostelić doputovala je na Brač kako bi prisustvovala finalu teniskog turnira Croatia Bol Open, no nakon incidenta napustila je Brač i uputila se prema Zagrebu.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by debotoijusto 11/6/2017, 08:57

Uvrede upućene državnoj tajnici Janici Kostelić u priopćenju je osudila i Vlada Republike Hrvatske, istaknuvši kako su one "izraz nepoštivanja i prema njezinim športskim uspjesima, ali i njezinoj aktualnoj dužnosti, unatoč naporima koje čini u upostavi pozitivnih trendova u hrvatskom športu".


'Vjerujem da se tu radi samo o skupini pojedinaca, ali je za mene ovo bilo jako neugodno iskustvo. Tužna sam što se ne mogu sigurno kretati po svojoj domovini', kazala je Janica Kostelić nakon nemilog incidenta u Supetru, piše tportal.
http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/491023/pripadnici-torcide-brutalno-izvrijeali-janicu-kostelic-policija-privela-pet-osoba-janica-tuzna-sam
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by jastreb 11/6/2017, 09:11

Sada će Ero reći da se radi o orjunašima koji su nacrtali kukasti križ na Poljudu i izvršili atentat na Rakitića kuću,te da će ovih dana Vrhovništvo učiniti sve da krivci budu uhapšeni i budu kažnjeni,a da nam on u ime Vrhovništva RH to garantuje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by kaya 11/6/2017, 09:13

pa zašto je uopće otišla u politiku, mogla je ostati samo najtrofejnija spotašica i samo bi izazivala poštovanje.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by jastreb 11/6/2017, 09:15

kaja wrote:pa zašto je uopće otišla u politiku, mogla je ostati samo najtrofejnija spotašica i samo bi izazivala poštovanje.
To se i ja pitam.

Često su mnogi veliki sportaši u Hrvatskoj zbog odlaska u politiku postali omraženi.

Vlatko Marković i Davor Šuker, recimo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vili40 11/6/2017, 10:02

kaja wrote:pa zašto je uopće otišla u politiku, mogla je ostati samo najtrofejnija spotašica i samo bi izazivala poštovanje.
"tko do podne sa vragom tikve sadi,od podne mu se o glavu razbijaju"
nije to prvi put da pokvarenjaci iz politike iskorištavaju vrhunske sportaše i njihovu popularnost u svoju svrhu,sažvaću ih i ispljunu.Naivnost,svo su svoje vrijeme proveli trenirajući i nemaju pojma o tim slatkorječivim ljudima koji bi i vraga prevarili.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by kaya 11/6/2017, 10:05

vili40 wrote:
kaja wrote:pa zašto je uopće otišla u politiku, mogla je ostati samo najtrofejnija spotašica i samo bi izazivala poštovanje.
"tko do podne sa vragom tikve sadi,od podne mu se o glavu razbijaju"
nije to prvi put da pokvarenjaci iz politike iskorištavaju vrhunske sportaše i njihovu popularnost u svoju svrhu,sažvaću ih i ispljunu.Naivnost,svo su svoje vrijeme proveli trenirajući i nemaju pojma o tim slatkorječivim ljudima koji bi i vraga prevarili.
pa brat i otac su joj bili protiv toga a njoj je zvučalo super..pa joj eto onda.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by kaya 11/6/2017, 10:07

jastreb wrote:
kaja wrote:pa zašto je uopće otišla u politiku, mogla je ostati samo najtrofejnija spotašica i samo bi izazivala poštovanje.
To se i ja pitam.

Često su mnogi veliki sportaši u Hrvatskoj zbog odlaska u politiku postali omraženi.

Vlatko Marković i Davor Šuker, recimo.
sportaši kao prvo nemaju školu jer nisu stigli ići u nju
smiješno je njima uopće davati poslove koji traže neko znanje
oni imaju sportske uspjehe i to je to.
al očito bi neki sada bili malo na vlasti, pa nek ih gađaju onda paradajzima..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by kic 11/6/2017, 10:11


htjela je nesto napraviti za druge, sta huligani znaju o tome osim istrgnuti stolicu i pljuvati po drugima..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vili40 11/6/2017, 10:19

kic wrote:
htjela je nesto napraviti za druge, sta huligani znaju o tome osim istrgnuti stolicu i pljuvati po drugima..
reakcija,ti isti huligani su prije navijali za nju.
I što je ona mogla napraviti za druge ušavši u vražju pećinu?Kao da su ti koji su je nagovorili nešto očekivali od nje osim da im popravi šminku.Velim,naivnost.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by kaya 11/6/2017, 10:21

kic wrote:
htjela je nesto napraviti za druge, sta huligani znaju o tome osim istrgnuti stolicu i pljuvati po drugima..
a gle, njoj je bilo malo fora biti državna tajnica za sport ili što već
ona je bukva, kada je završila sportsku karijeru u kojoj je nitko bio ravan mogla je otvoriti školu skijanja
ona je otvorila frizerski salon , pa je propao, pa je umislila da je manekenka, pa su ovi htjeli iskoristiti njeno ime pa joj ponudili ovo. ona tri rečenice ne zna složiti dobro. fino su joj rekli otac i brat ne, jer ju dobro znaju i znali su da ona ništa ne može napraviti nego da će samo baciti sjenu na ime..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by debotoijusto 11/6/2017, 10:24

kic wrote:
htjela je nesto napraviti za druge, sta huligani znaju o tome osim istrgnuti stolicu i pljuvati po drugima..

ne znam sto je htjela ali napravila nije nista , zakon o sportu se ne provodi i navijaci s pravom prosvjeduju , primitivno no to su navijacke skupine , ovi vulgarno dok drugi u istom trenutku daruju krv potrebitima
drugo , nije "napadnuta" janica koja se s jednim stapom spustila niz padinu i osvojila medalju vec janica koja ne radi svoj posao
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by kic 11/6/2017, 10:24


ovo je kao na onoj temi 'vrijednost razbijenih prozora' hrvati pokazuju maksimalno razumijevanje za vandale, ona je obicni promotor sporta, lice i olicenje, svatko tko udje u politiku prestaje biti neovisan, koga bi to torcida voljela vidjeti na toj funkciji? ili je problem postojanje same funkcije, ali sumnjam da su budale stigle toliko daleko u razmisljanju..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by kic 11/6/2017, 10:44


ako je ona glavni krivac za neprovodjenje zakona, onda je skinite s polozaja.. a nepotrebni linc nema smisla..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by kaya 11/6/2017, 10:45

kic wrote:
ovo je kao na onoj temi 'vrijednost razbijenih prozora' hrvati pokazuju maksimalno razumijevanje za vandale, ona je obicni promotor sporta, lice i olicenje, svatko tko udje u politiku prestaje biti neovisan, koga bi to torcida voljela vidjeti na toj funkciji? ili je problem postojanje same funkcije, ali sumnjam da su budale stigle toliko daleko u razmisljanju..
ma navijači imaju pola mozga, oni su prosvjedovali eto da budu prostaci i da imaju nekog posla prije nego piti u lokalnu birtiju.
hrvati vole političare kao rumunji, jer imaju iste političare , džep, moć, fotelja, ukrast, platiti suce i policiju da ih ne diraju.
zašto si neki sportaš uopće to dozvoli da im se pridruži i veže ih se uz njih?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by debotoijusto 11/6/2017, 10:55

kic wrote:
ako je ona glavni krivac za neprovodjenje zakona, onda je skinite s polozaja.. a nepotrebni linc nema smisla..

prva drzavna tajnica odbora za sport , meni ova izmisljena funkcija zvuci odgovorno

Prvi put u samostalnoj Hrvatskoj sport je osnivanjem samostalnog Središnjeg državnog ureda dobio zasebno mjesto u državnoj administraciji, a čast da bude prva hrvatska državna tajnica za sport pripala je četverostrukoj olimpijskoj pobjednici i najuspješnijoj alpskoj skijašici u povijesti  zimskih olimpijskih igara  Janici Kostelić. 
Već i najavu formiranja samostalnog Ureda za sport pri Vladi RH pozdravili su sve glavne sportske udruge od saveza, klubova, sportaša i sportskih dužnosnika koje već godinama nastoje dobiti ili zasebno ministarstvo ili Ured za sport. 

prosla je godina a nikakva pomaka , zakon se i dalje na provodi ...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by kic 11/6/2017, 11:01


gledam bas, u Supetru vlada SDP :))
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by debotoijusto 11/6/2017, 11:12

kic wrote:
gledam bas, u Supetru vlada SDP :))

torcidi je to sporedna stvar , hajduk 1 ivan pavao drugi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Guest 11/6/2017, 11:39

Bravo momci, puno sreće u daljnjem radu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 11/6/2017, 11:55

MaximusDecimusMiridije wrote:Bravo momci, puno sreće u daljnjem radu!
koji momvi..bitange olos neradnici...janica nisza nije ukrala niti joj je tko pomogao oko svojih uspjeha
...sve zbog idiotslpg hajduka koji ne moze biti prvak niti da nema mamica..na svu silu bi da klub bude prvak...kompleksasi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum