ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 5 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by BB-8 8/6/2017, 15:43

MaximusDecimusMiridije wrote: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 5 19030340_642933782569411_6062231147125771525_n

:^0

_________________
 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 5 Attach13  Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 5 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 5 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by n_razbojnik 8/6/2017, 17:52

jastreb wrote:neki dan je izašao u N.listu  jedan manji list posvećen Armadi. Oni pričaju da su navijali i sa Torcidom i sa BBB-ima protiv srpskih klubova,pa čak i sa navijačima olimpije i Želje.

sad se prikazuju i kao neki veliki nacionalisti,a izašla je i slika Armada HDZ transparent.

No navijačima hajduka i Dinama njihov je nacionalizam uvijek bio malo upitan.
Nije postojao Armada adeze trans nego šalovi, malobrojni, i nisu se čini mi se nakon rata više pojavljivali na tribini sa takvima, dobili po labrnji logično, nakon 99te pogotovo. A slabo si mi ti nešto upućen k'o veliki simpatizer , trenutno, kluba...pa ne znaš da su među prvima u zagrebu uletili Riječani na maksimiru, da su luđaci išli često u Zagreb , jer je bio najbliže, ali još češće u Ljubljanu, samo da se kače sa srbima, skupa sa bbb-ima i Torcidom...onih godina

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 5 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by Guest 9/6/2017, 15:25

Na trip advisoru i drugim stranicama ljudi popljuvali pizzeriju iz koje je konobar koji je uhvatio heroja.

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 5 19030228_10212887433603555_4683667413429024376_n

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 5 18950921_1783326701694380_8911044268112882247_n

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 5 19029403_1783326705027713_4783159097384966562_n
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 5 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by Guest 9/6/2017, 15:29

Ali izjave....pluta govno u moru ispred restorana :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 5 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by Guest 9/6/2017, 16:43

Marin Kinkela —
2 zvjezdice
Čitajući komentare o "savršenoj pizzi s plodovima mora" došao sam iz Rijeke sa velikim očekivanjima kad ono ne da nije bila savršena nego je bila jedna od najgorih ikada. Toliko tvrda da se zubi polome. Podijelio sam ju sa drugima za stolom i svi su se složili u tome da je potpuno očajana. Stoga ne znam da li se ovdje brišu loši komentari no ručak u Topolinu je bio znatno ispod mojih očekivanja.
Također negdje sam pročitao da po plodove iz mora skaču konobari u pauzi tako da uvijek budu svježi i sam sam se u to uvjerio iako mi čovjek nije izgledao kao konobar ali to mi se svidjelo jako tako da ocjena 2 jer je pizza bila katastrofa osim svježih plodova iz mora.

----------

On Ja Ti —
1 zvijezda
Proveo sam se samo tako... sjeo ..narucio pizzu...posluzen bio perfektno... konobar me jos jednom počastio...dal zelim popiti nesto od jednog "gospodina"... okrenem se cijela pizzeria pocascena... uzmem si joj jednu pivu...zamolim racun..konobar govorio oslobodjen sam placanja... ono dan za pozeljeti... i.tako ispijam zadnje kapi cascene pive... neki lik skace u more...i ja tako ustanem...zapljescem...reknem bravo momce...kad ono konobar s poluosovinom tamica preko ledja me...ubili me da me majka rodjena nije prepoznala....sta covjek da pomisli sada... dal ikad vise doci...bez ikakvih opravdanja dobijem batine...zato sto sam podržao skok u more...ja sam s neretve u mene se skokovi nagradjuju preljeskom ovdje ocito dobijat batine... dno dna!!!

https://www.facebook.com/pages/Topolino-Pizzeria-/214817795211779
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 5 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum