ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by vuksadinare 8/6/2017, 10:13

inace nedavno sam shvatio zasto je zvezda osbajala prvenstav na tzv.malim utakmicama...gledajuci recimo utakmic eiz osamdesetih...i tu dajem dzajicu za pravo...gledajuci opcenito sva prvenstva juge od sezdesetih do 1991...zvezda je bila fizicki najspremnija momcad od svih klubova...zvezda je osvojila 80% prvenstava u zadnjoj trecini prvenstva...cisto zbog fizickih predispozicija..evo recimo kad su bili prvaci u sezoni 1980/81...60% utakmica su rjesili zadnjih pola sata...kad su ostale momcadi fizicki padali oni su se dizali...i sto je rekao dzajic uveli smo njemacki stil razmisljanaj igre...nesto slicno je ivic sproveo sa hajdukom sedamdesetih i zato je tad hajduk bio dominantan..ali zvezda je to zadrzala..dok odlaskom ivica hajduk je to izbrisao kao filozofiju igre i razmisljanaj...1980/81...zvezda gubi od sarajeva 2-0 u tijesnoj borbi je za bnaslov sa tada odlicnim velezom i dinamom..dvadeset minuta prije kraja..vidi se da sarajevo pšolako pada u igri i da su se orjentirali na cuvanje rezultata...zvezda dize se fizicki..vidi se da su rastrcaniji od igraca sarajeva koji su sporiji do njih na svaku loptu..zvezda nize sanse..smanjuje u 82 minuti na 2-1...tri minute iz a2-2..sarajevo fizicki totalno pao a zvezdini igraci kao da su poceli utakmicu..na kraju zvezda dobila sa 4-2...u zadnjih 15 minuta igre sarajevu dali cetri gola

vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by vuksadinare 8/6/2017, 10:18

..piksi i ej bio na jedan nacin srpski nacionalist..piksi je dobijao upravo najvise zvizduka i u splitu i u zagrebu i u rijeci i u osijeku od svih zvezdinih igraca...recimo 1989 godine kad su igrali zvezda i hajduk u beogradu piksi je bar deset puta dignuo tri prsta..drugi zvezdini igraci nisu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by dzango 8/6/2017, 10:19

jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Zvezda je igrala vrhunski nogomet 1990/91. Kada su im otišle glavne smetnje poput Piksija i Mrkele.

Tek odlaskom Piksija mogli su do potpunog isticanja doći Mihajlović,Prosinečki i Savićević.
tocno..kad sam u ono vrijeme to tvrdio nekim zvezdasima iz zagreba...ono skoro da nisu pricali sa mnom..hrvatski nacionalist..reklao sam lijepo..'kad piksi ode zvezda ce jos bolej igrati'...'staaaaa..piksi...piksi je bog..bez piksija nista'..ispostavilo se po mom...piksi je carinio loptu..70% lopti ej moralo ici njemu u noge..narocito onu sezonu kad se trebao prodati..prosinecki narocito nije mogao doci do izrazaja jer je igrao isto mjesto kao piksi..piksi je bio dobar igrac ali po meni previse isfuran...mediji beogradski su ga ne znam zasto dizali u nebesa..piksi je bolje igrao u radnickom iz nisa nego u zvezdi..u zvezdi je vise glumio 'zvezdu'
Piksi je bio više reprezentativni nego klupski igrač. vrhunac karijere bio mu je nastup na svj.prvenstvu 1990-te u Italiji. Tu mu svaka čast,ali po meni je u Zvezdi bio kudikamo ispod Prosinečkog i Savićevića.
Piksi je zvezdina zvezda, što ova dvojica nisu i nikada neće biti. Piksi je bio lider, čovek tim, što ova dvojica takođe nisu bili. Ova dvojica su sa druge strane imali velike karijere u inostranstvu, što Piksi nikada nije imao.
Obično isfuravanje,a o čemu govore i rezultati. Piksi nikada nije ostvario ni u Zvezdi ni vani što su ostvarili Žuti i Genije.
Netačno. Piksi je kao čovek i igrač ostavio mnogo dublji trag. Nije sve u rezultatima i statistici. Nije za džabe proglašen petom zvezdinom zvezdom. Nešto kao danas Sale Ilić u Partizanu. Nikada ništa nije postigao u inostranstvu ali je u Partizanu ikona.

_________________
 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by jastreb 8/6/2017, 10:20

vuksadinare wrote:..piksi i ej bio na jedan nacin srpski nacionalist..piksi je dobijao upravo najvise zvizduka i u splitu i u zagrebu i u rijeci i u osijeku od svih zvezdinih igraca...recimo 1989 godine kad su igrali zvezda i hajduk u beogradu piksi je bar deset puta dignuo tri prsta..drugi zvezdini igraci nisu
Najveći nacionalist u toj ekipi bio je Dragiša Binić. U Tempu je davao podršku pobunjenim Srbima iz Knina,a sad nedavno nazvao je bivšeg igrača Zvezde Zlatka Krmpotića ustašom.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by vuksadinare 8/6/2017, 10:23

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:..piksi i ej bio na jedan nacin srpski nacionalist..piksi je dobijao upravo najvise zvizduka i u splitu i u zagrebu i u rijeci i u osijeku od svih zvezdinih igraca...recimo 1989 godine kad su igrali zvezda i hajduk u beogradu piksi je bar deset puta dignuo tri prsta..drugi zvezdini igraci nisu
Najveći nacionalist u toj ekipi bio je Dragiša Binić. U Tempu je davao podršku pobunjenim Srbima iz Knina,a sad nedavno nazvao je bivšeg igrača Zvezde Zlatka Krmpotića ustašom.
da i binic..samo binic se nije toliko tad istico...jer intersantno bio je odlican prijatelj sa goranom juricem koji ej tad igrao u zvezdi...i da i sinisa mihajlovic je srbovao.....otvoreno..vise nego binic..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by vuksadinare 8/6/2017, 10:31

...ja se sjecam jednog svog gostovanja sa hajdukom u beogradu protiv zvezde....mislim d aje bilo proljece 1990..da proljece..jer smo u ejsenskom dijelu uvijek igrali protiv partizana u beogradu...a dinamo protiv zvezde...u beograduu..dok je u proljece bilo obrnuto...bas se ono osjecala atmosfera i nabrijanost u zraku..igrali smo sa zvezdom u beogradu dvadesetak dana prije od onih događaja u maksimiru...kako na sje vec tad dobranu murija pratila nije vise bilo ono da si se mogao slobodnije kretat po beogradu ili ne znam smugnuti a da te milicija ne vidi..nas je tad docekalo brdo milicije na beogradskom kolodvoru..odnosno vec tada nismo isli do glavnog kolodvora u beogradu nego su nas na topcideru iskrcavali...i odande nas ako nas je bilo manje prebacivali busevima ako vise isli smo pjeske ali pod jakom pratnjom...tako taj nas put bilo oko dvjesto pa nas su nas u cetri busa prebacili...vozimo s eprema marakani kad na ulici ugledamo tri lika zvezdina navijaca..dvojica u subarama sa kokardom i drze u ruci poster dragise binica naljepljen na dasku... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by jastreb 8/6/2017, 10:44

neki dan je izašao u N.listu jedan manji list posvećen Armadi. Oni pričaju da su navijali i sa Torcidom i sa BBB-ima protiv srpskih klubova,pa čak i sa navijačima olimpije i Želje.

sad se prikazuju i kao neki veliki nacionalisti,a izašla je i slika Armada HDZ transparent.

No navijačima hajduka i Dinama njihov je nacionalizam uvijek bio malo upitan.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by vuksadinare 8/6/2017, 10:47

jastreb wrote:neki dan je izašao u N.listu  jedan manji list posvećen Armadi. Oni pričaju da su navijali i sa Torcidom i sa BBB-ima protiv srpskih klubova,pa čak i sa navijačima olimpije i Želje.

sad se prikazuju i kao neki veliki nacionalisti,a izašla je i slika Armada HDZ transparent.

No navijačima hajduka i Dinama njihov je nacionalizam uvijek bio malo upitan.
...armadasi su su dolazili mahom u zagreb kad je dinamo igrao sa zvezdom ili partizanim..ali dolazila je i torcida...u split su isli bbb..armada nije dolazila..ili ako su dosli bilo ih je minorno mozda zajedno sa rijeckom torcidom..u osijek su isli i bbb i torcida pomoc kohortasima.a.li vise su to bili slavonski torcidasi i bbb-ovci...u rijeku se bas ne sjecam da su isli iz zagreba bbbovci a narocito torcidasi iz splita..mislim da su dolazili vise lokalni bbb-ovci i torcidasi kao u slucaju osijeka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by jastreb 8/6/2017, 10:50

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:neki dan je izašao u N.listu  jedan manji list posvećen Armadi. Oni pričaju da su navijali i sa Torcidom i sa BBB-ima protiv srpskih klubova,pa čak i sa navijačima olimpije i Želje.

sad se prikazuju i kao neki veliki nacionalisti,a izašla je i slika Armada HDZ transparent.

No navijačima hajduka i Dinama njihov je nacionalizam uvijek bio malo upitan.
...armadasi su su dolazili mahom u zagreb kad je dinamo igrao sa zvezdom ili partizanim..ali dolazila je i torcida...u split su isli bbb..armada nije dolazila..ili ako su dosli bilo ih je minorno mozda zajedno sa rijeckom torcidom..u osijek su isli i bbb i torcida pomoc kohortasima.a.li vise su to bili slavonski torcidasi i bbb-ovci...u rijeku se bas ne sjecam da su isli iz zagreba bbbovci a narocito torcidasi iz splita..mislim da su dolazili vise lokalni bbb-ovci i torcidasi kao u slucaju osijeka
A kakva je struktura bila u navijača Želje i Sarajeva?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by vuksadinare 8/6/2017, 10:57

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:neki dan je izašao u N.listu  jedan manji list posvećen Armadi. Oni pričaju da su navijali i sa Torcidom i sa BBB-ima protiv srpskih klubova,pa čak i sa navijačima olimpije i Želje.

sad se prikazuju i kao neki veliki nacionalisti,a izašla je i slika Armada HDZ transparent.

No navijačima hajduka i Dinama njihov je nacionalizam uvijek bio malo upitan.
...armadasi su su dolazili mahom u zagreb kad je dinamo igrao sa zvezdom ili partizanim..ali dolazila je i torcida...u split su isli bbb..armada nije dolazila..ili ako su dosli bilo ih je minorno mozda zajedno sa rijeckom torcidom..u osijek su isli i bbb i torcida pomoc kohortasima.a.li vise su to bili slavonski torcidasi i bbb-ovci...u rijeku se bas ne sjecam da su isli iz zagreba bbbovci a narocito torcidasi iz splita..mislim da su dolazili vise lokalni bbb-ovci i torcidasi kao u slucaju osijeka
A kakva je struktura bila u navijača Želje i Sarajeva?
po meni 'horede zla' su bili puno bolej organizirana skupina od zeljinih 'manijaka'...zapravo 'horde zla' su bili jedna opd najkompaktnijih grupa tada na ex-yu naviajckoj sceni..imali su dobru popunjenost na tribini..dobre transparente...grlati su dosta bili..a i za tucnjave su bili raspolozeni...mislim da su vise sto se tice navijanja furali urbani stih..zeljini navijaci 'manijaci' su vise bili ajmo ono rec raja...nisu imali toliko urbani stih kao 'horde zla'...kod njih su prevladavali vise ono pistaljke,bubnjevii,trube,...sve vise nekako spontano...nisu toliko bili nabrijani na tucnjavu kao horde zla...vjerojatno sto je među zeljinim navijaciam bilo dosta naviajca drugih nacionalnosti napose hrvata...pa su zeljini navijaci bili u dobrim odnosima sa dinamovim i hajdukovim navijacima ili naviajcima iz hrvatske..mi u sarajevu kad smo gostovali gotovo nikad nismo imali problema sa zeljinim navijacima za razliku od navijaca nk sarajevo..tj 'hordama zla'..uvijek su bile neke carke pa i tucnjave...inace najveci dionavijaca sarajeva su cinili muslimani...i nesto srba je navijalo za nk sarajevo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by jastreb 8/6/2017, 11:00

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:neki dan je izašao u N.listu  jedan manji list posvećen Armadi. Oni pričaju da su navijali i sa Torcidom i sa BBB-ima protiv srpskih klubova,pa čak i sa navijačima olimpije i Želje.

sad se prikazuju i kao neki veliki nacionalisti,a izašla je i slika Armada HDZ transparent.

No navijačima hajduka i Dinama njihov je nacionalizam uvijek bio malo upitan.
...armadasi su su dolazili mahom u zagreb kad je dinamo igrao sa zvezdom ili partizanim..ali dolazila je i torcida...u split su isli bbb..armada nije dolazila..ili ako su dosli bilo ih je minorno mozda zajedno sa rijeckom torcidom..u osijek su isli i bbb i torcida pomoc kohortasima.a.li vise su to bili slavonski torcidasi i bbb-ovci...u rijeku se bas ne sjecam da su isli iz zagreba bbbovci a narocito torcidasi iz splita..mislim da su dolazili vise lokalni bbb-ovci i torcidasi kao u slucaju osijeka
A kakva je struktura bila u navijača Želje i Sarajeva?
po meni 'horede zla' su bili puno bolej organizirana skupina od zeljinih 'manijaka'...zapravo 'horde zla' su bili jedna opd najkompaktnijih grupa tada na ex-yu naviajckoj sceni..imali su dobru popunjenost na tribini..dobre transparente...grlati su dosta bili..a i za tucnjave su bili raspolozeni...mislim da su vise sto se tice navijanja furali urbani stih..zeljini navijaci 'manijaci' su vise bili ajmo ono rec raja...nisu imali toliko urbani stih kao 'horde zla'...kod njih su prevladavali vise ono pistaljke,bubnjevii,trube,...sve vise nekako spontano...nisu toliko bili nabrijani na tucnjavu kao horde zla...vjerojatno sto je među zeljinim navijaciam bilo dosta naviajca drugih nacionalnosti napose hrvata...pa su zeljini navijaci bili u dobrim odnosima sa dinamovim i hajdukovim navijacima ili naviajcima iz hrvatske..mi u sarajevu kad smo gostovali gotovo nikad nismo imali problema sa zeljinim navijacima za razliku od navijaca nk sarajevo..tj 'hordama zla'..uvijek su bile neke carke pa i tucnjave...inace najveci dionavijaca sarajeva su cinili muslimani...i nesto srba je navijalo za nk sarajevo..
A navijači Budućnosti,tzv Varvari? Sjećam se da su na jednoj utakmici sa Zvezdom navijali zajedno sa Delijama.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by vuksadinare 8/6/2017, 11:03

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:neki dan je izašao u N.listu  jedan manji list posvećen Armadi. Oni pričaju da su navijali i sa Torcidom i sa BBB-ima protiv srpskih klubova,pa čak i sa navijačima olimpije i Želje.

sad se prikazuju i kao neki veliki nacionalisti,a izašla je i slika Armada HDZ transparent.

No navijačima hajduka i Dinama njihov je nacionalizam uvijek bio malo upitan.
...armadasi su su dolazili mahom u zagreb kad je dinamo igrao sa zvezdom ili partizanim..ali dolazila je i torcida...u split su isli bbb..armada nije dolazila..ili ako su dosli bilo ih je minorno mozda zajedno sa rijeckom torcidom..u osijek su isli i bbb i torcida pomoc kohortasima.a.li vise su to bili slavonski torcidasi i bbb-ovci...u rijeku se bas ne sjecam da su isli iz zagreba bbbovci a narocito torcidasi iz splita..mislim da su dolazili vise lokalni bbb-ovci i torcidasi kao u slucaju osijeka
A kakva je struktura bila u navijača Želje i Sarajeva?
po meni 'horede zla' su bili puno bolej organizirana skupina od zeljinih 'manijaka'...zapravo 'horde zla' su bili jedna opd najkompaktnijih grupa tada na ex-yu naviajckoj sceni..imali su dobru popunjenost na tribini..dobre transparente...grlati su dosta bili..a i za tucnjave su bili raspolozeni...mislim da su vise sto se tice navijanja furali urbani stih..zeljini navijaci 'manijaci' su vise bili ajmo ono rec raja...nisu imali toliko urbani stih kao 'horde zla'...kod njih su prevladavali vise ono pistaljke,bubnjevii,trube,...sve vise nekako spontano...nisu toliko bili nabrijani na tucnjavu kao horde zla...vjerojatno sto je među zeljinim navijaciam bilo dosta naviajca drugih nacionalnosti napose hrvata...pa su zeljini navijaci bili u dobrim odnosima sa dinamovim i hajdukovim navijacima ili naviajcima iz hrvatske..mi u sarajevu kad smo gostovali gotovo nikad nismo imali problema sa zeljinim navijacima za razliku od navijaca nk sarajevo..tj 'hordama zla'..uvijek su bile neke carke pa i tucnjave...inace najveci dionavijaca sarajeva su cinili muslimani...i nesto srba je navijalo za nk sarajevo..
A navijači Budućnosti,tzv Varvari? Sjećam se da su na jednoj utakmici sa Zvezdom navijali zajedno sa Delijama.
ne mogu ih definirati..previse su daleko bili..pa smo rijetko isli na te tekme..u podgorici...tada titogradu...mislim da je njih bilo i malo...mozda sire jezgro pedesetak a sve zajedno ako bi ih se skupilo dvjestotinjak...jer crnogorci su mahom navijali za partizan ili zvezdu...kad su zvezda ili partizan igrali u titogradu..gotovo su se osjecali domacinski..80% tribina je navijalo ili za zvezdu ili partizan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by vuksadinare 8/6/2017, 11:15

..inace od tih ajhmo rec nazovi grupa u ex yu tipa vrvari navijaci buducnosti..ili green dragonsi navijaci olimpiji...komiti navijaci vardara..sve je to bilo bezveze...ono eto kao 'navijacka' grupa smo a ima ih dvadesetak do pedeset i manje vise su samo bili na utakmicama doma...nesto su se digli tamo 1990 pred kraj juge KOMITi navijaci Vardara pa su imali zgodne bakljade,pokoji lijepi transparent...ali nista vise od toga...recimo bila je cak neka grupa navijaca subotickog spartaka..alio ono njih u vrh glave desetak..kao idu se oni kurcit pa docekad torcidu koja je dolazila u suboticu( :))...kad nas izaslo bogami oko dvjesto..ovi se okrenuli i otisli...mi ih cak nismo ni primjetili...simpa decki.. Basketball...e bila je jedna zajebana grupa mala ali znali su ono bas biti zajebani...tamo negdje 1989 godine i fk rad iz beograda je dobio navijakcu grupu..mozebitno d aih je sve zajednobilo pedesetak bar tada u pocecima..ali oni su se mislim cak prvi među svim naviajckim grupama u ex-yu poceli furati na skins scenu..kod njih smo vidjeli prve celave glave...martensice...nije ih bilo puno par ali ono bili su pioniri...i tada su napadali ama bas sve navijacke grupe naravno najvise iz hrvatske...ali bogami nisu se libili napast i grobare i delije..ali nekako su imali najvise pik...na bosanske naviajce.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by jastreb 8/6/2017, 11:19

vuksadinare wrote:..inace od tih ajhmo rec nazovi grupa u ex yu tipa vrvari navijaci buducnosti..ili green dragonsi navijaci olimpiji...komiti navijaci vardara..sve je to bilo bezveze...ono eto kao 'navijacka' grupa smo a ima ih dvadesetak do pedeset i manje vise su samo bili na utakmicama doma...nesto su se digli tamo 1990 pred kraj juge KOMITi navijaci Vardara pa su imali zgodne bakljade,pokoji lijepi transparent...ali nista vise od toga...recimo bila je cak neka grupa navijaca subotickog spartaka..alio ono njih u vrh glave desetak..kao idu se oni kurcit pa docekad torcidu koja je dolazila u suboticu( :))...kad nas izaslo bogami oko dvjesto..ovi se okrenuli i otisli...mi ih cak nismo ni primjetili...simpa decki.. Basketball...e bila je jedna zajebana grupa mala ali znali su ono bas biti zajebani...tamo negdje 1989 godine i fk rad iz beograda je dobio navijakcu grupu..mozebitno d aih je sve zajednobilo pedesetak bar tada u pocecima..ali oni su se mislim cak prvi među svim naviajckim grupama u ex-yu poceli furati na skins scenu..kod njih smo vidjeli prve celave glave...martensice...nije ih bilo puno par ali ono bili su pioniri...i tada su napadali ama bas sve navijacke grupe naravno najvise iz hrvatske...ali bogami nisu se libili napast i grobare i delije..ali nekako su imali najvise pik...na bosanske naviajce.. :)
Ma i navijači Radničkog imali su neku opskurnu grupicu zvanu Meraklije. Nešto brojniji bili su Vulturesi,navijači Borca. Tu su bili još i tzv Fukare koji su kao navijali za Slobodu,ali ni oni nisu vrijedni spomena i bili su poznatiji kao navijačči ženskog košarkaškog kluba. Dosta brojni bili su Red army iz Mostara,a tu se pojavila i grupica navijača Vojvodine,kad su ono 1989.bili prvaci.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by vuksadinare 8/6/2017, 11:28

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:..inace od tih ajhmo rec nazovi grupa u ex yu tipa vrvari navijaci buducnosti..ili green dragonsi navijaci olimpiji...komiti navijaci vardara..sve je to bilo bezveze...ono eto kao 'navijacka' grupa smo a ima ih dvadesetak do pedeset i manje vise su samo bili na utakmicama doma...nesto su se digli tamo 1990 pred kraj juge KOMITi navijaci Vardara pa su imali zgodne bakljade,pokoji lijepi transparent...ali nista vise od toga...recimo bila je cak neka grupa navijaca subotickog spartaka..alio ono njih u vrh glave desetak..kao idu se oni kurcit pa docekad torcidu koja je dolazila u suboticu( :))...kad nas izaslo bogami oko dvjesto..ovi se okrenuli i otisli...mi ih cak nismo ni primjetili...simpa decki.. Basketball...e bila je jedna zajebana grupa mala ali znali su ono bas biti zajebani...tamo negdje 1989 godine i fk rad iz beograda je dobio navijakcu grupu..mozebitno d aih je sve zajednobilo pedesetak bar tada u pocecima..ali oni su se mislim cak prvi među svim naviajckim grupama u ex-yu poceli furati na skins scenu..kod njih smo vidjeli prve celave glave...martensice...nije ih bilo puno par ali ono bili su pioniri...i tada su napadali ama bas sve navijacke grupe naravno najvise iz hrvatske...ali bogami nisu se libili napast i grobare i delije..ali nekako su imali najvise pik...na bosanske naviajce.. :)
Ma i navijači Radničkog imali su neku opskurnu grupicu zvanu Meraklije. Nešto brojniji bili su Vulturesi,navijači Borca. Tu su bili još i tzv Fukare koji su kao navijali za Slobodu,ali ni oni nisu vrijedni spomena i bili su poznatiji kao navijačči ženskog košarkaškog kluba. Dosta brojni bili su Red army iz Mostara,a tu se pojavila i grupica navijača Vojvodine,kad su ono 1989.bili prvaci.
ko bi se svih sjetio..Red army navijaci veleza po meni uopce nisu bila ono bas ajmo rec hools grupa ili naviajcka grupa..oni su bas bili ono obicni naviajci koji su sebe reda radi prozvali nekom imenom..bas raja..zeljini naviajci su bili extra grupa za njih...po meni najsirovijii  naviajci tada u jugi..najjugoslavenskiji orjentirani...vulturesi navijaci borca iz BL oni su vec imali onaj navijacki stih...mislim da su cak bili pioniri na ovim naviajckim prostorima u koreografiji sa papirima na tribini..da su na jednoj utakmici dignuli papire iznad glave u bojama svog klupa crveno-plavo na svom dijelu tibine..mislim d asu bili prvi..ali jos neko vrijeme to nitko jos slicno nije ardio a mislim da ni oni vise nakon toga nisu mozda jos koju utakmicu..inace meni nisu bili bas nesimpaticni...nismo sa njiam imali bog zna kakvih vecih carki mada su u banja luci vecina bili srbi..jedino je bila veca ona frka sa bbb-ima u banja luci 1989 godine..ali vulturesi nisu ucestvovali u toj frci..po odlazak u banja luku bio je dosta relaksirajuci s obtzirom an druga bosanska gostovanja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by jastreb 8/6/2017, 11:38

Najkorektnija publika,kažu,tih godina bila je ona vinkovačka.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by vuksadinare 8/6/2017, 11:48

jastreb wrote: Najkorektnija publika,kažu,tih godina bila je ona vinkovačka.
hm..kako za koga..bogami nije bilo lako zvezdasima i partizanovcima nikad u vinkovcima..pitaj dzanga,stanojka...kako je jednom rekao poznati vođa grobara belgija....vinkovci su bili 'navijacki staljingrad'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by vuksadinare 8/6/2017, 12:04

....inace....sva ta navijacka scena narocito navijacke grupe..baziralo se na nekoj spontanosti vecinom...u drugoj polovici osamdesetih...nije bilo mobitela...dogovorsi se par dana prije vidimo se na željeznickom kolodvoru tad i tad..jer se mahom putovalo zeljeznicom..nije se biralo vođe po sistemu to mora biti najveci negativac sa nbajvecim stazom u policiji...primjerice u torcidi vecina vođa su bili ljudi koji su znali izmisliti kakvu naviajcku pjesmu..koji su znali dignuti na noge tribinu...koji su imali ponajvise gostovanja..tu i tamo mozda je neki iz uzeg jezgra torcide bioono bas zestok momak kojeg je zanimao samo fajt...danas recimo vođe grupa se odabiru po sistemu sto veci krimos,tabađija,stop dulji staz u policijskim dosjeima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by vuksadinare 8/6/2017, 13:02

ahahaha..evo gledao neke snimke napada na mamcia..pola bola ganjalo napadaca na mamica..toliko koliko ce cijeniti junaka koji je udario mamica....ne bi cudio da su ga iscipelarili u nekoj bolskoj ulicici :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by jastreb 8/6/2017, 13:05

vuksadinare wrote:ahahaha..evo gledao neke snimke napada na mamcia..pola bola ganjalo napadaca na mamica..toliko koliko ce cijeniti junaka koji je udario mamica....ne bi cudio da su ga iscipelarili u nekoj bolskoj ulicici :)
Jednom su ga napali na Grbavici. Prije par godina. Igrali Željo i Sarajevo,a on je snimao neke igrače. Lik koji ga je napao je bil Hrvat i Dinamovac. Naše novine i tv tu vijest nisu objavile.

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/1351187/incident-u-sarajevu-mamic-napadnut-na-derbiju-zeljeznicar-sarajevo
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru - Page 4 Empty Re: Zdravko Mamić nokautiran na Braču! Dinamov boss uplovio jahtom, pa od udarca u glavu završio u moru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum