ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Empty Re: U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Post by Guest Sat 3 Jun - 19:22

Opet po slavoniji?? Suspect

Guest
Guest


Back to top Go down

 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Empty Re: U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 19:25

pismejker wrote:Opet po slavoniji?? Suspect
A jbga imaš sve izraženije promjene temperatura toplo hladno , topi se snijeg sa Alpa , kiše ....mora ta voda negdi oteć.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Empty Re: U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Post by veber Sat 3 Jun - 19:29

znači braco, oj ti vrhovniče, mogu maknut šajbu i stavit novu na kuću?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Empty Re: U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 19:32

Hebe me se štaš ti stavljat , ja se idem istuširat , sprat sparinu , cijeli dan štemam struju po kuci ....podižem broj kvadrata svojih nekretnina ...sad fino jedan stan iznajmljivat , meni za kavu i duvan dovoljno , more mi je ispod kuce a dole mi je konoba di je uvik 15 stupnjeva celzujussa.

Odo ja u pemziju a vi se mučite na sparinama i ostalome i takmičite za kikiriki s jeftinom radnom snagom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Empty Re: U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 19:49

Šta te boli kuraz za klimatske promjene ako nemoraš izlazit iz brloga a nemoraš ako neradiš a imaš dovoljno za život.

Za razliku od vecine vas meni klima netreba , imam konobu , besplatno hladi a zime ovdje i nisu ko zna šta plus imam špaker na drva i svoju šumu i ogrmno vocnjak tj imam drva.

Bmk oce li bit vani plus 60 stupnjeva ljeti , necu izlazit iz konobe i to je to ...možda jedino 50-ak metara do mora smocit se.

Zaboli me k za klimatske promjene.

GAZI TRUMP.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Empty Re: U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Post by Guest Sat 3 Jun - 23:46

RayMabus wrote:SAD se odriče odgovornosti za povijesno zagađenje u kojem je imao daleko najveću ulogu

Proces povlačenja vjerojatno neće biti dovršen prije 2020., što znači da će izbori 2020. - ako se ne održe ranije ili Trump ne bude opozvan - dati američkim glasačima priliku da izbace neupućenog klimatskog "skeptika" iz Bijele kuće i zadrže SAD gdje i pripada - na čelu međunarodnu zajednice u borbi protiv najveće egzistencijalne prijetnje našeg doba.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-trumpovom-hazarderskom-igranju-s-klimom-gotovo-svi-su-gubitnici--amerika-prva/974366.aspx

je** vas Trump i histerija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Empty Re: U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Post by Kermit Sun 4 Jun - 5:42

marcellus wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Oh_Femder wrote:
marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/hoce-li-nam-nebo-pasti-na-glavu-ako-odbacimo-sporazume-o-smanjenju-staklenickih-plinova-1030014/
S obzirom da krave isprde više stakleničkih plinova nego automobili

Zanimljivo kako ovo mnogi ne znaju.

http://www.independent.co.uk/environment/climate-change/cow-emissions-more-damaging-to-planet-than-co2-from-cars-427843.html
Opće poznata činjenica zato i treba smanjiti konzumaciju mesa, pogotovo mesa mega industrijskih kompleksa koje je u biti skrnavljenje samo uzgoja

na kraj pameti mi nije smanjiti konzumaciju mesa, u biti smo oboje doma smršavili kad smo prešli na uglavnom mesnu prehranu i izbacili žitarice, to je doduše individualno koga što deblja, stvar svačijeg metabolizma, ali ja sam očito mesožder

brat mi je bio vegetarijanac godinama, na kraju je odustao jer je postao mršav ko kostur i stalno umoran
Pobogu nitko nije govorio o veganstvu nego o pametnom unosu dobrog mesa a sto ce reci onoga kojem znas porijeklo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Empty Re: U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Post by Guest Sun 4 Jun - 8:24

Nema univerzalnog recepta za sve:

http://time.com/4793832/the-weight-loss-trap/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Empty Re: U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Post by Guest Sun 4 Jun - 8:26

They also know that the best diet for you is very likely not the best diet for your next-door neighbor. Individual responses to different diets--from low fat and vegan to low carb and paleo--vary enormously. 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Empty Re: U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Post by Guest Sun 4 Jun - 8:31

France's Macron Tells President Trump Paris Accord NOT Renegotiable


 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Sylvie-s-flag-smiley-keep-smiling-8638624-81-100




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Empty Re: U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Post by Guest Tue 6 Jun - 21:21

Who Needs Nuclear Toshiba Is Developing A New Zero-Carbon Power Source

Toshiba is giving up on nukes, but it’s not giving up on zero-carbon energy.
The company’s thermal power group has invested five years and $250 million to develop an all new natural gas combustion system that may solve the fossil fuel Holy Grail — it captures all of its carbon dioxide emissions, at no extra cost.
The technology behind it is called the Allam Cycle, after its inventor Rodney Allam.
The first 50 mw Allam plant
, featuring Toshiba’s technology, is now in commissioning near Houston.

 
https://www.forbes.com/sites/christopherhelman/2017/03/30/who-needs-nuclear-toshiba-already-working-on-new-zero-carbon-power-source/#dd9965f19c4c
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva - Page 4 Empty Re: U Trumpovom hazarderskom igranju s klimom (gotovo) svi su gubitnici - Amerika prva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum