ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by BB-8 6/6/2017, 10:07

Eva_ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:Pa ne idemo ispod struka, crta se ne prelazi po bontonu. A ti odmah s eksplicitnim sadržajima, kao da ti je Pavković rod.

Bonton na ovom forumu?
Prvi glas.
Pavković je u tom smislu seksualnog napastvovanja mila majka kakvih sve ovdje likova i likuša ima.
Kaj fali ovom forumu? Sve docenti i magistri ovdje, uz ponekog poduzetnika i žigola.

ja sam domar...:W

BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 10:08

Eva_ wrote:Sve docenti i magistri ovdje, uz ponekog poduzetnika i žigola.

Sve sami bogalji i prosjaci, slepi tumaraju u gomili, svima su kičmu polomili...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 6/6/2017, 10:10

slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:Sve docenti i magistri ovdje, uz ponekog poduzetnika i žigola.

Sve sami bogalji i prosjaci, slepi tumaraju u gomili, svima su kičmu polomili...
Si i ti iz Smederevu?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 6/6/2017, 10:11

Roy_Bean wrote:
Eva_ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:Pa ne idemo ispod struka, crta se ne prelazi po bontonu. A ti odmah s eksplicitnim sadržajima, kao da ti je Pavković rod.

Bonton na ovom forumu?
Prvi glas.
Pavković je u tom smislu seksualnog napastvovanja mila majka kakvih sve ovdje likova i likuša ima.
Kaj fali ovom forumu? Sve docenti i magistri ovdje, uz ponekog poduzetnika i žigola.

ja sam domar...:W
Ja sam Eva:)
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by L'âme 6/6/2017, 10:12

Roy_Bean wrote:
Eva_ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:Pa ne idemo ispod struka, crta se ne prelazi po bontonu. A ti odmah s eksplicitnim sadržajima, kao da ti je Pavković rod.

Bonton na ovom forumu?
Prvi glas.
Pavković je u tom smislu seksualnog napastvovanja mila majka kakvih sve ovdje likova i likuša ima.
Kaj fali ovom forumu? Sve docenti i magistri ovdje, uz ponekog poduzetnika i žigola.

ja sam domar...:W
ja sam frizerka@_@

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by L'âme 6/6/2017, 10:14

slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:Sve docenti i magistri ovdje, uz ponekog poduzetnika i žigola.

Sve sami bogalji i prosjaci, slepi tumaraju u gomili, svima su kičmu polomili...
inspirira te bora, ha?! ;P
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by bora-corba 6/6/2017, 10:15

maggie13 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:Sve docenti i magistri ovdje, uz ponekog poduzetnika i žigola.

Sve sami bogalji i prosjaci, slepi tumaraju u gomili, svima su kičmu polomili...
inspirira te bora, ha?! ;P
Ljubav je ono što nas inspiriše cheers

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Old%2Bman%2Byoung%2Bgirl
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 10:16

Eva_ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:Sve docenti i magistri ovdje, uz ponekog poduzetnika i žigola.

Sve sami bogalji i prosjaci, slepi tumaraju u gomili, svima su kičmu polomili...
Si i ti iz Smederevu?

Ne, za razliku od tebe. :p
Inače je to dio teksta iz Pogledaj dom svoj anđele. Dobro je to Bora opisao i dijagnosticirao, samo što je ekipa primjenila pogrešnu metodu odnosno terapiju koja ih je na kraju odvela u poraz.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 6/6/2017, 10:17

slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:Sve docenti i magistri ovdje, uz ponekog poduzetnika i žigola.

Sve sami bogalji i prosjaci, slepi tumaraju u gomili, svima su kičmu polomili...
Si i ti iz Smederevu?

Ne, za razliku od tebe. :p
Inače je to dio teksta iz Pogledaj dom svoj anđele. Dobro je to Bora opisao i dijagnosticirao, samo što je ekipa primjenila pogrešnu metodu odnosno terapiju koja ih je na kraju odvela u poraz.
Pa baš zbog autora stihova, Hrvata od stoljeća sedmog, mi asocijacija da smo zemljaci.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 10:18

maggie13 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Sve sami bogalji i prosjaci, slepi tumaraju u gomili, svima su kičmu polomili...
inspirira te bora, ha?! ;P

Ponekad. :) Nema veze što je četnik i to po vlastitim riječima. :) Bar je dosljedan u svom svjetonazoru i sa njim si uvijek na čistom što možeš očekivati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by bora-corba 6/6/2017, 10:19

slidingdoorsoperator wrote:
maggie13 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Sve sami bogalji i prosjaci, slepi tumaraju u gomili, svima su kičmu polomili...
inspirira te bora, ha?! ;P

Ponekad. :) Nema veze što je četnik i to po vlastitim riječima. :) Bar je dosljedan u svom svjetonazoru i sa njim si uvijek na čistom što možeš očekivati.
nije baš, počeo je da žali za Titom i Jugom. :hem
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 10:19

Eva_ wrote:Pa baš zbog autora stihova, Hrvata od stoljeća sedmog, mi asocijacija da smo zemljaci.

Pa šta i da jesmo! :) Sve je to na kraju krajeva za ljude. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 10:20

bora-corba wrote:nije baš, počeo je da žali za Titom i Jugom. :hem

Ma i nostalgija je za ljude, posebno u nekim godinama. I melankolija, također.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 6/6/2017, 10:29

...inace...kad sam spomenuo koradea...moram spomenuti varazdince i ove iz okolic evarazdina..sto se tice domovinskog rata...po meni jedni od najboljih boraca...ne mislim tu samo na srcanost...u ljeto 1991 kao pripadnici mup-a,tigrova...kad je bilo najkriticnije vrijeme pokazali su se odlicnim borcima..npr na banovini...u kostajnici...do 15.8.1991 kad im je dosla smjena vrlo dobro su drzali crte...imali su jednu dobru akciju na cukur brdu koji jje bio dominantan polozaj iznad kostajnice i s akojeg su srbi imali grad kao na dlanu i siru okolicu grada...u jednom sukobu dva,tri dana prije pogibije lederera a i lederer ju je zabiljezio kamerom...pomakli su linije na cukur brdu prema samom mjestu cukur..dapace zauzeli su i prev kuce tog mjesta...ali postoji caka u tome..gardista iz varazdinske grupe je bilo oko dvadesetak u toj akciji..dok je ceda bilo stacionirano na tom podrucju cukur brda i cukura oko 150...polako priblizavajuci se mjestu cukur i cukur brdu kroz obliznji sumarak...nasli su se u gotovo bezizlaznoj situcaiji prakticno opkoljeni sa tri strane...osim onog koridora kojim su dosli iz smjera kostajnice...srbi ispaljuju rafale na njih...otpocinje borba...varazdinci u tom sumarku srbi okolo sumarka...ovaj uski koridor pod zestokom vatrom...dakle spriejceno ej tim smjerom izvlacenje..odluka zapovjendika voda varazdinaca zapovjeda..jedini izlaz probiti se prema samom selu cukur...gdje ih srbi vjerojatno najmanje ocekuju...vod se dijeli u tri grupe..prve dvije napredovat ce prema selu cukur..treci ce stiti im leđa i osta u sumarku i pokusat neutralizirati srpski polozaj sa kojeg se puca po putu koji vodi prema kostajnici...treci vod stupa u akciju i time navlaci paljpu sa srpskogpolozaja na sebe...istovremeno srbi zakljucuju da zenge imaju namjeru sovojiti taj njihov polozaj te salju dobar broj svojih boraca iz sela cukur na taj polozaj...nakon osmatranja i zakljucka da je određen broj ceda napustio selo cukur..prva dva voda kroz jedno kukuriziste prilazi blizu sela te ulaze u sljivik na ulazu u selo jos nisu zamjeceni...ulaze u selo i bivaju primjeceni ali za srpske snage koje se trenutno nalaze u selu kasno..razviaj se borba..varazdinci napreduju i zauzimaju prve kuce...uvidjevsi da bi selo moglo pasti srbi povlace svoje snage koje su poslali da brane polozaj na cukur brdu...prema selu...zbog razlike brojnosti u koprist ceda ova dva voda se izvlace iz sela ali sa tom akcijom daju vremena da se treci vod u sumarku izvuce sumskim koridorm i putem prema kostajnici odnosno osiguravaju neutralisuci srpski polozaj na cukur brdu....ova dva voda se sumskim koridorom izvlace prema kostajnici ali uspijevaju uspostaviti polozaj na rubu sume i kuca koje pripadaju kostajnici i tu utvrđuju polozaj koji su prije toga drzale cede...i sa tim potosigurali d avise srbi nemaju kostajnicu kao na dlanu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 6/6/2017, 10:36

vuksadinare wrote:moram spomenuti varazdince i ove iz okolic evarazdina..sto se tice domovinskog rata...po meni jedni od najboljih boraca...ne mislim tu samo na srcanost...u ljeto 1991 kao pripadnici mup-a,tigrova...kad je bilo najkriticnije vrijeme pokazali su se odlicnim borcima..npr na banovini...u kostajnici...

Ne zaboravi Vukovar odnosno Borovo Naselje i pripadnike rezervnog sastava MUP-a iz Varaždina koji su bili tamo i odlično su se nosili sa neprijateljem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 6/6/2017, 10:40

slidingdoorsoperator wrote:
Eva_ wrote:Pa baš zbog autora stihova, Hrvata od stoljeća sedmog, mi asocijacija da smo zemljaci.

Pa šta i da jesmo! :) Sve je to na kraju krajeva za ljude. :)
Kol Jisrael arevim zeh la zeh.


Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 6/6/2017, 10:41

Vuk & during the war Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 1f602
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 6/6/2017, 10:44

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:moram spomenuti varazdince i ove iz okolic evarazdina..sto se tice domovinskog rata...po meni jedni od najboljih boraca...ne mislim tu samo na srcanost...u ljeto 1991 kao pripadnici mup-a,tigrova...kad je bilo najkriticnije vrijeme pokazali su se odlicnim borcima..npr na banovini...u kostajnici...

Ne zaboravi Vukovar odnosno Borovo Naselje i pripadnike rezervnog sastava MUP-a iz Varaždina koji su bili tamo i odlično su se nosili sa neprijateljem.
tocno...varazdinci su s epokazali stalozeni u kriticnim momentima...kao sto je ova situacija bila na cukuru..jer da nisu uspjeli zauzeti dominantnu tocku na prilazima cukuru..srbi bi mogli prackama gađati kostajnicu..i tim potezom su dali kostajnici vremena jos mjesec i pol dana...a treba napomenuti da ih je bilo svega dvadesetak..naspram 150 ceda...ali taktickom varkom zapovjednika voda...koji je makar nisu imali sanse zadrzati selo cukur ipak je usao u njega...sa dijelom voda..i prisilio srbe da dio njihovih snaga povuku sa drugih polozaja kako bi zadrzali selo..a usto dali drugom dijelu voda da zauzme istureni srpski polozaj prema kostajnici i da tu uspostave liniju te odbace srbe 500 metara dalje u selo cukur...iz kojeg nisu imali takav pregled na kostajnicu...nekoliko dana kasnije na tom nasem polozaju je poginuo gordan lederer
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 6/6/2017, 10:44

Eva_ wrote:Vuk & during the war Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 1f602
jbg kad sam enciklopedija valaj nesto iz povijesti nauciti ako nisi znao..bliza mi ej ova bliza povijest nego drugi svjetski rat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Eva_ 6/6/2017, 10:55

Ma ja te malo pikam, sam ti piši memoare, možda i tebi dođe t(p)ipkat neka mlađahna.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by vuksadinare 6/6/2017, 10:56

Eva_ wrote:Ma ja te malo pikam, sam ti piši memoare, možda i tebi dođe t(p)ipkat neka mlađahna.
...nije lose pipkat ni komade u 40-tim ako su komadi...i drze do sebe.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 25 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum