ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ej ivane

Go down

ej ivane Empty ej ivane

Post by FRANK 9/13/2015, 18:26

Koja ti je to na avataruako ti je to cura reci kurabi da bi bio pocascen da joj izdrkan u lice
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

ej ivane Empty Re: ej ivane

Post by End 9/13/2015, 18:30

kendall jenner od caleta transvestita
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

ej ivane Empty Re: ej ivane

Post by FRANK 9/13/2015, 18:32

Nebudi ljubomoran incestu. Valjda di svojim ocima gleda di ti materi smrkovi u usta lete pa tu seres

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

ej ivane Empty Re: ej ivane

Post by Guest 9/13/2015, 19:46

I ona tebe pozdravlja. :beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ej ivane Empty Re: ej ivane

Post by FRANK 9/13/2015, 20:03

I ti nju

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

ej ivane Empty Re: ej ivane

Post by Guest 9/13/2015, 20:08

Pa gdje si ti, jesi živ? Jedno te vrijeme nije bilo na onom forumu, a zadnjih mj. i pol preko noći ne možeš se u smeće ulogirati.

Je li sin zdrav i dobar? ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ej ivane Empty Re: ej ivane

Post by FRANK 9/14/2015, 08:34

Nije me bilo 3 mjeseca sin je super mali raste spava po noci sto je najvaznije one dvi su bile skoro 2 miseca kod matere i cace u imotskom. Prista san pusit prije dva i pol miseca mada me jos jebe ali ne ko prvih 50 dana

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

ej ivane Empty Re: ej ivane

Post by Guest 9/15/2015, 13:37

Drago mi je čuti! Sve će već doći na svoje! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ej ivane Empty Re: ej ivane

Post by dijagram 9/15/2015, 13:41

pablo_escobar wrote:Nije me bilo 3 mjeseca sin je super mali raste spava po noci sto je najvaznije one dvi su bile skoro 2 miseca kod matere i cace u imotskom. Prista san pusit prije dva i pol miseca mada me jos jebe ali ne ko prvih 50 dana
Alo, Lovrec, cista,..oni,..priko brda, jes to ti:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18697
2015-08-09


Back to top Go down

ej ivane Empty Re: ej ivane

Post by FRANK 9/15/2015, 14:03

Tocno..... ustaska kula

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

ej ivane Empty Re: ej ivane

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum