ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:18

RayMabus wrote:Šta bi ti više da si poslovođa negdje dakle nedaješ ti placu a odgovoran si za sve ?

Sposobne radnike koji znaju sve i koji znaju stvorit 1000 kuna mjesecno najmanje i s time ce pokrit putne troškove , marendu i inventuru i sve štima i ti nemaš problema kao poslovođa

ili

želiš probleme jer su plače male ?
Ja znam šta je moj odgovor da sam poslovođa : neželim probleme , ocu da sve štima i ide glatko ....šta vi mutite me nezanima samo neka na kraju sve štima.

Prodaji drogu ako oceš tu samo nemoj da te policija uvati.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by vili40 21/5/2017, 17:19

kajo smiri se malo.Problem je sad drugačiji nek je bio prije desetak godina.Veliku nezaposlenost iskorištavali su mnogi poslodavci za robovski rad i to pravdali tržištem radne snage.Ono,nećeš?ok ima ko hoće.Sad su ti poslodavci došli u situaciju da više nema roblja pa kukaju da ljudi neće raditi,lijeni su i blabla...kukaju sto na sat.Zar to nije isto tržište radne snage na koje su se tako voljeli pozivati?
Naši ljudi hoće raditi i cijenjeni su vani,plati pošteno i nema nikakvih problema.A gazda i takvi si nek rade sami ili nek nagovore pokvarene političare da im pošalju paket od jedno pedesetak tisuća sirijaca,šiptara i drugih pa će vidjeti kako će ti reagirati kad ih maltretiraju za siću ili zajebu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10769
2015-08-02


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by veber 21/5/2017, 17:21

kaja wrote:
veber wrote:
kaja wrote:ok, evo reci nam u kojoj ulici je poslovnica da pogledam radno vrijeme na netu  i vidim kako on to radi 13,5 sati svaki dan..
poslao ti na pp
ok, nebitno, nije to tajna da bi mi morao slati na pp.
kakogod, da i je neka dežurna poslovnica, subotom radi do 12:00 najduže, nedjeljom ne radi. ako čovjek i stoji cijeli dan oni moraju njemu dati slobodne dane za sve iznad 8 sati...
tajna je zbog adrese jer bi crveni svršio tri put da vidi gdje mi je poslovnica.
ne bumo se natezali oko toga.
probaj stalno tući cca 300 sati mjesečno.

zaštitar u njemačkoj radi max 32h tjedno.

kod nas jednostavno ne postoji regulacija.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by vili40 21/5/2017, 17:25

I što je sad ta radnica kriva?Dala je otkaz i napisala nešto o svojim iskustvima kod gazde krelca.Ili je njoj zabranjeno govoriti?
vili40
vili40

Male
Posts : 10769
2015-08-02


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:25

vili40 wrote:kajo smiri se malo.Problem je sad drugačiji nek je bio prije desetak godina.Veliku nezaposlenost iskorištavali su mnogi poslodavci za robovski rad i to pravdali tržištem radne snage.Ono,nećeš?ok ima ko hoće.Sad su ti poslodavci došli u situaciju da više nema roblja pa kukaju da ljudi neće raditi,lijeni su i blabla...kukaju sto na sat.Zar to nije isto tržište radne snage na koje su se tako voljeli pozivati?
Naši ljudi hoće raditi i cijenjeni su vani,plati pošteno i nema nikakvih problema.A gazda i takvi si nek rade sami ili nek nagovore pokvarene političare da im pošalju paket od jedno pedesetak tisuća sirijaca,šiptara i drugih pa će vidjeti kako će ti reagirati kad ih maltretiraju za siću ili zajebu.
Za 2800 kuna im nece radti ako im treba takvi radnik cijelu godinu ...pa mora platit podstanarstvo covik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:27

Te place od 2800 kuna koje oni nude ....no komment.

Ja bija prošli ponediljak na razgovoru za posao i kaže on meni 3500 kuna al sve subote radne ...znaci daješ mi 2700 kuna za ponedjeljak do petak od jutra do mraka osam sati radno vrijeme.

Aj sine moj uzmeš mi subote , nesmijem se maknit ako imam neku privatnu stvar obavit , nemogu ništa, vezan sam ka pas i nemam kad ni tražit bolji posao.

Ti tražiš roba koji nema šta jist a ne radnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:29

A robova je sve manje a ove koje bi oni uvezli pa da rade za 2800 kuna imaju jedan dodatni trošak a zove se podstanarstvo i to imaju svi jer su pridošlice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:32

Ja ih od milja zovem : Rvatići.

To su lokalni koji više manje žive kod roditelja , nemaju trošak podstanarstva i vezani su tom nekretnimom odnosno mjestom boravka kad traže posao.


Toga je sve manje a oni mogu uvozit šta god oce al ti šta uvoze imaju dodatni trošak od najmanje 1000 kuna svaki mjesec i ime tog troška je : PODSTANARSTVO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:36

Meni i nije problem radit za 3000 kuna međutim pod to neupada rad subotom i vikendom te blagdanima tj ako je blagdan radnm danom odradit cemo jednu subotu i sve ok i neupada nocni rad.

Jel spominješ subote , rad vikendom i blagdanom te nocni rad onda nemoj rec da si mi dao 3000 kuna jer nisi nego si mi dao manje.

Ja mogu subotom na bauštel i zaradit 200 kuna ...MAJMUNE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:38

I to ti mogu ja odradit tj 3000 kuna ponedjeljak petak osam sati ...NEBRINI SE NECE TI PRIDOŠLICA

IMA TAJ 1000 KUNA PODSTANARSTVA.

JA SAM TI NAJEFTINIJA RADNA SNAGA A NE ON.

ON MENI NEMOŽE KONKURIRAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by vili40 21/5/2017, 17:38

RayMabus wrote:A robova je sve manje a ove koje bi oni uvezli pa da rade za 2800 kuna imaju jedan dodatni trošak a zove se podstanarstvo i to imaju svi jer su pridošlice.
pa naravno ali nitko im ne brani da probaju,radit će taman za stan,režije i hranu,neće im ostati ni za sladoled.
vili40
vili40

Male
Posts : 10769
2015-08-02


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:45

vili40 wrote:
RayMabus wrote:A robova je sve manje a ove koje bi oni uvezli pa da rade za 2800 kuna imaju jedan dodatni trošak a zove se podstanarstvo i to imaju svi jer su pridošlice.
pa naravno ali nitko im ne brani da probaju,radit će taman za stan,režije i hranu,neće im ostati ni za sladoled.
A pa šta cu im ja. Ti poslovi su tako nisko plačeni da recimo da to radiš godinu il dvije ti si te dvije godine izgubio i još si u minusu a kao šema je bolje išta nego ništa al u biti stariš , vrijeme ide i tu nezarađuješ ništa a imaš i godišnjih troškova ...to si brajo u minusu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:47

To je jedna stvar kad si ti balavac koji je završio srednju , nema obaveza nit nekakvih planova , bitno mu je da ima ia izic petkom i subotom , dakle đeparac i to pa ono daj šta daš samo da imam za izic vanka ....nek ti dođe familija i nekakvi problemi i obaveze i ovo i ono , treba platit i režije , preuzet dio odgovornosti a ne samo roditelji ....PA DA TE VIDIM ONDA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:49

Kod mene ti recimo u ducanima po mjestu rade sve žene iz mjesta , nema putnih troškova a ako šta treba skocit doma radi djece ili bilo šta tu joj je odma blizu ...i to ti jedino može radit za tu sicu cisto jer je tu , može skocit doma ako šta hitno zatriba , nema putnih troškova.

I nema režija.


NEMA REŽIJA.

U smislu podstanarstva koje je oko 1000 kuna najmanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:51

To su ti ti Rvatići kako ih ja popularno zovem. Oni bi uvozili šljakere a ti šljakeri nitko nema svoju nekretninu , SVI ODREDA PODSTANARI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:53

RayMabus wrote:To je jedna stvar kad si ti balavac koji je završio srednju , nema obaveza nit nekakvih planova , bitno mu je da ima ia izic petkom i subotom , dakle đeparac i to pa ono daj šta daš samo da imam za izic vanka ....nek ti dođe familija i nekakvi problemi i obaveze i ovo i ono , treba platit i režije , preuzet dio odgovornosti a ne samo roditelji ....PA DA TE VIDIM ONDA.
I još jedna bitna stvar : TIH BALAVACA JE SVE MANJE I MANJE.

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 18:00

I uza sve to tamo gdje je prodaja ako nije nešto gdje su samo stranci nego ovako opcenito treba znati jezik , znaci Ukrajinci , Srbi , Bosanci ....ta ekipa to zadovoljava .....neki u prolazu koji nezna beknit hrvatski nemože ni radit taj posao.....nekuži kurza.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by Regoč 22/5/2017, 13:30

Problem manjka radnikah rješava se uvozom, zato će poslodavci uviek biti u prednosti.

_________________
 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 7 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum