ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 16:47

RayMabus wrote:Ja sam sam poslovođi na njegovom kompjuteru radija liste artikala , kolicine izbaciva , printa ....ono samo prošetaš po ducanu i skladištu , sve razrediš da moš u sekund izbrojat ...red , rad i disciplina.

Doduše ja sam mala flegma pa nebi reka nikad al u biti tek kad uđeš u moju psihu vidiš da ja sve znam šta je samo se pravim blesav jer me boli kuraz za to al kad treba odma tap riješeno.
ZNANJE , KONTROLA I ODGOVORNOST.


http://ex-iskon.forumcroatian.com/t13-znanje-odgovornost-i-kontrola

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 16:47

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ja sam sam poslovođi na njegovom kompjuteru radija liste artikala , kolicine izbaciva , printa ....ono samo prošetaš po ducanu i skladištu , sve razrediš da moš u sekund izbrojat ...red , rad i disciplina.

Doduše ja sam mala flegma pa nebi reka nikad al u biti tek kad uđeš u moju psihu vidiš da ja sve znam šta je samo se pravim blesav jer me boli kuraz za to al kad treba odma tap riješeno.
ZNANJE , KONTROLA I ODGOVORNOST.


http://ex-iskon.forumcroatian.com/t13-znanje-odgovornost-i-kontrola

Znanje , odgovornost i kontrola


Teško je biti odgovoran za nešto ili kontrolirati nešto ako nemate ZNANJA o tome.

Besmisleno je pokušati kontrolirati nešto ili čak znati nešto bez ODGOVORNOSTI.

Teško je u potpunosti znati nešto ili biti odgovoran za nešto oko čega nemate nikakvu KONTROLU , pokušate li drukčije , rezultat može biti poražavajući.

Naravno , čovjek može bježati od života i sjediti na tamnoj strani mjeseca , ne radeći i ne misleći ništa. U tom slučaju ne treba niti ništa znati , ni za što biti odgovoran i ništa kontrolirati. Bio bi zasigurno nesretan i zasigurno mrtav , što se tiče njega samog i svega ostalog.

Izlaz iz apatije ili neaktivnosti je ZNATI nešto o tome , preuzeti nešto odgovornosti za svoje stanje i situaciju u kojoj se osoba nalazi , i KONTROLIRATI samoga sebe do točke kad je kontrola postavljena u postojeću situaciju kako bi ta situacija krenula u pravom smjeru. Treba DOZNATI zašto su stvari krenule krivim smjerom , preuzeti ODGOVORNOST za to i KONTROLIRATI situaciju da bi se je usmjerilo prema idealnoj sceni.

Malo – pomalo , čovjek može sve izvesti na pravi put.

POVEĆAVAJUĆI ZNANJE u svim područjima života.

POVEĆAVAJUĆI ODGOVORNOST u svim područjima života.

POVEĆAVAJUĆI KONTROLU u svim područjima života.

Raščlanite li bilo koju situaciju prema ovoj osnovi , općenito ćete uspjeti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by kaya 21/5/2017, 16:48

veber wrote:
kaja wrote:
veber wrote:
kaja wrote:
veber wrote:
kajo, daj nemoj biti takva. pa nisu svi ljudi pokvareni.

znaš koliko radi zaštitar u sokol-marić?
dnevno.
koliko radi?
u rba 13,5h
ok , koliko dana?
stalno
raifffeisen banka radi stalno?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 16:50

dijagram wrote:
RayMabus wrote:Ja sam sam poslovođi na njegovom kompjuteru radija liste artikala , kolicine izbaciva , printa ....ono samo prošetaš po ducanu i skladištu , sve razrediš da moš u sekund izbrojat ...red , rad i disciplina.

Doduše ja sam mala flegma pa nebi reka nikad al u biti tek kad uđeš u moju psihu vidiš da ja sve znam šta je samo se pravim blesav jer me boli kuraz za to al kad treba odma tap riješeno.
jebate longi, pa ti u trgovini delao
ja nekako zamisljam varis u skveru il nesto slicno:)
Nije trgovina ...doduše ima ducan u sklopu toga al nije to osnova posla.

Nafta je osnova posla , ducanci je tu samo usput pa tako znam i tu tematiku.

Is šta sam se ja para napeglao na toj nafti i šemama he he he ...hebeš ducan i trgovinu ....nafta je lova.

king lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 16:52

Nisam ja radio u trgovini nego je trgovina u sklopu toga pa sam radio i to tj to je bilo ukljuceno usput uz taj posao.

BMK za ducane , zato sam i odheba tu inventuru ...evo ti pare i pusti me na miru , moram zarađivat sa strane .....evo ti 200 kuna ako oš misecno za manjak robe samo mi se skini s kurza.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by veber 21/5/2017, 16:52

kaja wrote:koliko dana u tjedu radi zaštitar 13 sati u RBA ?..to bi bilo od 8:00-21:00..banka ne radi do 21, radi do 17:00, 18:00, 19:00 dežurna ali od 11:00 i tako..
moja banka radi od 7-19. pa razgovarao sam s ljudima.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 16:55

Ma koji ducan covice ...kad ti ja kažem da sam ja zna izlazit s 500 kuna u đepu sa strane nevezano uz plaču ....onda ti je brajo sve jasno.


Koji ducan jbte.

Makni se.  Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 1f602 


DIVLJA HORDA.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 16:58

Divlja horda brajo koji ducan ....bmk za ducan.

DIVLJA HORDA.

DOSLOVNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by kaya 21/5/2017, 16:59

veber wrote:
kaja wrote:koliko dana u tjedu radi zaštitar 13 sati u RBA ?..to bi bilo od 8:00-21:00..banka ne radi do 21, radi do 17:00, 18:00, 19:00 dežurna ali od 11:00 i tako..
moja banka radi od 7-19. pa razgovarao sam s ljudima.
zbilja, evo ja baš gledam na internetu, radno vrijeme rba  od 13:00-19:00 neparnim danima, parnim od 08:00 - 14:00 , subotu ne vidim, vjerojatno od 8:00-12:00, nedjelja niti jedna ne radi.
gdje je ta tvoja banka u kojoj ulici koja radi od 7:00?
dakle banke nemaju u pravilu radno vrijeme kao benzinske, nedjelje imaju sve slobodne, ne postoji poslovnica koja radi 13 sati i nedjeljom i drži jednog zaštitara stalno 13 sati svaki dan.
a on ti je mogao reći i da radi 24 sata i nije spavao od prošle godine ali to naprosto ne može biti točno..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:01

RayMabus wrote:Ma koji ducan covice ...kad ti ja kažem da sam ja zna izlazit s 500 kuna u đepu sa strane nevezano uz plaču ....onda ti je brajo sve jasno.


Koji ducan jbte.

Makni se.  Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 1f602 


DIVLJA HORDA.

NIsam napisa : DNEVNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:03

I onda nam uvalilo one glupe ženske a te nekuže kurza i sve shebu pa to iz godine u godinu počelo padat i na kraju kikiriki.

Heben ti ženske i tko im je da da upadaju u muške poslove.


Gdje su one tu nema budučnosti.

NEMA DIVLJE HORDE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by veber 21/5/2017, 17:06

kaja wrote:
veber wrote:
kaja wrote:koliko dana u tjedu radi zaštitar 13 sati u RBA ?..to bi bilo od 8:00-21:00..banka ne radi do 21, radi do 17:00, 18:00, 19:00 dežurna ali od 11:00 i tako..
moja banka radi od 7-19. pa razgovarao sam s ljudima.
zbilja, evo ja baš gledam na internetu, radno vrijeme rba  od 13:00-19:00 neparnim danima, parnim od 08:00 - 14:00 , subotu ne vidim, vjerojatno od 8:00-12:00, nedjelja niti jedna ne radi.
gdje je ta tvoja banka u kojoj ulici koja radi od 7:00?
dakle banke nemaju u pravilu radno vrijeme kao benzinske, nedjelje imaju sve slobodne, ne postoji poslovnica koja radi 13 sati i nedjeljom i drži jednog zaštitara stalno 13 sati svaki dan.
a on ti je mogao reći i da radi 24 sata i nije spavao od prošle godine ali to naprosto ne može biti točno..
je. stalno ga vidim. tamo.
kao i u konzumu. dođeš uru prije, odeš uru kasnije. i eto ti 10h. a plati ti 8.
recimo oni naši dragi provjerivači stanja parkiranja imaju žeton koji ubace u automat, ali svi se još dodatno dolaze odjavit u zagrebparking.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:06

Ako ti nemoš organizirat divlju hordu na mjestu gdje se obrce lova a to je prodaja i dogovrit taj deal zahebi ti takvi posao a trgovina je neka.

Nema od toga ništa ....to je samo kikiriki.

Protok novca je tu ....treba ga samo znat pravilno ....usmjerit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by kaya 21/5/2017, 17:08

veber wrote:
kaja wrote:
veber wrote:
kaja wrote:koliko dana u tjedu radi zaštitar 13 sati u RBA ?..to bi bilo od 8:00-21:00..banka ne radi do 21, radi do 17:00, 18:00, 19:00 dežurna ali od 11:00 i tako..
moja banka radi od 7-19. pa razgovarao sam s ljudima.
zbilja, evo ja baš gledam na internetu, radno vrijeme rba  od 13:00-19:00 neparnim danima, parnim od 08:00 - 14:00 , subotu ne vidim, vjerojatno od 8:00-12:00, nedjelja niti jedna ne radi.
gdje je ta tvoja banka u kojoj ulici koja radi od 7:00?
dakle banke nemaju u pravilu radno vrijeme kao benzinske, nedjelje imaju sve slobodne, ne postoji poslovnica koja radi 13 sati i nedjeljom i drži jednog zaštitara stalno 13 sati svaki dan.
a on ti je mogao reći i da radi 24 sata i nije spavao od prošle godine ali to naprosto ne može biti točno..
je. stalno ga vidim. tamo.
kao i u konzumu. dođeš uru prije, odeš uru kasnije. i eto ti 10h. a plati ti 8.
recimo oni naši dragi provjerivači stanja parkiranja imaju žeton koji ubace u automat, ali svi se još dodatno dolaze odjavit u zagrebparking.
ok, evo reci nam u kojoj ulici je poslovnica da pogledam radno vrijeme na netu  i vidim kako on to radi 13,5 sati svaki dan..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:09

RayMabus wrote:Ako ti nemoš organizirat divlju hordu na mjestu gdje se obrce lova a to je prodaja i dogovrit taj deal zahebi ti takvi posao a trgovina je neka.

Nema od toga ništa ....to je samo kikiriki.

Protok novca je tu ....treba ga samo znat pravilno ....usmjerit.
Nabijen na kuraz svaoga radnika/radnicu u trgovini koji/a radi s novcem a nezna stvorit 1000 kuna mjesecno dodatne zarade i onda s time pokrije tekuce troškove i inventure i poslovođa cete pustit na miru jer zna da poslodavac nece dat vecu placu a manjak treba pokrit a pokrivate ga vi plus putne troškove treba platit ....i poslovođi je u interesu ovo ako je poslovođa pametan.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by dijagram 21/5/2017, 17:10

tako znaci, cermak i longi su maznuli lovu na nafti
a jadna djelatnica lomi kicmu u konzuna
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by veber 21/5/2017, 17:11

kaja wrote:ok, evo reci nam u kojoj ulici je poslovnica da pogledam radno vrijeme na netu  i vidim kako on to radi 13,5 sati svaki dan..
poslao ti na pp

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:13

dijagram wrote:tako znaci, cermak i longi su maznuli lovu na nafti
a jadna djelatnica lomi kicmu u konzuna
Čermak je , meni je to bilo više onako usput ....zato je sve štimalo ....inventure pokrivene , nema žuganja radi male plače i to .....poslovođa samo treba okrenit glavu , prešutni dogovor .....mi smo odgovorni za to , lova nije problem , samo se makni.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:16

Šta bi ti više da si poslovođa negdje dakle nedaješ ti placu a odgovoran si za sve ?

Sposobne radnike koji znaju sve i koji znaju stvorit 1000 kuna mjesecno najmanje i s time ce pokrit putne troškove , marendu i inventuru i sve štima i ti nemaš problema kao poslovođa

ili

želiš probleme jer su plače male ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by kaya 21/5/2017, 17:16

veber wrote:
kaja wrote:ok, evo reci nam u kojoj ulici je poslovnica da pogledam radno vrijeme na netu  i vidim kako on to radi 13,5 sati svaki dan..
poslao ti na pp
ok, nebitno, nije to tajna da bi mi morao slati na pp.
kakogod, da i je neka dežurna poslovnica, subotom radi do 12:00 najduže, nedjeljom ne radi. ako čovjek i stoji cijeli dan oni moraju njemu dati slobodne dane za sve iznad 8 sati...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by RayMabus 21/5/2017, 17:18

RayMabus wrote:Šta bi ti više da si poslovođa negdje dakle nedaješ ti placu a odgovoran si za sve ?

Sposobne radnike koji znaju sve i koji znaju stvorit 1000 kuna mjesecno najmanje i s time ce pokrit putne troškove , marendu i inventuru i sve štima i ti nemaš problema kao poslovođa

ili

želiš probleme jer su plače male ?
Ja znam šta je moj odgovor da sam poslovođa : neželim probleme , ocu da sve štima i ide glatko ....šta vi mutite me nezanima samo neka na kraju sve štima.

Prodaji drogu ako oceš tu samo nemoj da te policija uvati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..." - Page 6 Empty Re: Radnica dala otkaz u Konzumu, pa napisala pismo Todoriću: "Ivek, Ivek..."

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum