ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by Guest 19/5/2017, 10:20

RayMabus wrote:To je stari zavjet i nikakve veze nema s Isusom.

Isus je došao ukloniti egoisticnog Boga i dovesti pravoga univerzanoga.
 ima kako nema veze.. mi svaki dan na Misi čitamo odlomak iz starog zavjeta.. majka Edith Stein, nesretna što joj je kćer postala kršćanka, čitala je njen Brevijar i rekla joj da kršćani štuju Boga kao i židovi i nadodala da je Isus bio dobar čovjek i šteta što se proglasio Bogom... Jahve je Ja jesam.. Isus je ja Jesam... Isus je došao ukloniti ljudske predaje koje su sasvim zatamnile Božji zakon.. i naravno, točno je da je Isus prikazao Oca Bogom svih ljudi...

Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by RayMabus 19/5/2017, 11:05

Jbga neznam kako da ti objasnim da se nešto zove stari zavjet jer je staro a novi zato jer je novo i zamjenjuje staro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by My Brother Billo 19/5/2017, 12:52

ne zamjenjuje nego upotpunjava.Sv Jovan Krstitelj je bio posljednji starozavjetni i prvi novozavjetni prorok.
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum