ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by RayMabus 18/5/2017, 17:48

Vlasti su prije toga mislile da se radi o neriješenoj svađi oko novca između dva mladića koji su stigli u Njemačku kao maloljetnici 2013.
 
Napadač je stigao iz Eritreje, a žrtva iz Somalije. Vlasti smatraju da je motiv za bizarni napad morao biti puno veći od novca.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bizarni-napad-u-njemackoj-odgrizao-mu-usi-iskopao-oci-i-zamalo-ga-pojeo/971001.aspx



DVADESETOGODIŠNJI kanibal napao je tinejdžera u njemačkom gradu Schlüchternu i odgrizao mu uši, odrezao očne kapke te iskopao oči.
 
Ubo ga nožem u vrat i počeo ubadati oči kemijskom olovkom
 
Napadač je na sudu zbog pokušaja ubojstva. Njegova 18-godišnja žrtva je preživjela, ali tinejdžer je ostao slijep s trajnim ozljedama, javlja The Local.
 
Kanibal je žrtvu napao s dva noža, ubovši ga u vrat, a zatim mu je odgrizao oba uha, odrezao očne kapke i počeo ga ubadati u oči kemijskom olovkom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by Guest 18/5/2017, 17:56

haahahhahaha. 

doduše i nije smješno.. e
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by Regoč 18/5/2017, 18:16

Nije smiešno, strahotno je. Treba ga dati Papi da ga preobrati.

_________________
Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by omni 18/5/2017, 19:15

Regoč wrote:Nije smiešno, strahotno je. Treba ga dati Papi da ga preobrati.
On Papu ili Papa njega?
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by jastreb 18/5/2017, 19:28

I sudit će mu za obični pokušaj ubojstva??? Kao kad bih ja u naletu bijesa pucao na nekog pijanog nasilnika???

Još će mu naći i da je zlostavljan u djetinjstvu,da je odrastao bez oca uz nehajnu majku,da je u školi bio glavna meta zlostavljanja i još sijaset razloga kako bi ga nakon tretmana u ludnici pustili vani???

Kuda ide ovo posrnulo,retardirano i devijantno društvo???
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by Guest 18/5/2017, 19:34

doklegod su Kozojebi i Ćamuge u pitanju..nek se pojedu u potpunosti medjusobno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by omni 18/5/2017, 20:29

jastreb wrote:I sudit će mu za obični pokušaj ubojstva??? Kao kad bih ja u naletu bijesa pucao na nekog pijanog nasilnika???

Još će mu naći i da je zlostavljan u djetinjstvu,da je odrastao bez oca uz nehajnu majku,da je u školi bio glavna meta zlostavljanja i još sijaset razloga kako bi ga nakon tretmana u ludnici pustili vani???

Kuda ide ovo posrnulo,retardirano i devijantno društvo???
Nekad mi se cini da su neki zakoni i tumacenja doneseni direktno od potencijalnih kriminalaca iz krugova vlasti.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by Guest 18/5/2017, 20:36

Regoč wrote:Nije smiešno, strahotno je. Treba ga dati Papi da ga preobrati.

index se bavi bizarnostima koje i preuveličava.. i imigranti su ljudi i na tu činjenicu papa stalno skreće pozornost.. ni meni nije jasno zbog čega inzistira na prijemu izbjeglica a jedini suvisao razlog tome se nalazi u Govoru na Gori.. jedna od mnogobrojnih vidjelaca čija sam svejdočanstva čitala napisala je kao Isusove riječi: što vam putnici mogu najgore učiniti - mogu vam oduzeti život ali zato ćete dobiti život vječni.. znam da je nerazumljivo onima koji ne vjeruju, neprirodno i onima koji vjeruju ali tako nas poučava sam Bog....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by Guest 18/5/2017, 20:37

omni wrote:
jastreb wrote:I sudit će mu za obični pokušaj ubojstva??? Kao kad bih ja u naletu bijesa pucao na nekog pijanog nasilnika???

Još će mu naći i da je zlostavljan u djetinjstvu,da je odrastao bez oca uz nehajnu majku,da je u školi bio glavna meta zlostavljanja i još sijaset razloga kako bi ga nakon tretmana u ludnici pustili vani???

Kuda ide ovo posrnulo,retardirano i devijantno društvo???
Nekad mi se cini da su neki zakoni i tumacenja doneseni direktno od potencijalnih kriminalaca iz krugova vlasti.
Krivo..SVI Zakoni su doneseni upravo da najefikasnije stisnu joojca domacem stanovnistvu,jer je ono potencijalno najopasnije za Vlast samu..
tako svabi stiscu svoje najzesce,dok Kozojebima se uvijek gleda ne progledati kroz prste,krivo bi bilo reci,nego ono sto vecina ne zna,
a to je da se SVAPSKO PRAVOSUDJE MORA KON_ZULTIRATI NA SUDJENJU KOZOJEBIMA SA SERIJATSKIM SUCIMA...da ne bi bilo povrijednjeno njihovo pravo na sudu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by Guest 18/5/2017, 20:37

pismejker wrote:doklegod su Kozojebi i Ćamuge u pitanju..nek se pojedu u potpunosti medjusobno..

bez obzira na sve smeta mi to tvoje nazivanje migranata kozojebima.. to su ljudi, ma koliko ih mi ne razumjeli...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by RayMabus 18/5/2017, 20:40

metilda wrote:
Regoč wrote:Nije smiešno, strahotno je. Treba ga dati Papi da ga preobrati.

index se bavi bizarnostima koje i preuveličava.. i imigranti su ljudi i na tu činjenicu papa stalno skreće pozornost.. ni meni nije jasno zbog čega inzistira na prijemu izbjeglica a jedini suvisao razlog tome se nalazi u Govoru na Gori.. jedna od mnogobrojnih vidjelaca čija sam svejdočanstva čitala napisala je kao Isusove riječi: što vam putnici mogu najgore učiniti - mogu vam oduzeti život ali zato ćete dobiti život vječni.. znam da je nerazumljivo onima koji ne vjeruju, neprirodno i onima koji vjeruju ali tako nas poučava sam Bog....
Sve ok samo ti nemaš pravo nametat to vecini ako nece.

Postoji nešto šta se zove teokracija ( religijska država ) a to je sistem iz srednjeg vijeka barem u Evropi.

Imaš pravo na mišljenje ne i nametat ga vecini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by RayMabus 18/5/2017, 20:41

Teokracija (od grčkog θεοκρατία, sastavljeno od θεός, theós - bog i κρατεiν, Krat(e)ía- vladavina) je naziv koji se koristi za državno uređenje u kojem ne postoji podjela na duhovnu i svjetovnu vlast, odnosno u kojoj se sva vlast temelji na strogom tumačenju određene vjerske doktrine, odnosno pripadnosti određenoj vjerskoj organizaciji koja je stopljena s državom.
Teokracija je, uz naravno monarhiju, bila najzastupljeniji oblik vlasti tijekom srednjega vijeka pa i ranoga novog vijeka, sve do Francuske revolucije krajem 18. stoljeća i Napoleonovih osvajanja početkom 19. stoljeća. Primjeri teokracije u današnjem svijetu jesu Vatikan i Iran, ali i Saudijska Arabija kao najveća religijska teokracija.[1] U planinama bivšega Sjevernoga Jemena vremenom se oformio oblik teokratske vlasti na čijem čelu su bili lokalni imami, najčešće iz muslimanske sekte zeida

https://hr.wikipedia.org/wiki/Teokracija
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by Guest 18/5/2017, 20:42

metilda wrote:
pismejker wrote:doklegod su Kozojebi i Ćamuge u pitanju..nek se pojedu u potpunosti medjusobno..

bez obzira na sve smeta mi to tvoje nazivanje migranata kozojebima.. to su ljudi, ma koliko ih mi ne razumjeli...
ehhhh..??' sad me pitaj zastoimam tak o gorke stavove o njima??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by RayMabus 18/5/2017, 20:49

Inace da tocno , Isus , između ostaloga prica o dobrom Samaričaninu itd itd itd da sad neidemo u samu Bibliju al da tocno je ....ja nikad nisam ni govorija da je problem manja grupa ljudi međutim ovo nije za usporebu s tim primjerima iz Biblije jer ovo poprima razmjere seobe naroda a ono u Bibliju je prica o individualnim putnicima ili eventualno manjim grupicama i to je ok međutim u Bibliji bar ne uz priče o Isusu nema situacije gdje kaže ok seoba naroda neka navale i neka nas unište.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by RayMabus 18/5/2017, 20:52

Priča o dobrom Samarićaninu

https://sh.wikipedia.org/wiki/Pri%C4%8Da_o_dobrom_Samari%C4%87aninu

Mislim da seoba naroda u kojoj isti prakticki uništavaju i mjenjaju stanište domacina ipak nije poanta priče o dobrom Samaričaninu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by melkior 19/5/2017, 00:02

metilda wrote:
Regoč wrote:Nije smiešno, strahotno je. Treba ga dati Papi da ga preobrati.

index se bavi bizarnostima koje i preuveličava.. i imigranti su ljudi i na tu činjenicu papa stalno skreće pozornost.. ni meni nije jasno zbog čega inzistira na prijemu izbjeglica a jedini suvisao razlog tome se nalazi u Govoru na Gori.. jedna od mnogobrojnih vidjelaca čija sam svejdočanstva čitala napisala je kao Isusove riječi: što vam putnici mogu najgore učiniti - mogu vam oduzeti život ali zato ćete dobiti život vječni.. znam da je nerazumljivo onima koji ne vjeruju, neprirodno i onima koji vjeruju ali tako nas poučava sam Bog....
Neprirodan je i pederluk, pa sad jedna neprirodnost je prihvatljiva a druga nije?
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by melkior 19/5/2017, 00:03

RayMabus wrote:Inace da tocno , Isus , između ostaloga prica o dobrom Samaričaninu itd itd itd da sad neidemo u samu Bibliju al da tocno je ....ja nikad nisam ni govorija da je problem manja grupa ljudi međutim ovo nije za usporebu s tim primjerima iz Biblije jer ovo poprima razmjere seobe naroda a ono u Bibliju je prica o individualnim putnicima ili eventualno manjim grupicama i to je ok međutim u Bibliji bar ne uz priče o Isusu nema situacije gdje kaže ok seoba naroda neka navale i neka nas unište.
Crkva od Isusa radi budalu.
avatar
melkior

Posts : 17161
2015-08-09


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by Guest 19/5/2017, 10:00

RayMabus wrote:Inace da tocno , Isus , između ostaloga prica o dobrom Samaričaninu itd itd itd da sad neidemo u samu Bibliju al da tocno je ....ja nikad nisam ni govorija da je problem manja grupa ljudi međutim ovo nije za usporebu s tim primjerima iz Biblije jer ovo poprima razmjere seobe naroda a ono u Bibliju je prica o individualnim putnicima ili eventualno manjim grupicama i to je ok međutim u Bibliji bar ne uz priče o Isusu nema situacije gdje kaže ok seoba naroda neka navale i neka nas unište.

pa ima u Bibliji priča o velikoj seobi židovskog naroda iz egipta u kanaan.. doduše, po toj priči su izraelci uz pomoć Jahvea pokorili kanaance i oduzeli im zemlju.. naravno da to nema nikakve veze sa pravednošću a bome ni s ljubavlju... a pogotovo ne s Božjom pravednošću... ali eto, nije da ne razmišljam o tome isto kao i o lex todoriću  pirat i neke stvari ne mogu razumjeti, mada je lex todorić razumljiviji..  ;) postoje u nauku crkve tjelesna djela milosrđa.. prvo je gladna nahraniti, drugo je žedna napojiti, treće je siromaha odjenuti.. četvrto je putnika primiti... dakle papa ne može po nauku crkve govoriti protiv imigranata... a što će nam oni donijeti i kakav će to proces biti govore blaženstva na Gori... sorry što malo kasnim s komentarima, imam puno posla doma... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by RayMabus 19/5/2017, 10:12

To je stari zavjet i nikakve veze nema s Isusom.

Isus je došao ukloniti egoisticnog Boga i dovesti pravoga univerzanoga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by Guest 19/5/2017, 10:20

RayMabus wrote:To je stari zavjet i nikakve veze nema s Isusom.

Isus je došao ukloniti egoisticnog Boga i dovesti pravoga univerzanoga.
 ima kako nema veze.. mi svaki dan na Misi čitamo odlomak iz starog zavjeta.. majka Edith Stein, nesretna što joj je kćer postala kršćanka, čitala je njen Brevijar i rekla joj da kršćani štuju Boga kao i židovi i nadodala da je Isus bio dobar čovjek i šteta što se proglasio Bogom... Jahve je Ja jesam.. Isus je ja Jesam... Isus je došao ukloniti ljudske predaje koje su sasvim zatamnile Božji zakon.. i naravno, točno je da je Isus prikazao Oca Bogom svih ljudi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj Empty Re: Imigranti kanibali jedu dječje oči po Njemačkoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum