ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pupovac se popiškil po žrtvah

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Empty Re: Pupovac se popiškil po žrtvah

Post by Regoč Mon 15 May - 9:03

Braća wrote:
Doppelgänger wrote:
michaellcmacha wrote:ma treba to sve stjerat u tri pičke mile mame... ako treba i zabranit crveno ruho... a srbima ukinuti sva prava osim prava na hrvatsko državljanstvo, kakve kurčeve nacionalne manjine i manjinska prava koja na kraju ispadaju povlastica i pravo nad pravom... crvenkastom ukinuti sve, jedinho mu ostaviti pravo da ovdje liječi svoje komplekse... ;)
iz prava na državljanstvo prooizlaze sva druga prava. nije ovo endehazija da vrijede rasni zakoni.


za endehaziju se miha i borio... Basketball
Nije, boril se protiv Velike Srbije, a za slobodnu i demokratsku Hrvatsku. Iako nije savršena, izboril nam se za slobodniju i demokratskiju Hrvatsku nego što je ikad bila. Barem nakon 1102.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Empty Re: Pupovac se popiškil po žrtvah

Post by Regoč Mon 15 May - 9:04

flumen wrote:U Njemackoj ima vojarni koje se nazivaju po nacistickim generalima. Uci se povijest Wehrmachta i proucavaju se genijalne bitke nacistickih generala.
Iako se antife propinju na straznje noge, neke se stvari jednostavno ne mogu iskorijeniti:
Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Media.media.22dfe329-8e5f-4b1a-8c8c-b52fc5b5cffc.normalized
Zamislite, da mi sad imamo vojarnu "Jure Francetic" kao genijalnog zapovjednika Hrvatske vojske...jbga, bio je na krivoj strani, ali je bio genijalac. Winston Churchil je izrazito cijenio Erwina Rommela kao genijalnog generala. 
Mi nismo u stanju rascistiti sa nekim pojmovima - jedno su zlocinci i zapovjednici zlocina, a drugo je Fußvolk (pjesaci, raja, sirotinja). 
Prema Pupovcu su i zene i djeca koja su stradala na Kruznom putu jednako tako bjezali od "vlastitog zlocina". Valjda zato sto su rodjenjem bili Hrvati. Samo su Srbi "nejac", prema drugu Pupavcu.
Hrvati, ne dajte se od Antifa i neprijatelja Hrvatstva zajebavati. Nacizam i fasizam jeste bio veliko zlo. To je bila medjutim ideologija vise od polovine Evropljana u ono doba. Po tome Hrvati nisu iznimka. Nakon rata, se sa zlocinima nastavilo, uglavnom u komunistickim zemljama. Za te zlocine jos nitko nije odgovarao.
:vaultboy1
Nego, zašto ti poput Abena i Stribora ne prieđeš na čakavštinu? Meni je to baš milozvučno.

_________________
Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Empty Re: Pupovac se popiškil po žrtvah

Post by michaellcmacha Mon 15 May - 9:22

Naravno da sam se borio za nezavisnu hrvatsku državu, jedino sto će se netko još morati boriti kako bi se dokinula nadprava profesionalnoj nacionalnoj manjini i komunistickom talogu koji onemogucuje daljne pozitivne procese u hrvatskom drustvu i potiče na razdor i podjele

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Empty Re: Pupovac se popiškil po žrtvah

Post by crvenkasti Mon 15 May - 9:44

michaellcmacha wrote:Naravno da sam se borio za nezavisnu hrvatsku državu, jedino sto će se netko još morati boriti

A tko će to sad opet, meni se ne da... sve ispočetka
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Empty Re: Pupovac se popiškil po žrtvah

Post by Regoč Mon 15 May - 9:47

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:Naravno da sam se borio za nezavisnu hrvatsku državu, jedino sto će se netko još morati boriti

A tko će to sad opet, meni se ne da... sve ispočetka
Tebi se ne ide u četnike? Pa stalno si u četnicih, nisi nikad ni skinul odeždu četničku.

_________________
Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Empty Re: Pupovac se popiškil po žrtvah

Post by Guest Mon 15 May - 19:05

Regoč wrote:
pismejker wrote:
Regoč wrote:Zanimljivo je da kad Srbin bježi iz obruča, bježi da se spasi, a kad Hrvat bježi iz obruča, bježi od vlastitog zločina. Milorade, Milorade!
Obji bježu da se Spasu..Reg,brkas loncice..i naravno,ako ti je savjest mirna-ne bjezis,jel...?? :cleanteeth
Da, tako je i 10.000 Iločanah pobjeglo 1991. pred crvenom zviezdom petokrakom jer su imali nemirnu savjest. A svi koje su udružene petokraka i kokarda pobili na Ovčari bili su zločinci.


Jedna SITNICA - " ZABORAVIO " si napisati da su prije  toga morali POTPISATI da se  DRAGOVOLJNO ODRIČU SVOJIH KUĆA, IMANJA u ime nekog SRBOČETNIKA iz SRBIJE !!!

 Naravno - SRBČIĆI u OLUJI " nisu  " bježali od svoga ZLOČINA - oni su JADNI  protjerani od strane " POVAMPIRENIH USTAŠA " !!


Ehh - jebem te živote i pravdo !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Empty Re: Pupovac se popiškil po žrtvah

Post by Guest Mon 15 May - 20:07

Regoč wrote:
flumen wrote:U Njemackoj ima vojarni koje se nazivaju po nacistickim generalima. Uci se povijest Wehrmachta i proucavaju se genijalne bitke nacistickih generala.
Iako se antife propinju na straznje noge, neke se stvari jednostavno ne mogu iskorijeniti:
Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Media.media.22dfe329-8e5f-4b1a-8c8c-b52fc5b5cffc.normalized
Zamislite, da mi sad imamo vojarnu "Jure Francetic" kao genijalnog zapovjednika Hrvatske vojske...jbga, bio je na krivoj strani, ali je bio genijalac. Winston Churchil je izrazito cijenio Erwina Rommela kao genijalnog generala. 
Mi nismo u stanju rascistiti sa nekim pojmovima - jedno su zlocinci i zapovjednici zlocina, a drugo je Fußvolk (pjesaci, raja, sirotinja). 
Prema Pupovcu su i zene i djeca koja su stradala na Kruznom putu jednako tako bjezali od "vlastitog zlocina". Valjda zato sto su rodjenjem bili Hrvati. Samo su Srbi "nejac", prema drugu Pupavcu.
Hrvati, ne dajte se od Antifa i neprijatelja Hrvatstva zajebavati. Nacizam i fasizam jeste bio veliko zlo. To je bila medjutim ideologija vise od polovine Evropljana u ono doba. Po tome Hrvati nisu iznimka. Nakon rata, se sa zlocinima nastavilo, uglavnom u komunistickim zemljama. Za te zlocine jos nitko nije odgovarao.
:vaultboy1
Nego, zašto ti poput Abena i Stribora ne prieđeš na čakavštinu? Meni je to baš milozvučno.
Reg,sto bi dao da stanujes u Klingenbergovoj ulici??? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Empty Re: Pupovac se popiškil po žrtvah

Post by Regoč Mon 15 May - 20:13

pismejker wrote:
Regoč wrote:
flumen wrote:U Njemackoj ima vojarni koje se nazivaju po nacistickim generalima. Uci se povijest Wehrmachta i proucavaju se genijalne bitke nacistickih generala.
Iako se antife propinju na straznje noge, neke se stvari jednostavno ne mogu iskorijeniti:
Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Media.media.22dfe329-8e5f-4b1a-8c8c-b52fc5b5cffc.normalized
Zamislite, da mi sad imamo vojarnu "Jure Francetic" kao genijalnog zapovjednika Hrvatske vojske...jbga, bio je na krivoj strani, ali je bio genijalac. Winston Churchil je izrazito cijenio Erwina Rommela kao genijalnog generala. 
Mi nismo u stanju rascistiti sa nekim pojmovima - jedno su zlocinci i zapovjednici zlocina, a drugo je Fußvolk (pjesaci, raja, sirotinja). 
Prema Pupovcu su i zene i djeca koja su stradala na Kruznom putu jednako tako bjezali od "vlastitog zlocina". Valjda zato sto su rodjenjem bili Hrvati. Samo su Srbi "nejac", prema drugu Pupavcu.
Hrvati, ne dajte se od Antifa i neprijatelja Hrvatstva zajebavati. Nacizam i fasizam jeste bio veliko zlo. To je bila medjutim ideologija vise od polovine Evropljana u ono doba. Po tome Hrvati nisu iznimka. Nakon rata, se sa zlocinima nastavilo, uglavnom u komunistickim zemljama. Za te zlocine jos nitko nije odgovarao.
:vaultboy1
Nego, zašto ti poput Abena i Stribora ne prieđeš na čakavštinu? Meni je to baš milozvučno.
Reg,sto bi dao da stanujes u Klingenbergovoj ulici??? lol!
Gdje je ta ulica?

_________________
Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Empty Re: Pupovac se popiškil po žrtvah

Post by Guest Mon 15 May - 20:21

Heilbronn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Empty Re: Pupovac se popiškil po žrtvah

Post by Regoč Mon 15 May - 20:30

Ne znam o čem govoriš. Pretpostavljam da je u Njemčkoj, ali gdje? Liepa četvrt ili nješto gomilasto?

_________________
Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Pupovac se popiškil po žrtvah - Page 4 Empty Re: Pupovac se popiškil po žrtvah

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum